Sari la conținut

Irina Ruxandra Masaj erotic Bucuresti


bic.c

Postări Recomandate

  • Oras:.
  • Oras:.
Irina Ruxandra revine, dupa o lunga pauza, cu forte proaspete pentru doritorii de masaj tantric si erotic deosebit. Toate detaliile se gasesc pe site. Vorbim pe mess. Pupici, nu deranjati pentru contact sex 13 Dec 21:06
 
 

Bucuresti

 

email: [email protected] site: http://irinaruxandra.blogspot.com

Pret: 250L 90 MIN

 

A vizitat cineva caprioara ca este buna rau pacat ca nu ofera si sex                                                                            post-10757-0-16992800-1355426828_thumb.jpgpost-10757-0-84524500-1355426843_thumb.jpg

  • Like 7
  • Minus 3
Link spre comentariu

Din spirit civic pt forum vin si eu cu o recenzie in premiera la adresa randunicii noastre. Mandru fiind ca sangre a "spart gheata" am decis ca nu strica sa scriu cate ceva despre vizita mea la Irinuca. Ieri pe la 1 la pranz ma decid s-o sun pt o programare in decursul zilei daca poate si are timp,mi-a raspuns printr-un sms c ma asteapta pana la maxim 3 juma, m-am urcat in metrou si dus am fost catre taramuri indepartate. Imi da Irina detaliile, ajung, sun la interfon si ma primeste in discreta si cocheta ei garsoniera rosie. Schimbam doo vorbe, ma serveste cu o conserva de mirinda si ma duc la dus sa ma clatesc putin, cu toate ca de sub dus veneam. Tin sa va spun ca imi da un prosop alb impaturit din dulapul in care cred ca are colectie de astfel de prosoape,zici ca e la calcatoria unui hotel. Ne asezam in pat si incepe cu un frecus senzual de incalzire, pe tot corpul ,cu sarutari de la gura pana cat mai jos,ai impresia ca poate sa treaca in orice moment la un blow job ca la carte. M-a uimit ca e foarte stapana pe ea si nu e sub nicio forma doar gura de ea cum cred unii si poate cum credeam si eu la un moment dat,inainte de a o cunoaste. Vreau sa mai adaug ca m-a uimit cat este de fina si delicata, este ca un fulg care se asterne pe tine ca in reclama cu cocolino, si in acelasi timp o profesionista in ceea ce face. Fk si Gfe de exceptie, ma simteam in al noulea cer. N-am ales masajul tantric,am facut un fel de mozoleala pe tot parcursul vizitei,timp de 30-40 de minute, nu stiu exact denumirea la ce a fost, a fost ceva venit din partea amandurora, cunnilingus,annilingus din partea mea,69, fratilor face o laba de juri ca e cea mai tare muie,te maseaza peste tot si sunetul e asemanator unei mui cu multa saliva. Am finalizat tremurand in 69, m-am dusat,m-am relaxat un pic si am plecat visand, bucuros ca mi-am indeplinit dorinta care de destul timp vroiam s-o transform in realitate. Ca note pot da un 10 pentru servicii, igiena si profesionalism,asta include si promtitudinea programarii,iar c aspect un 8,5 pt ca este genul skinny,placut de multi de altfel plus ca este foarte delicata si ingrijita. Pretul stabilit a fost de 1milion, am intrebat-o de la telefon ce-mi poate face de un milion, ne-am amuzat teribil si ne-am inteles la ce v-am povestit mai sus. A fost ceva super placut si relaxant.Scriu de pe telefon si inchei postarea aici ca sunt in intarziere. Daca sunt intrebari faceti offtopic ca pe threadul Irinei irice e permis. Glumesc. V-am pupat.

  • Like 16
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutari!

 

Ieri am reusit sa ajung la dsoara Irina in ciuda programului incarcat.

Drept urmare iata si recenzia, ca tot ma apostrofa cineva pe la inceputul topicului.

 

Locatie: 8,5 - arhicunoscuta garsoniera din Titan. Curat, intim, locuri de parcare destule etc.

 

Maseuza: 9,5 - frumoasa foc, skinny (imi plac slabanoagele...), cu un zambet foarte frumos, cu un fundulet mic si apetisant, o pasarica super.

 

Curatenie maseuza: 10. Nimic de reprosat. M-a asteptat in halat. Pasarica impecabila, la fel si restul corpului. Una din cele mai curate si ingrijite fete la care am fost.

 

Servicii: 9 - Am ales masajul tantric. Foarte bun masajul de relaxare, la fel partea erotica. Am mai fost la acest tip de masaj si la Irina si la Oana si de fiecare data a fost super. Am experimentat si un fel de 69 foarte excitant, motiv pt care m-am si grabit sa ejaculez... Data viitoare lasam pasarica la sfarsit :)).

 

Gfe: 10. Am vb de vrute si nevrute, fk, mangaieri, sarutari pe corp etc. Probabil ajuta si faptul ca ne cunoastem de mult timp, insa Irina e foarte vorbareata despre orice, cu un nivel al inteligentei ridicat. Nu m-a grabit deloc, am plecat singur dupa 1 h si jumatate fiind destul de grabit.

 

Halat: 250 ron dati la inceput din initiativa mea (ca sa nu uit la final, caci s-a mai intamplat...). M-a pus sa-i pun pe masa fara sa se uite la ei, de parca muscau :)) .

 

Altele: servit cu o cola din partea casei. Data trecuta am fost servit si cu o portie de fidea cu lapte , creeatie proprie a d-soarei :))

 

 

Concluzie: Recomand cu caldura, servicii ireprosabile, atentie la detalii, experienta super. Abia astept sa revin, mai ales ca lasai ceva treburi neterminate...:)

Sper ca data viitoare sa fiu mai odihnit si mai putin stresat de radar...

 

O zi buna!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

"Am experimentat si un fel de 69 foarte excitant" :laugh2  .

 

chiar si eu am inteles din acest paragraf ca am facut 69. :laugh2 Astept sa apara ceva rectificari in aceasta recenzie. Este vorba despre pozitia asemanatoare 69, insa :no2  . 68 sau 70 sigur am facut, dar 69 in nici un caz!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Prima recenzie:

 

"Randunica, pasarica cu cel mai frumos zambet"

 

Contact pe mess, am trecut de interviu fara probleme. Primit numar de telefon, dat apel inapoi, tecut in agenda ei cu unul din numeroasele mele nume fictive. Sunat exact cu o ora inainte pentru confirmarea programarii.

Ajung in fata blocului, vizavi de parcul Brancusi, zona Titan Potcoava. descalecat si inhamat bidiviul langa gard in fata blocului (parcat cei "n"  cai putere).

La fix sunat pentru interfon. Surprinzator, a iesit in intampinarea mea pe hol.

Imbracata intr-un halat roz si pufos ma primeste in garsoniera. :hi3

Miniona, parul  strans in coada, vopsit intr-un portocaliu de bun gust, nimic strident si tipator, draguta, cu un zambet ucigator de seducator completat de niste ochi verzi superbi, limpezi si patrunzatori, o prezenta feminina ce emana erotism. Fiind imbracata in acel halat nu am putut, docamdata sa-i observ si formele. Nu pot sa nu precizez ca pana cand sa ne dezbracam si sa mergem impreuna la dus, cat timp am vorbit, erau momente in care se apleca si i se vdea un san, prin pliurile halatului care se desfacuse intre timp, moment de maxima tensiune erotica, deoarece si-a dat seama si s-a acoperit cu toate ca..... Astfel de nimicuri, sunt sarea si piperul si dau gust si farmec unei intlniri.  :pompomgirl:

Am facut baie impreuna in cada cu spuna.

Nu am putut sa nu ii observ sanii micuti si extem de jucausi, ii poti cuprinde lejer in palma, sfarcurile excitate nu am contenit sa i le sug, fiind intrerupt doar de sedinlele de sarut frantuzesc pe care le alternam impreuna, cand jucat cu sanii,  cand jucat cu limba.  :bravo

Trecut in camera, iar dupa experienta erotico-acvatica, ma gnadeam ce o sa urmeze, masajul erotic sau cel de relaxare.  Reusesc sa ma asez pe burta, pus prosop pe spate, sa nu racesc, inceput masajul cu picioarele mele nu ale ei, urcat treptat catre zona mediana, apoi spatele, tehnica buna ajutata de antebrate.

 

Dupa ce se termina masajul, urmeaza sa terminam si ceea ce am inceput in baie. Cateva sarutari pe corp, cobor tot mai jos, vreu sa-i gust Randunica si pot sa jur ca are carnea dulce, ce mai vrabiuta impanata la cuptor in suc propriu.  :yummy De mult nu am mai gustat o asemenea delicatese.  :yummy  Apoi, trecut din nou pe spate, ceva tehnici comune pe care le intalnesti la mai toate maseuzele erotice, dar atunci cand ma intorc, am un moment de inspiratie si o las doar pe ea sa-mi faca masajul tantric, cu care se tot lauda.

A fost cea mai buna si cea mai intelepta alegere din partea unui haiuc batran si un pic obsedat sexual. Tehnici deosebite fata de alte maseuze: face si un fel de oral pe uscat, fara sa-l ia in gura  :dontgetit , intre maxilar si gat. E misto senzatia.... poate daca ar si scuipa pe el..... :jackass  In momentul culminant, a stiut cum sa ma opreasca de 2-3 ori, iar ultima data am tras ca din tun  :)  mai mai sa impusc matzul  :c1at care statea deasupra patului pe spatarul in forma de inima.

Dus, imbracat si plecat pe sapte carari.  :maninlove

 

NOTE:

Vizuina, cuib: 8

Masaj de relaxare: 8.5

Masaj tantric: 9.5

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

              Ehhhhh....Randunico...desi mi-ai sugerat strengareste sa nu iti fac nici o recenzie, vad ca lumea s-a apucat de treaba pe aici si nu pot sa nu contribui si eu cu date despre experienta traita cu tine. Nu de alta da o zice lumea ca nu mai postez si eu nimic pe aici dupa ce m-am vazut ingalbenit. Inrigat ca toata lumea de altfel de blogul acestei domnisoare si de regulile ei clare si precise, am decis sa ma fac placut, sa ma ridic la nivelul standardelor si sa ma intalnescu cu aceasta domnisoara. Dupa cateva discutii pe net care stiti cum se desfasoara am reusit pana la urma sa stabilesc o intalnire pentru data de 11.01.2013, adica la 10 zile dupa discutia finala avuta.

               Cu o ora inainte am sunat pentru confirmare si am primit adresa la nivel de zona. La ora stabilita am ajuns in zona si m-a indrumat spre locatia unde isi desfasoara domnisoara si celelalte domnisoare activitatea. Domnisoarele ziua iar Randunica Noaptea. Mi-a deschis usa imbracata in acelasi halat roz, cu parul strans si cu o pereche de slapi prin picioare. Am intrat inauntru, atmosfera prietenoasa, lumini de brad atarnate pe pereti, un pisoi gras si lenes si negru cu alb in mijlocul camerei. M-am facut comod si am inceput sa stam putin de vorba sa ne cunoastem mai bine. Bine, mai mult eu pe ea si mai putin ea pe mine pentru ca vorbeste extraordinar de mult. Extraordinar de mult, am spus.

               M-a intrebat politicos daca ma grabesc si desi era vineri dupa orele 21.00 am fost in postura in care sa ii spun ca nu ma grabesc absolut deloc si putem sta cat doreste ea fara sa ne grabim. Am discutat cate in luna si in stele si am inteles de ce ea si aici si pe alt forum unde scria mai de mult, este o persoana atat de controversata. Din pacate cred ca nu am prins-o in cele mai bune momente ale ei deoarece o durea si putin capul si la un momentdat a luat-o si o durere cumplita de stomac. Am fost intrebat din nou daca ma grabesc, am zis linistit ca nu si am asteptat sa ii treaca. Am spus chiar ca putem sa o lasam pe alta data dar nu a vrut.

              Dupa ce i-a mai trecut durerea, am trecut direct la actiune, cum eram noi intinsi in pat, fara dus si fara cine stie ce masaj erotic. Am inceput sa ne sarutam, sa ne magaiem si sa se joace cu golanasul care abia astepta sa vada despre ce e vorba cu domnisoara asta. A incercat si la mine acea miscare cu gatul si umarul dar nu prea i-a iesit deoarece handralaul e un pic mai gros. Oricum s-a jucat fata frumos cu ea pana am finalizat, stand pe spate si ea deasupra.

              Am fost amandoi la baie, a venit si ea langa mine si am facut un fel de dusuletz impreuna si ne-am intors impreuna in pat. A venit si Pisul ala nebun care de fiecare data se aseza numai intre noi si abia astepta sa fie iubit si dragalit. AICI UN SFAT PENTRU RANDUNICA: NU MAI PUPA PISICUL ALA DIRECT IN BOT CAND ESTI CU VREUN CLIENT CA NU TOTI SUNT FANI AI ACESTUI ASPECT ( INCLUSIV EU ) SI NU PREA DA BINE CAND DUPA AIA URMEAZA MOMENTE DE FRENCH KISS, ETC. ETC.

             Dupa ce am mai stat iar de vorba pe diferite teme, Randunica s-a apucat sa se joace iar cu mine, mai pe direct asa, fara masaj sau fara alte aspecte si la rugamintea mea a fost mai atenta cu privire la zona anusului, care mie imi place sa fie atinsa, linsa si tot asa. In cazul de fata a fost doar atinsa si masata. S-a chinuit putin cu mine pana am terminat a doua oara, ne-am asezat la un momentdat si intr-un 69 dar fara ca eu sa ii dau limbi, ci doar ca sa o privesc. Pentru cei interesati am vazut ca are si ustensile de penetrat, de diferite marimi.

             Iar am acut dus impreuna si iar am mai stat putin in at de vorba. Mai aveam putin si si adormeam si nu cred ca ar fi fost o problema pentru Randunica dar totusi am depus un efort si am plecat spre alte zari.

 

 

  • Locatia: zona cunoscuta din apropierea parcului Brancusi. Noaptea si in orele specificate lucreaza ea, ziua lucreaza niste fete care au mai multe servicii
  • Modalitatea de contact (telefon, mess): idul de mess se gaseste pe blogul ei si la inceputul anuntului. Numarul de telefon se primeste personal de la ea, dupa ce au loc discutii pe messenger. Cititi blogul daca vreti sa va intalniti cu ea ca altfel devine foarte dusmanoasa
  • Aspectul fizic: o roscata miniona, foarte frumusica, ochi verzi superbi si niste buze extraordinar de senzuale si carnoase. Forme frumoase, sani micuti dar sexy si un funduletz frumusel foc
  • Detalii despre serviciile detalii despre servicii se gasesc pe blogul ei si chiar si aici foarte clar specificate
  • Programul de lucru : si programul ei se gaseste tot pe blog si pe forum....o intalnire pe seara in cursul saptamanii si o intalnire la 2 ore in week-end intre orele specificate
  • Tarifare - ehhhhh....aici e ceva probabil diferit de ceea ce se intampla in mod normal...am platit 300 de lei si am stat de la orele 21.00 pana la orele 00.30
  • Note dau un 10 pentru atitudine ( desi nu se simtea foarte bine a incercat pe cat posibil sa se faca placuta si utila ), dau un 9 pentru felul in care arata, pentru masaj nu pot sa dau note pentru ca nu am beneficiat de el...dau un 9 pentru jocurile care au avut loc intre noi
  • Concluzia finala: o singura problema am fata de domnisoara si anume faptul ca eu ma asteptam sa fie ceva extraordinar de senzual de pasional si asa mai departe daca parte de sex nu voi avea dar probabil si din cauza starii ei de sanatate si a discutiilor avute pentru o perioada destul de lunga de timp, aceasta vraja dorita de mine a disparut. Nu spun ca nu poate fi dar in acea vineri cu mine nu a fost. Mai trebuie sa mai merg o data sa vad daca totul se poate transforma in ceva extraordinar de pasional.

Bulan si bani sa mergem la fete

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara dragi colegi pierzatori de material (inclusiv genetic) dar castigatori de materie (inclusiv sprituala)!

Multiplele recenzii (marea maj pozitive) despre fetita asta m-au facut extrem de curios si cum chiar duceam dorul unui masaj, m-am decis sa o contactez.

Modalitatea este aceeasi-impusa de dra: raspuns pe mail la intrebarile ei si primit mail cu nr de tel, SMS pt programare.

Drept urmare, m-am prezentat in locatia amintita si de antevorbitori (vis-a-vis parcul C-tin Brancusi) la ora stabilita si am intrat in locatie-un bloc de garsoniere.

Am sunat la usa si mi-a deschis o copila mignona, infasurata intr-un prosop de baie. Un roscat deloc strident la par, un zambet pe care e greu sa-l uiti (cred si dupa un an de futut pe la alte usi) si niste ochi verzi patrunzatori sunt atributele veveritei (sper sa ma ierte pt apelativ, care nu prea i-a placut :)), care-ti sar de la inceput in ochi. Mai apoi, dupa ce conversatia ruleaza, iti dai seama ca ai in fata un om matur, care a vazut si trait destule...deci, fara prejudecati la aparitia ei!

De fapt, este aceeasi din pozele expuse si pe aici, doar ca realitatea bate ecranul, parerea mea.

Locatia este o garsoniera nici prea-prea nici foarte-foarte, utilata standard pt activitati placute, cu baia si curatenia (plus prosoapele curate) ca puncte forte.

Extrem de volubila, m-a invitat sa iau si eu aceeasi atitudine ca a ei (adik goala), sa nu se simta complexata, ulterior invitatia in cada cu spuma. Mentionez ca nu a pomenit nimic de banuti (ceea ce apreciez), ci am deschis eu discutia si am clarificat serviciile si tariful.

Am optat pt "specialitatea casei", asa fac de obicei oriunde merg, sa nu am surprize :), in cazul de fata baie in cada cu spuma(o prima finalizare), apoi in camera masaj de relaxare si in cele din urma piesa de rezist - TAO - masajul tantric (a doua finalizare).

Pot spune ca a fost una din cele mai bune experiente in masaj traite, atat ca senzatii experimentate, cat si ca implicare din partea maseuzei.

Masajul tantric a fost de exceptie, am fost "refuzat" de vreo 5 ori de la finalizare, pana intr-un final, cand am ajuns la explozie.

Veverita apreciaza mult si proactivitatea tipului si cum nu prea ma pot abtine cand vad o pasarica frumoasa, nu a durat mult si am asezat-o peste mine si am inceput sa o ling frenetic. Cum nu ma puteam desfasura in voie, am schimbat pozitia si am pus-o pe spate, dandu-i limbi mai cu spor de data asta. Marturisesc ca nu am reusit sa o fac sa termine in modul asta (desi mi-as fi dorit) si m-a ajutat putin, jucandu-se cu un vibrator pe clitoris, lucru care m-a excitat ingrozitor.

    Si acum notele:

Locatie:8

Masaj relaxare:8,5

Masaj tantric:9 (nu prea am termen de comparatie aici...dar senzatia a contat mult la nota)

FK: 9

GFE:9

Oral nu face si nici un fel de sex.

Tariful-250 ron - o ora si jumatate, dar nu sta cu ochii pe ceas si nici nu te grabeste sa termini (caracterisitici pe cale de disparitie azi...).

   Doresc finalizari placute tuturor celor care vor sa-i treaca pragul, insa un ultim amendament: lasati-va pe mana ei (stie mai bine ca voi ce are de facut!) si mai ales, relaxati-va (doar mergeti la un masaj :))!

Toate bune si noroace!

Virgilius

 

 

 

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

PROFESIONALISM,   PASIUNE,   AFECTIUNE,  INTELIGENTA INTERPERSONALA LA UN GRAD FOARTE RIDICAT


sunt calitatile de necontestat care o definesc pe  IRINA.


Am ezitat o lunga perioada, inainte de a scrie si a posta randurile care urmeaza. Si totusi,recurgand, poate, la prea multe cuvinte, incerc aici sa redau cateva din cele mai importante momente care mi-au schimbat radical modul de gandire si viata in sine, in urma mai multor vizite facute Randunicii.


Am "intalnit-o", intamplator pe site: http://irinaruxandra.blogspot.com   , am urmat regulile solicitate de ea pentru obtinerea numarului de telefon ,urmand apoi intalnirea propriu-zisa. 

Ulterior,ajungand pe acest forum, am citit, tot ce s-a scris aici despre Irina, pana la  momentul respectiv.

 

La prima intalnire, ajungand la adresa indicata de ea, mi-a deschis usa o tipa miniona, slabuta, 165 cm,42 kg., fina ,delicata si foarte stapana pe ea, cu o fata de copil , caruia nu-i dai 18 ani, imbracata intr-un halat roz. Primul meu gand, a fost sa bat in retragere, pe blug-ul ei erau lucruri prea dure pentru o
“copila”, dar mi-a confirmat ca ea este Irina si ma invitat in casa, intr-o atmosfera prietenoasa, lumini de brad atarnate pe pereti, lumina difuza, si un pisoi
lenes, negru cu alb foarte jucaus. M-am facut comod , m-a servit cu o cola, si am inceput sa stam putin de vorba sa ne cunoastem mai bine.


In primul rand, vreau sa-I multumesc din suflet Irinei, pentru sfaturile de buna credinta, gandurile bune si incurajarile primite, intr-un moment greu din viata mea.


 

VEI fi toata viata mea in sufletul meu si in una din cele 5 camarute ale inimii mele. Atunci cand vei avea nevoie de ajutor, familia mea te va sprijini.


In al doilea rand, in legatura cu afirmatiile, unor distinsi domni, ce au postat anterior, pe acest forum, care arunca cu noroi si o musca din toate partile, le transmit ca este imposibil sa cunoasca un om la o singura intalnire, doua sau citind cateva postari pe un forum , emitand apoi tot felul de intrebari retorice despre igiena si curatenie.

Irina este genul de “fata de la tara”, pentru care igiena este un cult nu o obligatie. Din respect pentru Randunica, mai intai incercati s-o cunoasteti, apoi judecati-o.


Imi dau seama, acum, spre sfarsitul recenziei, ca cele scrise de mine sunt foarte departe de a
exprima fascinatia care mi-a fost data sa traiesc in timpul intalnirilor cu Irina.

 

Si pentru ca “regulamentul”, ma obliga:

 

Modalitatea de contact : id-ul de mess care se gaseste pe blogul ei . Numarul de telefon se primeste personal de la ea, dupa ce au loc discutii pe messenger. Cititi blogul daca vreti sa va intalniti cu ea,comunicatii numarul de telefon si serviciul pe dorit.

 

Tarif :  diferit in functie de servicii, eu am platit 300 de lei mereu si am stat 1.30 h-1.45 h.

 

Locatia: este o garsoniera deosebit de intima , situata in zona Titan-vis a vis- de parcul Brancusi.


Servicii: detalii despre servicii se gasesc pe blogul ei foarte clar specificate, eu am optat intotdeauna pentru “MASAJUL TANTRIC” 90 minute. Senzatia este uimitoare iar finalizarea in sine este extraordinara.Dupa un astfel de masaj primul si urmatoarele contacte sexuale alaturi de persoana iubita, sunt foarte intense, senzatiile de placere fiind coplesitoare.

 

Aspectul fizic: roscata miniona, foarte frumusica, ochi verzi superbi, buze extraordinar de senzuale si carnoase. Forme frumoase, sani micuti, sexy si un funduletz frumusel foc.

 

Programul :de luni pana vineri intre orele 18 00 - 22 00 (o programare de la ora 18 00 si o programare de la ora 20 00 ) ;

sambata si duminica intre orele 12 00- 20 00 (programarile se fac la ore pare).


Note: 10
pentru atitudine,intotdeauna se face placuta ,pentru felul in care arata, pentru masaj si pentru jocurile care au avut loc intre noi.


Concluzia finala: Recomand cu caldura, servicii ireprosabile, atentie la detalii, experienta super. Abia astept sa revin. Intotdeauna am parte de ceva extraordinar de pasional, diferit de fiecare data, profesionalism la cote maxime.


 

O seara frumoasa si GANDURI BUNE va doresc tuturor.



 

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

   O postare extrem de dubioasa in care nu este descrisa nici un fel de actiune ci doar enumerarea serviciilor prestate, programul, locatia si un compendiu din personalitatea fara de cusur a pasaricii. De observat ca la prima intalnire s-a mirat de cine ii deschide usa desii pe blogul ei sunt poze cu fatza ei. Deci nea VLD si 11. Mai citeste odata tot ce ai scris si vezi cate inadvertente sunt in textu' lu' matale ca e unul cu gust amar de autopromovare dintr-un con de umbra.

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

stimabile petrepetre si 02, daca urmaresti blogul IRINEI, nu arunca vorbe fara rost din 2 motive:

1. pozele sunt pe blog de maxim 2 saptamani

2.  cu 4-5 saptamani in urma blogul avea un fundal negru si pozele nu erau postate. te rog sa verifici informatia.

 

stimabile the goodfather :

1. nu-mi doresc sa devin MEMBRU PREMIUM;

2.iti doresc succes tie sa devii  PLATINUM MEMBER.

 

detaliile despre intalnire,

Am ajuns in fata blocului la ora stabilita zota Titan-Potcoava,am sunat la interfon,a iesit in intampinarea mea pe hol imbracata intr-un halat roz, imbratisari,sarut pasional extrem de umed. Am intrat in garsoniera ,schimbam cateva vorbe ,am facut baie impreuna in cada cu spuna.mi-a dat un prosop alb impaturit din dulapul .
Am trecut in camera, inceput cu masajul de relaxare,eu asezat pe burta, inceput masajul cu picioarele mele , urcat treptat catre zona mediana, apoi spatele.A urmat masajul erotic, sarutari pe corp, buzele pline si carnoase le-am sarutat in voie, la fel si sanii  mici, atat cat sa incapa in causul palmei , piele fina, parfumata, igiena impecabila, atitudine foarte naturala.

 

A fost una din cele mai frumoase experiente traite, senzatii extraordinare experimentate, implicare maxima din partea ei, m-am simtit ca un adolescent cu iubita lui.Este frumoasa prin naturalete, prin felul sau de a fi, de a zambi, blanda , intelegatoare, si rabdatoare.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Revin pe acest topic cu o MARE RUGAMINTE: DACA AVETI CHEF DE SEX NU MA CONTACTATI, NU OFER COMPANIE INTIMA DE NICI UN FEL!  Serviciile mele sunt descrise pe blogul meu! Serviciile mele sunt legate doar de masaj si nu ma razgandesc la fata locului indiferent de atentiile voastre!

 

Va multumesc pentru intelegere!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bai baieti.Voi aveti probleme mari frate.Ce pana mea aveti ma cu fata asta?Voi nu intelegeti contextul in care a spus a mia oara ca nu va da pizda?V-a spus ,a deschis si un topic la DG,cum ca a venit un Don Juan la ea chitit sa i-o traga.Si si-a bagat ala nu numai limbile dar si degetele si nasul si ochii de melc in orificiile fetei?Si a plecat cu orgoliul in bat ca a fost refuzat.Ce dracu` bai,chiar asa de frustrati sinteti de succesul ei?Sau cu orgoliul terfelit ca nu o puteti babardi?Ati fost la ea si nu a vrut sa va futa si d-aia o hartuiti atata?O urati mai rau ca pe dracu dar nu va dati seama ca sinteti de ...sa nu va zic cum ca la urma va ofticati si ziceti ca va jignesc.O urati atat de tare si vreti sa-i faceti rau dar nu va dati seama ca de fapt ii faceti cea mai mare publicitate.Si ma surprinde dusmania asta in conditiile in care unii dintre voi nici macar nu ati intalnit-o.Cum dracu poti dusmani un om pe care nici nu-l cunosti?Eu am intalnit-o.Si nu la masaj sau somnic pufos.Ci la o actiune pe care a organizat-o voluntar,in parte la ea acasa,oferind si cea mai mare suma.Si a pierdut mult timp pentru treaba asta,timp in care putea castiga bani buni de pe urma "fraierilor" care mergeau la ea.Si telefonul i-a sunat de o gramada ori cat timp am fost impreuna.Deci a pierdut bani ,nu a castigat si nici publicitate nu si-a facut ca stia foarte bine ca noi "bosorogii" care am intalnit-o sintem prea terfeliti prin viata ca sa ne fraiereasca sa mergem dupa la multe masaje ca sa-si recupereze banii pierduti.Ca uneori isi face publicitate,ca incearca sa atraga clienti prin metode mai intortocheate.De acord e firesc,are o meserie care cere publicitate.Pe mine nu m-a vrajit,practic nu exista femeie care sa o poata face,dar eu o apreciez.E naturala,directa,sincera(oricum mult mai sincera decat majoritatea oamenilor) si nu se teme sa spuna lucrurile pe fata.Si mai e si altruista atunci cand situatia o impune.I-a ganditi-va ,voi sinteti asa?Si mai stiti ceva?Pe niciunul dintre cei care va luati mereu de ea nu v-am vazut sa sariti in ajutor fetei care il cerea.Dar asa sinteti voi astia curajosi,aveti tupeu cind vine vorba sa va luati de femei.Urmeaza copii batranii si bolnavii.

Irina,eu nu cred ca este vorba de Ape.Tipul (Ape) imi este prieten(virtual) si din cat il cunosc el are barbatia sa spuna lucrurile pe fata si sa-si asume.In virtutea respectului reciproc ce a existat intotdeauna intre noi imi transmitea dezacordul lui cu privire la punctele pe care le-am acordat colegului vld11.Acele puncte eu le-am acordat exact din cauza ca vld11 a primit minus si am vrut sa sterg nedreptatea comisa.

Bai baieti,nu va mai razboiti aiurea cu o fata care pina la urma nu v-a facut nimic.Sinteti tari in coaie?"Iesiti frate din dulap sau debara" si recunoasteti acasa la neveste,iubite sau amante ca voi mergeti la curve,asumati-va faptele,fiti barbati cu orice risc,nu stati in spatele tastaturii ,cu poze nereprezentative la avatar si luati la pula pe cine nu va convine,mai ales femei.Sinteti invidiosi pe succesul lor?Pai ia ganditi,cati dintre voi,daca era femeie avea tupeul sa faca meseria asta?Putini,va spun eu,mai ales pentru ca desi va duceti sa le futeti apoi sa le judecati criticati si sa le dati note de parca pulile voastre au absolvit Harvardul fututului nu aveti si taria de a intalni persoanal (in speta Irina) si sa i-o spuneti in fata.Nu mai fiti "lupul moralist",sintem intr-un loc plin de javre umane,cel putin prin prizma ocupatiei noastre si deasemeni cum sintem vazuti de vazuti de societate.Duceti-va futeti,racoriti-va,descarcati-va demonii si veniti aici si povestiti-ne.Nu mai veniti cu samanta de scandal din orice.Cel mai tare m-au mirat Cioco si Ventrino.Ventrino,cum poti fi de acord frate cu baiatul asta si sa-i dai punct cand tu insuti i-ai oferit "floricele" Irinei?Si tu Cioco,cel care a organizat acea actiune de ajutor pentru colega noastra?

Totalmente offtopic:Pisicuts,te rog raspunde-mi,indiferent ca o faci public sau privat,te ajuta cu ceva(trafic sau nu stiu,altceva) sa deschidem subiecte la DG?Daca da ,eu ma voi limita la acest lucru,voi deschide discutii,inca sint destui oameni inteligenti pe forum,oameni alaturi de care inca pot avea discutii interesante ,distractive.Daca nu,eu ma retrag de pe forum,nu-l voi mai folosi decat pentru a mai culege ceva informatii atunci cand nu am altceva ce fute si tre` sa apelez la vreo escorta(deci probabil voi face o recenzie la 3 luni pt.a-mi putea mentine contul activ).Pentru mine forumul a fost foarte util,tie ca l-ai creat si m-ai ajutat de multe ori iti sint recunoscator,de aceea si ma adresez direct tie dar deja a devenit un  forum de popi moralisti unde nu mai ai voie sa tragi o basina ca vine cenzura si te taxeaza.

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:Here
  • Oras:Here

Dupa cum ziceam, luni am avut o programare la dragutza noastra Randunica, aka Irina, aka .....

Sa va spui drept, mie imi plac astea mai mititele si subtzirici, de poti sa le faci fular (cum zicea un amic). Si sa va mai spui io oare ca nu ma omor dupa masaj si serviciile de gen? Nu va  mai zic, pentru ca probabil stiti deja.

Si atunci de ce m-am dus? Pai manat de curiozitate si de zambetul frumos al titularei topicului de fatza.

Am sa va mai zic de la inceput ca stiam ca sexul (normal) este exclus si atunci nici macar n-am incercat sa intreb ceva pe tema asta.

Pornind de la aceste premise, am purces la Irinuca dis de dimineata, la 11 fiind la usa ei.

M-a primit cu o cadita plina cu apa calda si inspumata, cu lumanari aprinse in baie si un zambet dragalas. Parca un pic timida. In fond ramasese singurica langa lupul cel rau. Oare o sa o pape?

Pai da, a papat-o, doar ca nu pe toata! :laugh2

Balacitul in cadita a fost foarte sexy si mi-a placut mult. Pupaturi, mangaieri, mici jocuri nevinovate care nu l-au lasat pe Gogu sa stea linistit o clipa. Simtea el ca i se pregateste ceva. Nu stia insa ca e ... tzeapa, ca nu prea il duce mintea.

Dupa baitza ne-am mutat in camera, pe pat, unde amfost luat in primire de gazda cea micutza. Ulei, masaj, incepand cu talpile, continuand cu gambele, coapsele, fesele. Usor usor a trecut la umeri si apoi a inceput dansul degetzelelor. O alergatura nebunatica a varfurilor degetelor si a unchiutelor pe tot corpul. Mmmm, foarte excitant. Apoi a venit si ea peste mine si ...m-a muscat de ureche. Ooops, Gogule, probleme maaaah? Cam da.

Apoi mi s-a ordonat (cu o voce care nu era tocmai aspra :laugh2 ) sa ma intorc cu fata in sus. Cu placere pasa....., pardon Randunico!

Trebile s-au cam incins din punctul asta si cum necum, dupa ce m-am bucurat de sanisori ei frumosi si de sfarcurile delicioase, am ajuns intre picioarele dumisale. Si ce mai,nu m-am mai lasat dus de acolo cred ca vreo ora :laugh2

Nu pana cand nu am simtit eu ca am <stors> tot ce era de stors de acolo! :P

Despre cum fu, mai bine as lasa-o pe ea sa spuna. Mie mi-a placut mult pasa...., pardon Randunica!

Dupa toate acestea, fata a vrut sa nu ma lase neterminat, insa eu si Gogu am refuzat-o politicos. Avem caracter si nu ne varsam asa ...orbeste. Daca pasa nu e, nimic nu e, vorba poetului.

In concluzie, o experienta mai mult decat interesanta.

Era sa uit de cadou, 300 lei pentru ceva mai bine de 2 ore.

Hai va pup si noroc la pasa...., Randunici!

Tirbuson, Gogu Tirbuson :snap

  • Like 12
Link spre comentariu

Dragii mei, dragi,

 

Uite ca a venit si momentul asta. Review la Randunica :)

Recunosc ca am un fetis pentru controverse si controversate. Nu cred ca mai e cineva care sa nu cunoasca flame-urile care au fost pe acest topic (si care sint inca). Totusi, eu sint ala care prefera sa verifice pe pielea lui, inainte sa-si dea cu parerea. Probabil sint deja bine tabacit asa ca ce mai conteaza? Oricum, am mers fara sperante, preconceptii sau ginduri. Fie bune sau rele. Doar inarmat cu o doza serioasa de curiozitate

 

Dupa o noapte de probleme si vreo 2 ore de somn, am purces matinal si "in forta" spre binecunoscutul bloc nou din apropiere de Auchan Titan. Programarea a fost facuta cu o zi inainte, dupa reglulile postate atit aici cit si pe blog-ul ei personal. 

 

Am ajuns la destinatie, ghidat, urcat, batut l-a usa. Si m-am trezit fata-in-fata cu un tir de femeiusca si un motan. Mititica, subtire ca o silfida, cu parul prins la spate si ochi de drac. Si toata numai un zimbet. Nu mi-a luat prea mult acomodarea, tinind cont ca am primit o cafea. La ora aia, era ambrozie pentru mine. Dupa mici discutii si risete in trei (eu, ea si motanul de sub scaunul meu) am decis ca imi plac pisicile... si pisicutele. 

 

Trecind de etapa asta si ceva mai revigorat, au fost trase draperiile rosii, s-a lasat penumbra si s-au aprins luminarile. Am fost poftit in  baie, unde astepta deja cada fierbinte, cu spuma, inconjurata de aceleasi luminari. Nu are rost sa va spun ca n-am intrat imbracati in cada. Cred ca se deduce.

 

Ce-a urmat pe parcursul celor... nu stiu... 80? 90? 101? minute mi-e greu sa descriu. Dar incerc.

 

Pe blogul ei, Irina scrie despre acest masaj ca "celor carora le place sa vorbeasca non stop si nu au capacitatea sa se relaxeze si sa incerce pret de cateva zeci de minute sa pastreze tacerea si echilibrul propriului sau organism, nu li se recomanda".

Fata draga... daca e vreunul capabil sa vorbeasca atunci cind tu faci ce faci... eu il vind pe 2x2 in Cipru. Pentru piese.

 

E un tease progresiv de la inceput pina la sfirsit. Un ritual studiat care totusi pastreaza spontaneitatea. Etape de atingeri tandre, etape de masaj, soapte si rasuflare profunda, sarutari pe lobul urechii, dintisori fini pe ceafa, etape in care crezi ca explodezi ca imediat sa fii readus in simtiri. Mai vreti? De fiecare data tensiunea creste. Urci un pic mai sus. Simti un pic mai mult, pina devine aproape insuportabil. Te trezesti cu buzele ei in fata cind nu te astepti (ma refer la toate cele 3 perechi) si te trezesti tinind-o in brate, in lotus, sorbindu-i buzele. Te atita, te surprinde mereu si te tine intr-o tensiune care cu greu se poate descrie. La sfirsit, dupa tortura cea dulce iti acorda si ceea ce francezii numesc "la petit mort". Si nu e "petit"!

Credeam sincer ca o sa sparg un geam. Sau lustra... depinde unde era indreptat micul Dark. Si totul s-a incheiat cu tinut in brate, mici soapte, un dus si eu clatinindu-ma pe genunchi nesiguri spre lift.

 

Chiar daca va plictisesc, va mai spun ceva. E strict parerea personala. Mie sexul nu mi-a lipsit din ecuatia asta. Nu l-am simtit necesar nici pentru o secunda si introducerea organului in vre-o gaura parea total lipsita de sens si iesita din context. E o experienta... altfel. A simturilor, a mintii, a unui ritual complex si facut bine. Foarte bine. 

 

Notele:

Locatie: 10. Nou, modern, cu gust. 

Curatenie: 10. SI pentru ea si pentru locatie. Prosoape noi (cu tona) papuci de baie, totul miroase a proaspat

Aspect: 9,5. Tine de gusturi, dar ale mele au fost satisfacute pe deplin. Tinara, proaspata, mignona, sinisori zglobii, fundulet obraznic. Mi-a demonstrat si cum ii sta cu parul desfacut si asa era de 10. S-a scazut jumatatea de punct ca si aici a fost un tease :P

Prestatie: 10. Te scoate din minti. Si la mintile mele intunericite asta e un aspect foarte pozitiv.

GFE: 10 te simti ca acasa. Vesela, surizatoare si pasionata de ce face. 

BFE (pentru mine): 3. Nu stiu ce dracu am dar la prima intilnire ma comport ca o virgina. 

 

Concluzie: eu unul revin. A doua oara ca sa vad daca am fost obiectiv prima data. Si a treia oara, ca sa vad ce mai are in repertoriu. Si a patra oara o sa merg ca sa confirm primele trei dati. Si... cred ca ati prins ideea. 

 

Recomandare generala: mergeti si incercati. Lasati off-topic-ul si flame-ul pentru alta data. 

 

Va doresc sa fiti veseli si fericiti, in patul cui vreti voi!

 

Cu stima,

 

Darkness

 

 

 

  • Like 16
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Din capul locului: nu fac parte din categoria contributorilor dar fac parte din cea a consumatorilor. Mai degraba parazitez forumul pentru ca abunda de informatie utila pentru mine. Nu am scris niciodata "recenzii" dar am facut contul sa exprim o impresie...

 

Irina aka randunica: o prezenta aproape "masculina" pe forum, guraliva adesea, cu replicile la ea totusi! ofera, promite si promoveaza masaj tantric si alte artificii (unele originale) asociate, dar la modul "ingenuu": sexul off limits! ...plus deja celebrul din cate am citit pe aici "platesti ca sa dai limbi".

Am fost (de 4 ori deja, toate recent...deh...sunt perseverent).

S-a cam scris despre cum arata (subtirica..."un pic prea" as spune eu, ochi albastri...dar cam de drac, par...multicolor...actual violet, sani...exista). S-a scris si cum si ce stie sa faca...nu as putea da note. masajul este placut, "cald", relaxant. dusul dinainte este relativ plat ca proces in sine, dar a fost de fiecare data o experieta ciudata (al dracu de incitanta, un fel de exercitiu cardio dar fara efort...doar prin atmosfera)...eu m-am simtit permanent ca la un fel de "first date" in timpul dusului...poate si pentru ca vorbeste mult si ma priveste permanent in ochi.

Partea erotica: body masaj: faptul ca e subtirica ii da un feeling de fiinta salbatica, cu un freamat permanet in corp. ca idee, pe mine personal nu m-a "aprins" foarte mult sa o privesc goala in cada sau in pat dar m-a inebunit de-a dreptul freamatul asta al corpului ei. stie sa manipuleze ideea de intimitate si inca nu mi-am dat seama daca "joaca" foarte bine pasiunea sau chiar se implica sincer in gesturi marunte (gen o strambatura simpatica la dus sau o soapta foarte intima in timpul body-ului) daca joaca, e o acrita buna, daca se implica, cred (cu sau fara falsa modestie) ca nu e ceva legat de mine in mod special. cred ca ii place atmosfera asta in general. 

tantricul/eroticul (aka "laba cu ulei"): e excitant. "te simte" cum se spune. nu as zice insa ca e ceva ce nu am avut ocazia sa primesc si de la cateva alte maseuze cu "vocatie". Lins pasarica...m-a surprins cat de implicat am devenit in proces (nu pot spune ca e dulce, apetisanta, frumoasa sau urata, roza, lata sau mai stiu eu cum...nu am remarcat sincer aspectul pasaricii, probabil pentru ca am fost mereu captivat de interactiune). si ei ii place, nu am niciun dubiu, se rasfata si nu se ezita sa comunice. m-a invatzat, asa "intr-o doara" cetava chestii foarte utile despre ce e placut sa fac (ei sau unei femei in general) cu limba si in special cu degetele. Antrenant (se "manifesta" frumos si deschis cand isi da drumul) si instructiv in acelasi timp.

Am lasat la urma aspectul care mi s-a parut cel mai interesant: sarutul. In toate ipostazele (si la dus, si la body masaj si la tantric, si dupa finalizarea mea, si dupa a ei, si la plecare etc.) mi s-a parut la fel de placut...sintetizeaza exact ceea ce cred eu ca o face pe ea o experientza aparte (nu in termeni de bine/rau, pur si simplu diferita): nu frumusetea, nu tehnica masajului, nu senzualitatea...ci firea ei. induce promiscuitate si voluptate fara sa fie triviala, este mistica fara sa fie ciudata, copilaroasa fara se fie infantila si este patimasa fara sa fie patetica. Am avut senzatia ridicola dar al dracu de frumoasa ca ma "indragostesc" (desi am trecut de mult de varsta si starea de spirit pretabile pentru asa ceva) dar am avut marea placere sa constat ca nu e valabil feelingul decat in prezentza ei si in timpul sedintei de masaj. ulterior mi-a fost foarte usor de fiecare data sa ma detasez de micul ei univers, dar "in timpul" am fost total absorbit, desi am cerut mereu aceleasi servicii (pentru ca atmosfera nu tine de ce si cum face sau cum arata la un anumit moment, ci de firea ei).

E o experientza spectaculoasa. nu stiu daca sa o recomand. as zice ca in sensul clasic de maseuza e posibil sa nu se inscrie pe asteptarile multora...si spun asta pentru ca in 90% din timp am aceleasi asteptari axate mai degraba pe lucrurile la care se dau note pe forum. Amica Irina "acopera" perfect in cazul meu restul de 10% - chestiile pe care nu poti da note pentru ca sunt mai dificil de cuantiificat, de "pipait"...

Aproape am uitat sa abordez traditionalul subiect cu "ce pacat ca nu se fute". nu am adus in discutie in timpul sedintelor aceasta tema, desi dorinta exista, dar ea a fost atat de explicita pe mess si la telefon in prealabil, chiar fara sa intreb eu, incat am inteles din start ca nu are rost vreo insistenta pe tema. sincer (sper sa nu se supere pe mine daca citeste)...deci sincer, nu cred ca ar fi o "partida" extraordinara...probabil nici ceva neplacut sau sub anumite standarde...dar nu vad cum mult ravnitul act al penetrarii ar putea aduce in cazul ei ceva in plus...dimpotriva...cred ca "abstinenta" asta ii creaza o aura mai misterioasa (nu exclud ca asta sa fie si unul din motivele pentru care nu o face). Ca sa nu fiu ipocrit, evident ca prezentza ei si modul de derulare a "intalnirii" trezeste dorinta...cel putin mie mi-a trezit-o la cote ridicate...dar as zice ca mai degraba o dorinta de a ii asculta respiratia cand - fiind inauntrul ei - as musca-o de gat, decat dorintza instinctuala de  "a-i da ratonul la veveritza", "urca untul la deal" sau popularul "a-i da la buci".  

Nu pot sa-i confer niste atribute deosebite dar as spune ca m-a captat si captivat mai intens decat o escorta "meseriasa" si mai personal decat o maseuza terapeutica profesionala. De plasat la capitolul "capricii/tabieturi personale" complementar unor servicii de escorta (si nu "in loc de")...pentru cine isi permite (si ca bani, si ca timp) alternante de genul asta.
  • Like 15
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare, mai fratilor sa stiti ca am ajuns si eu pe la Irina (Randunica noastra) acum aprox. vreo 2 saptamani si nu am regretat deloc, chiar m-am simit foarte bine la ea, dar hai mai bine sa va povestesc cum a fost. ( am intarziat putin cu recenzia din lipsa de timp si poate si ceva delasare in forma latenta ).

Asa cum va spuneam am vazut anuntul ei, apoi blogul, recenziile de aici si am zis ca trebuie sa o cunosc, desi eu unul nu sunt mare fan masaj, pe mine m-au intrigat recenziile si mi-au placut mult si pozele. Asa ca am luat prima data legatura pe e-mail, i-am raspuns la intrebari, am mai schimbat cateva e-mail-uri si mi-a trimis nr. ei de tel, am incercat apoi sa stabilesc o intalnire, dar nu se putea cand vroiam eu, am mai insistat si in alte zile si pana la urma s-a produs minunea, am stabilit o intalnire cu Irina.

Intalnirea a fost stabilita cu o zi inainte, pe mine nu ma deranjeaza, chiar e mai bine in felul asta, asa ca in ziua si la ora stabilita am ajuns la Irina. Locatia cum deja unii stiu, este in zona Auchan Titan, intr-un complex rezidential de blocuri noi. Odata ajuns pe la picioarele blocurilor, am sunat-o si mi-a dat prin tel. restul detaliilor ca sa pot ajunge la ea, am urcat in bloc si am ajuns gafaind in fata usii ( ma grabisem putin sa nu intarzii, urasc sa intarzii, dar pana la urma am ajuns bine ). Cand a deschis usa si am vazut-o, mi-a placut din prima, frumusica, subtirica si cu un zambet larg, exact pe gustul meu. Pozele dupa cum bine stiti sunt reale, dar mie mi-a placut si mai mult cand am vazut-o fata in fata. Despre locatie, curatenie, igiena nu am nici un repros, fiind un bloc nou, e curat si frumos si pana sa ajungi la ea, iar garsoniera ei este frumos aranjata, mobilata si curata. Dupa ce am intrat, am facut cunostinta si m-a servit repede cu o doza de suc ca sa-mi revin putin, cand m-a vazut cum gafai ca tractorul in panta :) . Apoi am mai stat putin de vorba, despre forum, despre una despre alta, chiar ai ce sa vorbesti cu ea si e o companie placuta, dar cum eu nu venisem acolo doar pentru asta am trecut la lucruri ceva mai serioase. Astfel ca am inceput cu o baie relaxanta in cada cu spuma, lumanarele aprinse in baie, o atmosfera intima si placuta de iti era mai mare dragul ( cand am intrat eu in cada ditamai animalul aproape sa dea apa pe afara :slap2 , noroc cu ea ca e subtirica :) ). Acum ajunsi in cada, Irina s-a jucat in toate felurile cu ala mic al meu, care era deja in culmea fericirii, insa doar cu manutele ei nu va ganditi la altceva, dar mie mi-a placut mult cum m-a rasfatat. Dupa ce am iesit din cada am trecut in pat, unde a inceput nebunia, prima data am stat pe burta si ea a inceput un masaj foarte bun si cu manutele alea ale ei m-a facut sa tremur tot, are un mare stil de a te face sa te simti bine, cu varfurile degetelor si usor cu unghiile, de ma treceau toti fiorii, apoi un body masaj de ma luasera toate caldurile. ( si pe mine m-a muscat usor de ureche, pupici pe gat, de eram inebunit de tot, mai ales ca mie imi place mult teasing-ul, foreplay-ul ).Cand m-am intros cu fata in sus eram deja incins rau si a inceput iar cu masaj, iar cu body masaj, cu pupaturi, FK, gicuta al meu era deja innebunit si eu la fel. Acum ce ii facea ea lui gicuta cu mainile nu prea pot sa va descriu exact, decat ca ce facea, facea foarte bine, isi plimba degetele peste tot intr-un mod foarte placut si eu eram in extaz. ( si a mai facut ea ceva, tot cu degetele alea finute ale ei, dar nu va spun, ramane secretul nostru ).  Acum sincer, nu stiu exact cum isi dadeam seama, probabil ca din reactiile mele, dar s-a oprit de vreo 2-3 ori inainte sa ejaculez, de ma luasera toate ametelile si intr-un final am capitulat ( cred ca exact atunci cand a considerat ea ca m-a chinuit destul :) ) dar ce capitulare mai fratilor, dupa atata excitare extrema, au sarit cateva jeturi din mine cu mare presiune peste tot, de zici ca eram fantana arteziana si cred ca am mai scos si niste zgomote de animal injunghiat in agonie, de m-a intrebat saraca fata daca sunt ok :) . Am incercat eu sa-i spun ca da, dar nu prea articulam bine cuvintele, eram terminat :slap2 si apoi m-a intrebat cand am avut ultima oara o asemenea eruptie, dar eu inca ma balbaiam :slap2 . Am mai stat apoi vreo 10 minute in pat sa-mi revin putin, am mai discutat de una, de alta, cu greu m-am ridicat si m-am dus la baie sa fac un dus, m-am imbracat, am mai baut un suc ( inca nu imi revenisem complet nici dupa dus :slap2  ) iar am mai vorbit putin si in final am plecat pe 3 carari, inca nu eram sigur pe picioarele mele, dar eram fericit.

Acum sa trecem la note ( desi nu imi place asta e, trebuie sa respectam regulamentul ) :

- locatie 9,5 ( am scazut putin ca nu e in buricul targului, in rest fara repros)

- igiena fetei 10 ( si aici fara repros o piele fina si foarte curata )

- curatenie in locatie 10 ( nu am de ce sa scad ceva )

- aspectul fizic 9,5 ( am scazut putin sa nu ziceti ca dau numai 10, oricum mie mi-a placut )

- masajul 10 ( nu am de ce sa scad pentru ca m-am simtit foarte bine, desi cum am spus mai sus nu sunt fan masaj, dar cu Irina e clar altceva )

- GFE 10 ( a fost mai ceva ca la o prietena, am stat la povesti, am glumit, am ras, a fost foarte bine )

Halatul, cadoul cum vreti voi sa-i spuneti, a fost de 250 lei pentru aproximativ 1,5 h ( oferiti de mine la final fara sa-i ceara ea, iar un lucru de apreciat )

Acum, ca si concluzie finala, desi cum spuneam mai sus, nu sunt un mare fan masaj, lucru pe care i l-am spus si ei in debutul intalnirii noastre,( i-am spus ca la escorte merg, dar la masaj nu prea ), pe Irina nu pot sa nu o recomand, in mod clar o experienta cu ea merita traita si incercata, macar odata si inca odata si intelegeti voi ... ;) .

In final va urez multa bafta si traditionalul :

Ciocane tari.

 

 

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Dupa ce am trecut prin pasii cunoscuti de toti pentru a putea beneficia de un masaj de la draga noastra Randunica, m-am gandit ca ar fi frumos sa scriu un mic review despre intalnire.

 

Proaspat iesit din sarbatorile pascale, aveam o programare facuta la Irina pe care de-abia o asteptam sa o onorez dupa cate am citit pe aici. Am dat un SMS de confirmare cu o ora inainte, am purces catre locatie si dupa o tura prin market am dat si un telefon pentru a obtine ultimele detalii despre locatie.

Zona este draguta, intregul complex mi se pare misto si supermarketul ofera o parcare destul de generoasa.

 

Prima impresie despre Irina este ca e o fata foarte simpatica, mereu zambareata si un pic cam firava. Dupa multe povesti si discutii (si cat ii place sa povesteasca :) ), mi s-a oferit un prosop curat si proaspat scos din dulap dupa care am facut un dus.

 

Irina a inceput cu un masaj tandru de relaxare cu multe scheme care nu le-am vazut in nici un salon de masaj, dupa care cu un body foarte excitant la care nu am mai putut rezista presiunii care ma apasa de ceva vreme. A urmat un timp in care m-am putut juca cu pasarica ei dulce si am apreciat ca ii place si se simte bine. Mi-a mai placut ca nu m-a lasat sa plec pana nu m-a mai stors bine de tot inca o data asa ca sa fie sigura ca treaba e incheiata :D

 

Pe scurt, un masaj foarte interesant si complex care nu mi s-a facut in alta parte. Daca doriti sa aveti parte de asa ceva, cu siguranta va trebui sa o vizitati. Din nefericire daca nu aveti deja numarul ei de tel nici nu mai aveti cum sa-l luati, ea a inchis cercul si am inteles-o si de ce.

 

Note:

Masaj: 10. Nici nu as avea cum sa-i dau mai mic, a fost cu adevarat primul masaj erotic pe care l-am avut, nu labareala aia de la saloane.

Comportament: 10. A ras, a glumit, a tacut cand a trebuit. Pe langa asta, mi se pare ca e genul de fata care ar fi o amica foarte buna si cu care te prostesti uneori dar fara alte chestii.

Locatie: 8. Imi place complexul dar e la naiba in praznic de orice drum de-al meu in Bucuresti.

De revenit: Cu siguranta.

Halat: 250 de RON pentru ... nici nu mi-am dat seama cat a trecut dar a fost destul de mult timp si fara nici o grabire din partea ei. Am stat mult peste cat aveam de gand oricum.

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ooofffff viata ce scurta esti si banii astia care nu's pe toate drumurile, gardurile sau in toti copacii, nu de alta dar pacat ca se retrage si nu am cum sa ajung inapoi la ea mai repede insa eu ma simt un pic norocos ca macar am incercat o data serciciile oferite. Dupa cum spune si Randunica in topic si pe blogul ei nu e chiar pentru oricine masajul tantric... insa eu unu si la 3 zile de la acel masaj inca mai simteam energia degajat de "gogu" pe care maestra (cel putin pentru mine; ar putea fi si muza, gheisa si cum doriti voi sa o mai inaltati in ranguri alese pe care le merita :D) a reusit sa-l ameteasca de nu mai stiam de el  si nici el de mine sau pe unde ne aflam, pe Pamant, pe Marte, in Rai, dincolo de al 9-lea cer... in fine a fost ceva "de nepretuit".

Totul sa desfasurat dupa cum spune si ante vorbitorul de mai sus si nu am prea multe de completat pe langa ceea ce sa scris pana acum despre serviciile oferite sau locatie. Aceasta mini recenzie, probabil, va fi urmata de una mai detaliata despre cum a fost pentru mine prima experienta de masaj al randunicii :> insa imi doresc sa simt intesitatea unui masaj cu durata mai lunga despre care nu prea ma vazut nimic scris pe aici dar nici nu am cautat prea mult... :D

Note

+10+ pentru masaj, locatie, tratament...

Halat 250 ron...

De recomandat si de incercat macar odata !

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu

Salutare,

 

Inserez si eu o recenzie pt ca ar fi prima pentru trio Irina+Amelie si cred ca e necesara. Nu stiu daca exista deja un topic deschis pentru threesome cu Irina si Amelie (daca este, va rog sa mutati postarea acolo - eu am cautat si n-am gasit). Pentru ca Irina a insistat pe parcursul intalnirii ca isi doreste recenzii cat se poate de sincere, voi incerca sa nu le menajez :256 :

 

Asadar, totul a inceput acum cateva zile de la topicul Ameliei, care parea prea buna in poze ca sa fie reala, si a urmat ca incitare al vesnicului scandal intre Irina si jumatate din membrii colorati ai forumului. Asa am ajuns pe blogul Irinei, unde am gasit optiunea de trio. Am dat mailul de propunere programare, si, spre marea surprindere, nu a durat "decat" doua zile sa ajung la ele.

 

Locatia o stie toata lumea, un mare plus pentru curatenie. Ca si minus ar fi aranjarea interioara - camera aia mare, bine luminata, open-space cu bucataria, nu da f mare senzatie de intimitate (punct care cred ca a cam lipsit pentru ca masajul sa fie cu adevarat tantric), insa a compensat prin muzica bine aleasa. Dus eu, Amelie probabil abia incepea programul iar Irina iesea din dus cand am ajuns eu. 

 

Prima parte a inceput cu un masaj facut de Irina cu asistență timida din partea Ameliei. Senzatiile extrem de interesante si, intradevar, asa cum spuneau unii membri in recenziile dinainte, se simte o ascensiune a tensiunii sexuale. Masajul pe spate a fost facut cu antebratele, cu degetele, cu unghiile apoi cu tot corpul, iar sarutarile soptite pe gat si urechi m-au facut sa ma intorc cu stindardul in vant. Masajul pe fata a fost facut de Irina cu tot corpul si suplimentat cu FK de Amelie si de Irina. Din pacate mi-a fost foarte greu sa ma pot concentra la finalul masajului Irinei pentru ca Amelie a pus stapanire pe mine cu saruturile si mangaierile, iar sanii fluturati prin fata m-au facut sa vreau sa ajung mai repede pe/in ea.

 

In a doua parte a preluat Amelie controlul si a facut un oral scurt, timp in care Irina ma saruta patimas. S-a urcat apoi pe mine si m-a calarit si sarutat in timp ce Irina incerca sa ma mangaie. Au fost 1-2 reprize scurte de saruturi intre ele dar care s-au cam oprit la stadiul de pupici si nu FK. Pentru ca nu reuseam sa ma concentrez sa finalizez am trecut in misionar si am pompat inca 2-3 minute finalizand apoteotic in balon.

 

Totul cred (mi s-a parut) ca a durat in jur de 30-45 de minute.

 

Irina m-a curatat si apoi s-au asezat amandoua in bratele mele la povesti - superba senzatia sa ai doua femei frumoase in brate. Pentru ca ma simteam transpirat am fugit la dus si cand m-am intors fetele m-au primit inapoi intre ele in pat. Amelie s-a cuibarit la mine in brate (foarte dulce  :clapp )  pentru restul sesiunii, care a constat in discutii libere cu Irina (mai mult ea, da' nah, e femeie si sunt obisnuit sa vb ele mai mult).

 

Plusuri:

- implicarea Irinei la masaj,

- inocenta din ochii Ameliei,

- incercarea ambelor de a fi "acolo" si a-mi satisface toate poftele

 

Minusuri (sper sa nu fie cu suparare :angel: ): 

- poate nu ar fi trebuit sa amestec cele doua "servicii" intrucat am impresia ca masajul nu a fost la intensitate maxima datorita lipsei de exercitiu a "echipei" (Irina ii tot sosotea Ameliei indicatii :dodgy:  ) si pentru ca la un moment dat am ramas blocat pe sanii Ameliei dorindu-mi-o mai mult si neputand fi atent la ce facea Irina acolo jos :blush: .

- faptul ca nu m-au intrebat daca vreau sau nu a doua finalizare (asta daca era inclusa :innocent ). Cand am intrebat eu cat e ceasul, cu gandul ca poate o mai smotocesc pe repede inainte pe Amelie, ora si jumatate deja trecuse.

 

Note:

Locatie : 9 (datorita lipsei de "atmosfera" intima), in rest f curat si f ok zona.

Fata/fetele : Irina 9 - ca aspect dupa parerea mea este prea slim, insa are acea sclipire in ochi care ii aduce un mare plus. Mai spunea un alt membru: cat e cu tine, te acapareaza in lumea ei si scapi din hipnoza abia cand iesi pe usa apartamentului.

                    Amelie 9,5 - pozele sunt reale (mai putin coafura - e tunsa scurt si bruneta ca in ultima poza), foarte draguta la fata, fund si sani dementiali, si o inocenta dulce care probabil ca va disparea in urmatoarea perioada (eu sper ca nu)

 

Servicii : 9,5 - am plecat cu zambetul pe buze ca dupa o partida f buna. Ca minus (stric pentru threesome) a lipsit acea chimie intre ele, acea "minciuna" ca suntem trei, nu eu cu fiecare pe rand. Mi-e greu sa explic, poate si pentru ca e prima oara cand merg la masaj si la threesome.

 

GFE : 10 - foarte calde si lipicioase amandoua.

Eu unul mai astept o perioada sa se sedimenteze informatia, si voi purcede la inca o tura pentru a ma convinge daca se poate mai bine sau tre sa le fac separat.

 

Pret: 400 Ron platiti la sosire pentru 90 de min.

 

Enjoy!

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

Hi,

I just visited Randunica yesterday, and i must say, too bad that cunnilingus contest was not still "on", because i have have been the winner of the week.

I fresh and perfectly shaved pink pussy, with a taste of heaven in it, the perfect place for my tongue to play.

As the 5 month pregnancy is barely visible even for aware eyes, nothing stood betwen our hour long cunni session and the multiple orgasms from the beautifull mother to be :)

As a reward for my dedication and  skills :P i got permision to take some pictures for my personal archive, but i was not express forbiden to share with my fellow "lingvists" here, so here we go:

 

post-102303-0-23606100-1416233337_thumb.jpg

 

post-102303-0-70148000-1416233345_thumb.jpg

 

post-102303-0-45802400-1416233351_thumb.jpg

 

 

  • Like 8
Link spre comentariu

Buna seara dragi confutaciosi,


 


Dupa multi ani de urmarit topicul si aventurile Randunicii, mi-am facut curaj acu vreo 3 saptamani sa incerc sa imi fac o programare la Randunica. Si ca sa incep cu adevarat curajos, m-am programat pentru EPILARE :).


 


Un pic de background la istoricul meu de epilare cu ceara ( ca sa nu avem neclaritati). Ma epilez cu ceara de cativa ani si am incercat pana acum vreo 4 variante de epilare ( 2 saloane si 2 privat ). La saloane in general esti tratat mai asa ca o bucata de carne ( am avut situatii in care cosmeticiana vorbea la telefon in timp ce cu o mana tragea de ceara, mai avea putin si isi aprindea si o tigara ). Cosmeticienelor de la saloane ( convertite de la cosmetica feminina ) le este frica de pula - daca ar putea sa te epileze fara sa vada pula sau sa puna mana pe ea ar fi extraordinar (una dintre ele ma punea pe mine sa "imi tin instrumentul" ca sa ma epileze in jur). Nici la privat nu e mai garantat succesul - o tanti efectiv mi-a luat si pielea de pe pula si coaie, de imi era frica sa merg pe strada ca daca vedeam tatele vreuneia si mi se scula imi dadea plansul de durere. Dar am avut si o experienta pozitiva (mai demult) pe care o voi recenza cu prima ocazie.


 


Acum sa revenim la Randunica. Dupa cum ziceam acu vreo 3 saptamani, citind din aventurile ei pe aici pe forum si pe blogul personal am observat serviciile de epilare. Am vazut si un review foarte interesant asa ca am zis hai sa incerc. Urmand strict instructiunile am trimis un SMS pentru programare. Nu am reusit din prima, apoi am lipsit eu o saptamana si saptamana trecuta incerc din nou. Dupa un schimb de vreo 3 SMS-uri am agreat serviciile, locatia si ora.


Desi stiam ca nu ii place sa intarzii, am reusit cu ajutorul traficului de Bucuresti sa intarzii 15 minute. A fost foarte draguta si nu m-a certat prea rau pentru asta. Imi cer scuze din nou pentru asta.


 


Deci am reusit sa ajung la locatia indicata si sa o cunosc first hand pe Randunica. Despre cum arata Randunica nu voi mentiona decat ... WOW ... WTF ... unde a tinut copilul si cum ?!?! ... femeia are 45kg cu tot cu frigiderul ...


 


Dupa introduceri, m-am dezechipat si am purces la dusul recomandat in tutorialul de epilare - cat mai fierbinte ( stiti voi a se fierbe oul da sa fie moale, nu tare la sfarsit :) ) si fara sapun. Apoi m-am asezat pe pat cracanat si Randunica a inceput cu foarte mare atentie si blandete procesul de epilare. Nu va desenez ca sunteti baieti mari.


Ce pot sa spun ... best epilation ever. Dragii mei .... nu sunt masochist nici pe departe, si epilatul cu ceara nu era chiar momentul meu preferat al lunii, dar dupa vizita la Randunica ... ca sa ma exprim popular - abia astept sa imi creasca flocii sa ma mai dau o runda. Ceara este exact cat trebuie de fierbinte, si fiecare smuls este insotit de o mangaiere, care face lucrurile mult mult mai placut de suportat. Plus ca fiind foarte grijulie nu trebuie sa dea cu ceara de 2 - 3 ori in acelasi loc, asa ca procesul de epilare a durat cam jumatate din timpul cu care eram eu obisnuit si a durut cam de 3 ori mai putin. 


Cel mai relaxant lucru este ca nu tre sa mai ai grija ca se ridica drapelul la salut ( pana acum cam toate cosmeticienele se speriau de catarg si se opreau din operatiune daca se ridica steagul ). Daca se ridica se ridica ... e chiar mai ok ca e pielea intinsa si merge mai bine epilatul.


 


Partea cea mai meseriasa bineinteles vine dupa ce se termina "chinul placut". Vine hidratarea cu uleiuri, care este un masaj fantastic al catargului si care implica si o salva ( sau mai multe depinde cate saptamani ai stat pe bara ) de tun. Bai baieti .... da este o laba, nu ne invartim in jurul steagului ... dar sa moara capra vecinului ... este cea mai meseriasa laba pe care am primit-o in viata mea. Femeia asta stie sa imi faca laba mai bine decat stiu eu singur sa mi-o fac. Miscarile si timing-ul sunt absolut exceptionale. CLAR ESTE BEST LABA EVER.


 


Recunosc ca as fi vrut si un masaj si sa gust si vestita piersicuta, dar fiind prima intalnire ne-am limitat la ce am avut timp. Abia astept sa revin si sa incerc tot meniul Randunicii.


 


Am fugit la dus si apoi imbracat pentru plecare. Halatul a fost 150 RON pentru meniul servit, achitati la iesirea din laborator.


Notele conforme oricarui review:


  • Locatia - 10 - perfect curat, modern, o garsoniera perfecta. Un pic cam departe pentru mine ... nici nu stiam ca Bucurestiul exista in zona aia :).
  • Igiena fetei - 10 - absolut impecabila si aici ne referim si la ustensilele si ceara folosite. De asemenea este foarte atenta la igiena clientului ( puteti sa va asteptati sa va inspecteze in zona intima inainte de orice prostii  :) ).
  • Aspect - 9 - nu dau 10 pentru ca mie imi plac femeile sa nu se rupa :). Randunica este fix o randunica cu niste forme perfecte.
  • Masajul - N/A - n-am incercat inca dar abia astept data viitoare..
  • Epilatul - 9 - nu dau 10 pentru ca unele fire nu s-au smuls ci doar s-au rupt. Data viitoare tre sa incercam cu si mai multa atentie :).
  • LABA - 15 - dupa cum am zis mai sus .... BEST FUCKING LABA EVER. Tre sa ma invete si pe mine cum sa imi fac laba asa.
  • Atitudine - 10 - femeia s-a purtat foarte frumos, si se va purta foarte frumos cu oricine se poarta frumos cu ea. Atentie, nota nu este pentru atitudinea unei escorte, este pentru atitudinea unei maseuze/cosmeticiene. Ea nu este o escorta, nu pretinde ca este o escorta si nu vrea sa fie tratata ca o escorta.

 


Concluzie, da o recomand, daca vreti cea mai meseriasa epilare ( la care chiar vrei sa te intorci) si CEA MAI TARE LABA EVER. Cred ca v-am disperat de cate ori v-am zis, dar asta este, o sa supravietuiti.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Salutare, dragilor !

Scriu aceasta recenzie dupa a doua sedinta de epilare pe care mi-a aplicat-o Randunel.

 

Intre cele doua sedinte a fost o perioada de 5 SAPTAMANI, Deci daca mai aveti vreun dubiu vis-a- vis de profesionalismul cu care face Randu trebusoara asta, sper ca acum sunteti edificati ca merita sa incercati macar o data tratamentul. Si daca mergeti o data va asigur ca o sa capatati dependenta.

 

La prima sedinta am fost dupa ce am citit cele doua recenzii scrise anterior de colegii forumisti. Recunosc, lectura recenziilor mi-a dat curaj si am mers la fata, tinand seama  si de faptul ca nu as calca niciodata intr-un salon cosmetic pentru o asemenea operatiune.

 

In linii mari actiunea a decurs exact cum a fost descrisa de Nae.A si wolverine0679. Multumiri pentru frumoasele recenzii ! Nu vreau sa repet ce s-a mai scris pentru a evita plictisul vostru.

 

Ce vreau sa remarc:

·         Manutele Irinei sunt superbe si extraordinar de indemanatice. Titulara stie sa le foloseasca atat de bine atunci cand trage fasiile de ceara calduta, reducand la maxim durerea, cat si atunci cand face ‘’hidratarea’’. Este extraordinar de excitant sa-i privesti degetelele dezmierdand penisul. Se vede ca nu o face asa in dorul lelii, ci vrea ca omul sa se relaxeze la maxim dupa partea cu jumuleala si sa plece linistit si vesel de la ea.

 

·         Acum, la a doua sedinta, m-a intrebat daca am curaj sa o las sa stimuleze zona cu punctul G ( este vorba despre masaj in zona prostatei) . N-am putut sa refuz cererea, mai ales ca fata doreste sa experimenteze si sa duca totul spre perfectiune.

Da! A facut ca totul sa devina extrem!  Are rabdarea si priceperea unei gheise cand face asta. Am ajuns  cu placerea aproape de paroxism, aproape ca nu-mi mai doream sa ejaculez  si imi doream  sa mai stau un pic si inca un pic pentru a prelungi dementa.  Oricum daca te-ai prins in jocul asta vei ejacula numai cand va dori Randu. :laugh2   La un moment dat a intrerupt  masajul din zona punctului minune si am reactionat absolut aiurea. Am intrebat-o cu un ton mai ridicat ce face. La care fatuca zambind dulce la mine ce credeti ca zice ?!

 

 “ pai ce? vrei sa termini asa repede?  mai stai  sa te mai chinui un picusor.”

 

Nu am regretat ca a facut asta, cand a revenit, placerea a fost si mai mare.

 

Finalul a fost cu jet prelung si cu o placere de durata mult mai mare decat la un futai  clasic.

 

Zice ea, zambind la mine: ‘’ Ei ce facusi?’’

Eu mai mult fara glas si revenind din extaz: ‘’Am explodat Randunel, ce sa fac!’’

Chicotea, draga de ea, bucuroasa ca mi-a oferit o asemenea placere !

 

Sa trecem la note:

 

Loc: 10 - perfect curat, (s-a mutat mai aproape de staia de metrou Titan)

Igiena: 10 -  scula profesionala (Decantor) de preparat ceara.

Aspect : 9 (mie imi plac fetele mai pline) Ea este o mica frumusete.

Epilatul: 10 ( profesionalism maxim)

’’Hidratarea’’: 10++++++++++ (paroxism)

GFE : 10+++++++++++++++

Cost : 150 (face toti banii)

 

De revenit iar si iar! :laugh2  :laugh2  :laugh2 

Te pup, Randunel ! :hug1 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Buna seara 

 

A trecut ceva vreme de cand am trecut pe la Randunica asa ca mi-am facut curaj acum vreo  saptamana sa incerc sa imi fac o programare la ea. Si m-am programat pentru EPILARE http://1.1.1.2/bmi/nimfomane.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.png.

 

 

Citind din aventurile ei pe aici pe forum si pe blogul personal am observat serviciile de epilare. Am vazut si un review foarte interesant asa ca am zis hai sa incerc. Urmand strict instructiunile am sunat si neraspunzand, am trimis un SMS pentru programare. Am reusit din prima. Dupa un schimb de vreo 3 SMS-uri am cazut de acord asupra orei si la ora stabilita am ajuns la adresa.

 

 

Dupa introduceri, (ne-am pupam, m-a recunoscut ), m-am dezechipat si am purces la dusul recomandat in tutorialul de epilare - cat mai fierbinte doar ca eu am folosit sapun. (asta a facut epilatul putin mai dificil asa ca nu faceti ca mine!)

Apoi m-am asezat pe pat cracanat si Randunica a inceput cu foarte mare atentie si blandete procesul de epilare. Mare  haz a fost cand a trebuit sa ma introc cu fundul un sus pt intrafesieri. 

 

Citatul de mai jos al unui stimabil coleg exprima cel mai bine ce a urmat :

"Partea cea mai meseriasa bineinteles vine dupa ce se termina "chinul placut". Vine hidratarea cu uleiuri, care este un masaj fantastic al catargului si care implica si o salva ( sau mai multe depinde cate saptamani ai stat pe bara ) de tun. Bai baieti .... da este o laba, nu ne invartim in jurul steagului ... dar sa moara capra vecinului ... este cea mai meseriasa laba pe care am primit-o in viata mea. Femeia asta stie sa imi faca laba mai bine decat stiu eu singur sa mi-o fac. Miscarile si timing-ul sunt absolut exceptionale. CLAR ESTE BEST LABA EVER".

Am incheiat citatul! (mersi colega si scuze pt copy paste. Se poarta zilele astea, doar ca unii nu isi cer si scuze)

 

M-am imbracat pentru plecare. Halatul a fost 150 RON pentru meniul servit, achitati la plecare!.

Notele conforme oricarui review:

 

  • Locatia - 9 mai fusesem la Delia. Un pic cam departe pentru mine ...
  • Igiena fetei - 10 - absolut impecabila si aici ne referim si la ustensilele si ceara folosite..
  • Aspect - 10 pentru ca mie imi plac skinny 
  • Masajul - data viitoare...daca o avea chef!
  • Epilatul - 10 . Data viitoare...poate doare mai putin!
  • HJ - 15 - cum zicea un coleg mai sus .... BEST FUCKING HJ EVER.
  • Atitudine - 10 - femeia s-a purtat foarte frumos.(dar stiam de data trecuta)
 

Concluzie, da o recomand, daca vreti cea mai meseriasa epilare. Eu am sa revin peste 4 saptamani!

Tks Randunico

Link spre comentariu

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Fortat de imprejurari (cea care ma epileaza se obicei este in concediu) am trimis mail pentru programare randunicii si am primit sms.

Dupa lungi peripetii si intortocheate cai de a ajunge in locatie care au durat 30 minute m-am prezentat pentru "defrisare"

Chimia a fost buna si desi am enervat-o si am facut pe cineva sa fie reprogramat Pana la urma a iesit bine.

N-am fost niciodata atat de relaxat la epilare.

Mers la dus, revenit in camera si apoi...

Relax, mainile sub ceafa si o treaba executata calm, ceara deloc fierbinte, totul ok.

Cam exigenta pentru a defrisa tot.

Urmat Hidratarea cu ulei. Fratilor, mainile ei fac minuni. Transmite o energie prin palme si te gadila cu degetelele ei micute cum nu nu-ti poti imagina

Locatia - zona titan, BCR, 8- acum inteleg mai bine hitul Dupa Blocuri- nu stiam ca sunt atat de aglomerate si intortocheate cartierele bucurestene

Modalitatea de contact : mail, primit sms, apoi telefonic

Detalii despre intalnirea efectiva (venit, spalat, epilat, hidratat, plecat curat si energizat)

4.Programul de lucru: n-am intrebat:

5.Note acordate

Nota 10 epilat

GFE: 10- foarte dezghetata, comunicativa, inteligenta

6.Tarifare - 150 RON epilat si hidratat prin masaj - cea mai "electrica" atingere

Achitat benevol si extra "pretul" unei ciocolate Poiana cu Alune pentru epilare axiala.

De recomandat celor care vor epilare si un masaj incredibil.

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...