Sari la conținut

sector3: real? 0731095462


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator fedor14
Reputație: 0

Am fost, poze real buna la Corp, urata la fatza, pizda strampta.

 

Nu se implica e lemn, parca ea ma plateste pe mine.

 

 

25 ani, miniona, oralul undeva la 2/10.

 

Nu nu si nu.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am fost, poze real buna la Corp, urata la fatza, pizda strampta.

 

Nu se implica e lemn, parca ea ma plateste pe mine.

 

 

25 ani, miniona, oralul undeva la 2/10.

 

Nu nu si nu.

trebuia sa ii lasi 50 lei...

Link spre comentariu

Vizitat domnisoara. Locatie in rond la Alba Iulia. Era singura in apartament. M-a primit imbracata intr-un prosop semn ca facuse dus recent. I-am spus ca am facut si eu de acasa dar a insistat cu servetelele umede. Cumva o inteleg.

Este cea din poze singurul lucru care inseala este inaltimea, este destul de micuta cred ca are pe la 1.55 sau ceva de genul.

In rest arata destul de bine, sanii foarte frumosi si fermi are piercing in zona intima, la fata e ok, nu te da pe spate dar nici nu te sperie.

Nu prea exceleaza la GFE, nu a schimbat mai nici un cuvant dar nici nu este pretentiasa sau fitoasa, nu m-a grabit. Inceput cu un oral (cam scurt), continuat cu doua pozitii, fara comentarii (nu am tinut-o chiar jumatate de ora ca incepuse sa oboseasca). La final a insistat cu servetelele umede.

Daca va plac fetele minione, recomand, eu personal m-am dus pentru sanii din poze.

  • Like 6
Link spre comentariu

Vizitat domnisoara. Locatie in rond la Alba Iulia. Era singura in apartament. M-a primit imbracata intr-un prosop semn ca facuse dus recent. I-am spus ca am facut si eu de acasa dar a insistat cu servetelele umede. Cumva o inteleg.

Este cea din poze singurul lucru care inseala este inaltimea, este destul de micuta cred ca are pe la 1.55 sau ceva de genul.

In rest arata destul de bine, sanii foarte frumosi si fermi are piercing in zona intima, la fata e ok, nu te da pe spate dar nici nu te sperie.

Nu prea exceleaza la GFE, nu a schimbat mai nici un cuvant dar nici nu este pretentiasa sau fitoasa, nu m-a grabit. Inceput cu un oral (cam scurt), continuat cu doua pozitii, fara comentarii (nu am tinut-o chiar jumatate de ora ca incepuse sa oboseasca). La final a insistat cu servetelele umede.

Daca va plac fetele minione, recomand, eu personal m-am dus pentru sanii din poze.

Bravo domne. Serios. Lamuritoare recenzia.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...