Sari la conținut

Ana - 22 ani - 0736236813 / 0734816855


Postări Recomandate

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Decat sa futi in cuibul dnei Vera mai bine o laba in intersectie.

Ai dreptate! am fost și eu acum câțiva ani acolo de 2 ori, nu am văzut nicăieri atitudine mai mizerabila ca acolo.!Nu știu cum Liviu zice ca e buna.
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Poza dp prima pagina imi este cunoscuta dar cu alt numar de telefon( 0731167599 ),de fapt are mai multe tipa pe anuntul.ro,1 anunt cu numele Theo si un anunt cu numele Ana.
Am fost la ea undeva mai spre seara,am fost directionat de madam care raspunde la telefoane spre parterul unui bloc pe langa casa de pensii vitan unde
intrarea se face prin balcon,chiar a iesit ea de acolo sa-mi faca cu mana incat sa-mi dau seama unde e mai exact. Odata ajuns mi-a zis sa mai astept
cateva minute pana se pregateste fata iar in timpul ala stand in fata usii auzeam colegele/prietenele trecute bine de varsta pensionarii stand de vorba
in bucataria ce avea geamul fix langa usa unde asteptam eu. Dupa ce "s-a pregatit" mi-a deschis usa o pustoaica gipsy(nu am vazul in asta un motiv sa o
refuz deoarece unele dintre cele mai bune partide de sex le-am avut cu tipe gipsy iar oricum riscam 60 de lei,nimic mai mult) care m-a invitat destul de
politicos in casa,m-a intrebat cat stau,i-am zis 1 finalizare si i-am inmanat banii iar ea a disparut cu ei sa ii duca la clubul pensionarelor.
Cand s-a intors s-a asezat langa mine si a inceput un oral protejat(la cerea mea protejat,se poate si neprotejat) deep destul de bun cu atentie si la OO
timp de cateva minute pana cand i-am sugerat sa se intinda pe spate si sa trecem la un misionar unde chiar daca era destul de umeda m-a rugat sa o iau
incet ca e stramta(chiar era) asa ca am inceput usor,usor in timp ce ea ma mangaia pe piept si pe umeri,dupa am schimbat pozitia cu ea deasupra unde
s-a miscat destul de bine iar pentru finish am pus-o doggystyle unde a insistat din nou sa o iau usor,ceea ce nu a fost o problema pentru mine dar chiar
si mai slow asa tot mi-am dat drumul din pozitia aia.Dupa m-am cerut la dus,m-am imbracat si in timp ce vorbeam cu ea au deschis usa si pensionarele
incat sa o intrebe "hai mai mamaie ma,ce ii faci? il descanti?te asteapta urmatorul client..." iar fata destul de zambareta m-a condus pana la usa si
ne-am desparit...la timp incat sa pot sa il gasesc asteptand unde am asteptat si eu cu 30 de minute mai devreme pe urmatorul beneficiar al focului
tiganesc,pe care l-am privit zambind si i-am urat bafta.
note :
locatie : 7,o supragerie/un dormitor mai mare cu un pat iar iesirea de acolo prin balcon(balcon cu usa dar tot balcon) iar usa din interior de fapt
un fel de perdea care face legatura cu restul apartamentului.
aspect : 7,nu am apucat sa o vad prea bine deoarece era noapte si nici ea nu avea tenul cel mai alb dar pe unde am pus mana era tare(de ex pe fund)
igiena : 7,matroana zicea ca e la dus cand am sunat si e posibil sa fi fost adevarat caci nu am simtit vreun miros suspect dar pentru urmatorul client
doar si-a pus rochia pe ea.
sex oral : 8,destul de deep si cu atentie la OO,mie mi-a placut.
sex normal : 7,receptiva la pozitii si destul de stramta.
gfe : 8,cu mine s-a purtat foarte frumos,mi-a placut compania ei deoarece a fost destul de zambareata si lipicioasa pe tot parcursul intalnirii,nu doar
in timp ce ne futeam.
pret : 60 de ron finalizarea,ora habar nu am deoarece nu mi s-a comunicat la telefon cand am sunat.
 

 

p.s- am atasat si o poza in care apare mai recent...

post-65963-0-61461600-1525466305_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

gata mai nene, le-ai dat mat cu recenziile pe ziua de azi.  :2808.gif

 

mai bulanoasa, asta, cea din urma. Mie imi plac astea cu craci, nu trebuie sa aiba picioroange, dar sa fie proportiile acolo, nu sa-i scape porcu' printre craci.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

gata mai nene, le-ai dat mat cu recenziile pe ziua de azi.  :2808.gif

 

mai bulanoasa, asta, cea din urma. Mie imi plac astea cu craci, nu trebuie sa aiba picioroange, dar sa fie proportiile acolo, nu sa-i scape porcu' printre craci.

mai aveam de gand sa scriu cateva recenzii dar le las pt maine ca sunt editia de tipe trecute de 30-35 de ani in mare.

in general alea skinny imi plac,dar mai merge si cate o bulanoasa din cand in cand :d

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...