Sari la conținut

Ardeleanca 0736835931


Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Buna seara! Astăzi am reușit sa o vizitez pe Marlene , am sunat-o sa stabilim o ora la care ne putem vedea din păcate ea nu era disponibilă la acea ora pentru ca era prea târziu dar am reușit sa ajung la ea mai devreme. Am ajuns la blocul din Brazda și mi-a dat indicațiile pentru a ajunge in locație. Mi-a deschis usa îmbrăcată intr-o ținuta sexy am achitat o ora și am trecut la acțiune. Am început cu un oral foarte bun este foarte buna la asta și chiar o suge mult nu face ca altele sa te întrebe dacă trecem la normal. După ce a supt ceva am trecut la normal prima oară am stat deasupra după aceea am pus-o in doggy. Se mișcă bine da contre după aceea am trecut din nou la oral... eu am o problema finalizez foarte greu și de asta am trecut iar la oral a mai supt ceva timp după aceea am pus-o din nou in doggy și am futut la ea pana am finalizat. Am stat doar un număr datorită faptului ca eu finalizez foarte greu și al doilea număr nu as mai fi reușit.

Note: aspect:7.5 este cam mare dar pentru cei ce sunt fani bbw este ok

Oral: 9 o suge foarte bine nimic de reproșat

Normal : 8 se mișcă bine da contre

Gfe:8 este o tipa foarte ok

De revenit, da a fost o experiența foarte plăcută și am sa o mai vizitez. Țin sa îți mulțumesc pentru timpul petrecut cu tine.

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Iti multumesc si eu pt vizita si pt recenzie. Mi-a facut placere sa te cunosc. Te mai astept cu mare drag oricand poftește. 😘

Buna seara! Astăzi am reușit sa o vizitez pe Marlene , am sunat-o sa stabilim o ora la care ne putem vedea din păcate ea nu era disponibilă la acea ora pentru ca era prea târziu dar am reușit sa ajung la ea mai devreme. Am ajuns la blocul din Brazda și mi-a dat indicațiile pentru a ajunge in locație. Mi-a deschis usa îmbrăcată intr-o ținuta sexy am achitat o ora și am trecut la acțiune. Am început cu un oral foarte bun este foarte buna la asta și chiar o suge mult nu face ca altele sa te întrebe dacă trecem la normal. După ce a supt ceva am trecut la normal prima oară am stat deasupra după aceea am pus-o in doggy. Se mișcă bine da contre după aceea am trecut din nou la oral... eu am o problema finalizez foarte greu și de asta am trecut iar la oral a mai supt ceva timp după aceea am pus-o din nou in doggy și am futut la ea pana am finalizat. Am stat doar un număr datorită faptului ca eu finalizez foarte greu și al doilea număr nu as mai fi reușit.

Note: aspect:7.5 este cam mare dar pentru cei ce sunt fani bbw este ok

Oral: 9 o suge foarte bine nimic de reproșat

Normal : 8 se mișcă bine da contre

Gfe:8 este o tipa foarte ok

De revenit, da a fost o experiența foarte plăcută și am sa o mai vizitez. Èšin sa îți mulțumesc pentru timpul petrecut cu tine.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...