Sari la conținut

Ardeleanca 0736835931


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Salutare!

Astăzi, un urma unei zi grea de munca dar încununată de succes si in urma unei mici încurcături (care s-a dovedit benefică mie) am reusit sa o cunosc pe Ardeleanca(frumos nume ai in realitate!).

Luat legatura prin nr proaspăt recuperat😀 si programat intalnirea in 10 min,programare respectată întocmai de ambele parti.

Zona actiunii este liceul Titulescu,bloc turn.

Ardeleanca este cea din poze,femeie frumoasa,max 26 de ani😉,inalta,forme frumoase. Nu este pe stilul slim si mi-a plăcut fff mult.

Face si sport pt tonifiere, lucru de apreciat. Chip frumos si cu un cur Bestial.Este ingrijita ,m-a primit in tinuta provocatoare si a fost f atenta la vorbe dar la o țigare atmosfera s-a mai destins , descoperind o fata inteligentă si cu o experienta de viață suficienta pt a putea duce o conversatie fara sa te plictisești.

După un dus de ambele parti a urmat o partidă de sex pe

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Salutare!

Astăzi, un urma unei zi grea de munca dar încununată de succes si in urma unei mici încurcături (care s-a dovedit benefică mie) am reusit sa o cunosc pe Ardeleanca(frumos nume ai in realitate!).

Luat legatura prin nr proaspăt recuperat😀 si programat intalnirea in 10 min,programare respectată întocmai de ambele parti.

Zona actiunii este liceul Titulescu,bloc turn.

Ardeleanca este cea din poze,femeie frumoasa,max 26 de ani😉,inalta,forme frumoase. Nu este pe stilul slim si mi-a plăcut fff mult.

Face si sport pt tonifiere, lucru de apreciat. Chip frumos si cu un cur Bestial.Este ingrijita ,m-a primit in tinuta provocatoare si a fost f atenta la vorbe dar la o țigare atmosfera s-a mai destins , descoperind o fata inteligentă si cu o experienta de viață suficienta pt a putea duce o conversatie fara sa te plictisești.

După un dus de ambele parti a urmat o partidă de sex pe gustul meu ,poate mai putin pe al ei (euforia zilei de munca si prestatia ei m-a facut sa nu ma ridic la inaltime😣)

Nu voi intra in amanunte pentru ca nu e genul meu dar inainte de a nota prestatia fetei vreau sa să spun că dpmdv a fost o întâlnire plăcuta pe care doresc sa o repet (Dar cu prestație mai ok din partea mea😎)

Astfel:

-oral 9 (slow,n-am mai avut parte demult de asa)-neprotejat

-normal 9 (aici am comis-o;doar misionar...n-am mai apucat să mă bucurBUCUR de frumusetea de cur)

-fk-0 nu face,desi mi-as fi dorit sa sărut un chip frumos

-gfe8.5-odata ce ne-am mai împrietenit

De recomandat ? DA , o sa aveti o experienta frumoasa daca va purtați normal,Nu suporta badaranii

De revenit? DA ,100% ...eu trb sa-mi iau revansa

Multumesc,Ardeleanco pt întâlnire si sper sa ne mai vin cat mai curand!!!

Te pup!!

  • Like 4
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

ÃŽți mulțumesc ! Si eu m am simțit bine in compania ta ! Sper sa ne revedem curând ! 😘😘

Salutare!

Astăzi, un urma unei zi grea de munca dar încununată de succes si in urma unei mici încurcături (care s-a dovedit benefică mie) am reusit sa o cunosc pe Ardeleanca(frumos nume ai in realitate!).

Luat legatura prin nr proaspăt recuperat😀 si programat intalnirea in 10 min,programare respectată întocmai de ambele parti.

Zona actiunii este liceul Titulescu,bloc turn.

Ardeleanca este cea din poze,femeie frumoasa,max 26 de ani😉,inalta,forme frumoase. Nu este pe stilul slim si mi-a plăcut fff mult.

Face si sport pt tonifiere, lucru de apreciat. Chip frumos si cu un cur Bestial.Este ingrijita ,m-a primit in tinuta provocatoare si a fost f atenta la vorbe dar la o țigare atmosfera s-a mai destins , descoperind o fata inteligentă si cu o experienta de viață suficienta pt a putea duce o conversatie fara sa te plictisești.

După un dus de ambele parti a urmat o partidă de sex pe gustul meu ,poate mai putin pe al ei (euforia zilei de munca si prestatia ei m-a facut sa nu ma ridic la inaltime😣)

Nu voi intra in amanunte pentru ca nu e genul meu dar inainte de a nota prestatia fetei vreau sa să spun că dpmdv a fost o întâlnire plăcuta pe care doresc sa o repet (Dar cu prestație mai ok din partea mea😎)

Astfel:

-oral 9 (slow,n-am mai avut parte demult de asa)-neprotejat

-normal 9 (aici am comis-o;doar misionar...n-am mai apucat să mă bucurBUCUR de frumusetea de cur)

-fk-0 nu face,desi mi-as fi dorit sa sărut un chip frumos

-gfe8.5-odata ce ne-am mai împrietenit

De recomandat ? DA , o sa aveti o experienta frumoasa daca va purtați normal,Nu suporta badaranii

De revenit? DA ,100% ...eu trb sa-mi iau revansa

Multumesc,Ardeleanco pt întâlnire si sper sa ne mai vin cat mai curand!!!

Te pup!!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ÃŽți mulțumesc ! Si eu m am simțit bine in compania ta ! Sper sa ne revedem curând ! 😘😘

Te pup!

Esti o fata deosebita!

Ne vom mai vedea cu siguranta!

Link spre comentariu
Reputație: -1542
  • Oras:Calator prin lume .
  • Oras:Calator prin lume .

Fraților a slăbit si acum atârna carnea pe ea. E dezgustătoare. Are o burta lăsată rau. Arata mai bine grasa

ZAU ? Si de emotie ai decis sa ne spui si noua ? Fa o recenzie regulamentara daca ai fost ca in astea 2 luni de cand ti-i facut contul ai 8 postari si nici macar o recenzie , numai denigrari si vorbarie aiurea .
  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
Reputație: -1542
  • Oras:Calator prin lume .
  • Oras:Calator prin lume .

Fraților a slăbit si acum atârna carnea pe ea. E dezgustătoare. Are o burta lăsată rau. Arata mai bine grasa

ZAU ? Si de emotie ai decis sa ne spui si noua ? Fa o recenzie regulamentara daca ai fost ca in astea 2 luni de cand ti-i facut contul ai 8 postari si nici macar o recenzie , numai denigrari si vorbarie aiurea .
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Fraților a slăbit si acum atârna carnea pe ea. E dezgustătoare. Are o burta lăsată rau. Arata mai bine grasa

Nu fi marlan! Nu este o fata slim dar nu denigra aiurea!

Si poate ca , compensează prin altceva....ceva ce nu cred ca tu poti sa pricepi.

Si tu esti direct Macho..macho man,nu?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...