Sari la conținut

Masaj erotic la mine sau la hotel 0738523250


Postări Recomandate

  • Oras:Pe aici si pe acolo
  • Oras:Pe aici si pe acolo

Masaj erotic la mine sau la hotel

Constanta, Constanta

Valabil din 25.08.2017 10:34:01

Repostat automat

Descriere

 

milf ??vrei sa te relaxezi si sa uiti de probleme? ai gasit persoana potrivita...iti ofer masaj de relaxare,body masaj si masaj erotic *********** este prin intermediul masajului. pozele sunt reale! nu raspund la mesaje!

program de la 9:00-20:00.fac si deplasari la hotel /pensiune

post-179001-0-77176600-1503729038_thumb.png

post-179001-0-35500200-1503729048_thumb.png

post-179001-0-75218700-1503729057_thumb.png

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Sal am fost si eu pe la ea ceva timp in urma , tipa a declarat că a lucrat inainte la un salon de masaj din cta are in jur de 30 ani arata bine la corp niște pete pe corp probabil de la soare are un copil .

Servicii masaj erotic plus oral si normal protejat pret 250 ron dar cam grăbeste si mecanic adica învățată ca la salon

Servicii 6-7

Eu nu cred ca mai revin cam fast

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am avut ocazia sa o vizitez pe domnisoara acum aproximativ 3 luni mentionez ca am gasit anuntul pe Publi 24 si cand am vazut pozele am zis hai sa incerc , pun mana pe telefon sun raspunde domnisoara cu o voce foarte amabila ma anunta ca face doar masaj de relaxare si erotic si costa 100 de lei si locatia este in tomis nord mai exact langa geamie . Stabilim intalnirea peste 2 ore in secunda nr 2 sar in cada bag o baita ma fac gigel la ala mic ma parfumez ca vorba aia la ce poze are am zis ca se lasa cu scantei. .... ajung langa geamie parchez pe dreapta si o sun pe domnisoara ma ghideaza prin telefon este foarte usor de ajuns pe diagonala cu geamia este un magazin la parter urci in sus pe o alee si ajungi in o parcare aici faci stanga si mergi pe o alee foarte lunga aproape de ultima scara urc la etaj si cand domnisoara foarte amabila invelita cu un prosop buna intra te servesc cu un pahar de suc etc . Conversam noi putin despre apartament(un apartament destul de aranjat micut dar modern) (initial am crezut ca este garsoniera) ea ma lamureste ca este apartament imi arata inspre o usa uite mai am o camera dar aici locuieste colega mea...:)))) la care eu pai ce nu o chemi si pe ea... pai nu este acasa si ea nu se ocupa cu asa ceva ok am crezut pe cuvant dar stii cum e ce se aseamana se aduna :))) si ma dezechipez ma intind pe canapea (nici macar nu are o saltea) mentionez ca este cam incomod sa iti faca masaj si daca ai peste 1.80 stai cu picioarele atarnate ... se apuca sa ma maseze nimic special dupa 10 minute  poti sa te intorci cand ma intorc o zaresc goala pe domnisoara are ceva pulpe aproximativ 1,65 inaltime fund nu are ca in poze si nici sanii ... are niste sani cam obisnuiti nimic special de mentionat ca pe corp are foarte multe pete nu am stat sa o intreb dar par ca niste arsuri oricum iti provoaca putin disconfort cand le vezi .....si se apuca de un manual mai si cu sanii dar nimic prea special miam dat drumu cam greu ca nu reuseste sa te excite prea tare chiar daca este toata numai un zambet ,,, imi da niste servetele umede sa ma sterg la care domnisoara se ridica in picioare atunci sa apropiat cu pasarica destul de mult de mine si vreau sa spun (ma jur ca nu mint) am simtit un miros dala .... naspa cred ca daca il simteam cand imi facea manuala ma lua somnu . Acum chiar nu stiu motivul ori o fi avut un client inainte si nu a facut baie acolo jos sau alta sa fie cauza dar se vedea ca facuse dus inainte pe corp era ok pielea ai mirosea bine. Ma apuc sa ma imbrac si imi spune ca face si sex oral si normal ,sex normal a vrut sa sublinieze(obligatoriu protejat)..acum nush cine dracu are curaj sa o faca fara cu  ea .ai spun ca poate pe viitor si ma intreaba daca a fost ok ca ea a mai lucrat in salon de masaj erotic si are experienta de acolo am inteles ca are 33 de ani si ca pe viitor vrea sa se lase de masaj ca se pregateste sa dea probele sa se angajeze in armata in marina militara ca are multe rude si prieteni care lucreaza acolo :))))) cand am auzit asta sa cad pe spate mai ales ca si eu lucrez in domeniu :)))) si ca are putina teama la proba de rezistenta ca nu reuseste sa scoata timpul :))) . De evitat chiar daca este toata numai un zambet dar nu are nici macar o taina in ceea ce face .Bani aruncati pe fereastra . Va salut cu respect .

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...