Sari la conținut

Ce preferati? o virgina sau o femeie cu experienta in pat?


Postări Recomandate

  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?

personal, imi place si ..si...am avut si...si. cele doua, in cazul meu, nu se exclud, ba chiar imi completeaza profilul sexual.  :laugh2

 

evident ca experienta unei femei in pat, daca e sustinuta si de o prezenta fizica agreabila, e de preferat.

 

fiind placeri diferite, tine de gustul fiecaruia, ca si parerile. dar cred - poate ma insel?! - ca in mintea barbatului incolteste ideea de a avea, macar o data in viata, o virgina. macar asa, ca divagatie sexuala. de ce? poate pentru ca, pentru unii, e excitanta ideea ca sunt primii care...dar pot fi si alte resorturi.

 

de pilda, - chestie verificata in psihologia sexuala - unii/multi baietei, cu tulei de floci, viseaza la demoazele mature, de cealalta parte puriii ar tavali Lolite, o atractie a constrastelor, de varsta, dar si de profiluri sexuale, uneori foarte diferite, poate chiar "interzise".

 

cred ca, pe drumul "mantuirii" sexuale a barbatului, acesta ar trebui sa-si treaca madularul si sufletul printr-o virgina si printr-o curva...intre ele, evident, ramanand celelalte: nevasta, prietena, amanta...etc.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...