Sari la conținut

Diana / DAYANA 0736533660 Calea Victoriei / Eforie


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
DAYANA, sexy si rea, draguta, atragatoare, 20 ani, iti ofer clipe de vis in aceasta seara de Sfantul Nicolae, pot fi cadoul tau pentru o ora, vreau sa te rasfat asa cum se cuvine, locuiesc pe cal.victoriei. 10 Dec 11:23

0736.533.660 Bucuresti

 

Scriu acest new topic sperand ca este "compliant" cu regulile forumului. Am dar search si nu am gasit nr de telefon sau dupa nume informatii care sa ateste cum ca ar mai fi scris cineva inainte.

 

Sursa este anuntul.ro. Mai intai trebuie sa spun ca in cuib sunt mai multe d-soare. Pe site apar mai multe poze in 2 sau 3 uneori variante de anunt, toate cu acelasi nr de telefon. Pozele atasate sunt ale Dianei, si confirm ca pe ea am vazut-o. Din celelalte poze atasate nu am recunoscut pe nimeni. Alte 2 nume din cuib sunt Sonia si Cristina. Tarif 100 lei finalizarea sau 150 ora.

 

So... DIANA

 

Locatie strada Eforie, bloc vechi, lift. Inauntru un apartament de vreo 3 camere, eu am fost poftit imediat in prima dupa intrare asa ca nu stiu cum sunt celelalte. Baia e urata, dusul e un furtun, cand iesi calci in balta pe care tocmai ai facut-o.

Prima experienta a fost cu Diana (cea din poze). Are 19 ani dupa declaratiile proprii. E mica de statura (155-160 max) subtire. Are ten masliniu, sani mici, frumosi, corp atragator. Fata este placuta, are ochii frumosi. Este comunicativa dar fara o implicare excesiva, fara FK, sau atingeri etc. Nu se grabeste dar iti atrage discret atentia ca timpul se duce daca nu treci la treaba. Oralul este protejat de la inceput la sfarsit (daca e e cazul sa termini oral). Este presarat cu un masaj oarecum brutal pe penis despre care i-am atras atentia si a percutat imediat, La normal e mai bine zic eu, pasarica stramta, am luat-o peste mine si s-a miscat ok.

Rezumat

Locatie 6-7 (pe langa baia nasoala descrisa dormitorul e totusi ok, patul e bun, curatenie relativa)

Varsta 19 ani

Aspect fizic 8 (miniona 155-160, par lung brunet, ten masliniu, sani mici frumosi, fata placuta ca aspect, corp frumos, subtire, fund mic si tare)

Igiena corporala: 9 (intra si ea la dus inainte - singura! nu accepta impreuna)

GFE 7 (no FK, CIF, CIM) este insa comunicativa, vorbareata, politicoasa

Oral 6 (total protejat)

Normal 8 (protejat)

Anal nu face

Tarif 100 ron finalizarea (150 ora, eu n-am incercat si asta)

Program pana noaptea tarziu

 

Concluzie, o experienta e de-ajuns.

 

Acum, cu scuze pt lipsa de experienta in ale postarii, dar o sa introduc si experienta cu Sonia, pe care am vazut-o la plecarea de la Diana si am revenit pt ea. Din pacate nu am gasit poze cu ea pe net, nr de telefon e acelasi, nu cred ca pot deschide topic nou cu ea. Daca asa trebuia asta e, accept sa mi-o mai iau de la moderator. Nu e prima data :)

Despre Sonia:

Varsta 19-20 ani

Aspect fizic: inaltuta 167 - 170, un pic plinuta, sani frumosi, tari nr 3, aspect placut al fetei, ochii frumosi, bruneta, par pana la umeri

Igiena corporala 9

GFE 8 (accepta atingeri, cunilingus ii place, se excita, cu insistente FK)

Oral 8 (protejat dar se implica, mangaieri la bilute etc)

Normal 8

Anal nu face

Tarif 100 fin, 150 ora. Eu am luat o ora si revigorarea a fost ok.

Program pana noaptea tarziu

 

Concluzie, eu as reveni, raportul pret/calitate e ok.

 

 

Pete

post-49322-0-85137400-1355143090_thumb.jpg

post-49322-0-02148700-1355143092_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Fata a mai fost testata comentata si e chiar si prezenta pe forum.Daca dadeai un search corect aflai.

Ce ma mira sunt preturile.Prima oara cand am fost la ea avea 120 finalizarea / 150 ora, apoi a trecut la 150 finalizarea 200 ora.

Ori s-au schimbat preturile, ori...........

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucale
  • Oras:bucale

cuib pe Eforie, langa cinema.

Diana se declara de 20 de ani, cam 1,60, 50 de kg, dragutica la fata, tigancusa, sani mici.

150 de lei un nr, totul protejat, fara anal si 200 de lei ora.

mai e cu inca doua, mai grasune si neatractive, pe la 1,70, tot tiganoase.

apartamentul vechi, cu mobilier antic.

raspund la telefon toate, nu stii cu cine ai vorbit.

 

nu mi s-a parut ca merita banii, asa ca am plecat.

 

uglypete bate cimpii cu preturile

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:In a Bubble
  • Oras:In a Bubble

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...