Sari la conținut

Irina Ruxandra Masaj erotic Bucuresti


bic.c

Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Sa fie fara de latzei dorim, ca ne cam scarpinam dupa serviciile celor 2 surori ;)

Nu am inteles nimic.

Vrei poze cu a mea Randunuca sa o vezi fara de firicel sau ce vrei sa semnalizezi?

Pana una alta,daca nu ai de zis ceva concret, abtine-te pe topicul meu pt ca oricum il voi modera si voi sterge orice offtopic. Zi-ne ceva legat de mine si intalnirile cu mine daca exista asa ceva si te citim cu placere.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Ma bate un gand sa revin cu niste masaje tantra originale si de calitate...

 

 

Ceva pareri?

Suna bine și promițător.

După părerea mea destul de avizată , masajul ar trebui sa includă :

- relaxare pentru pregătirea corpului

- elemente de masaj karsai

- ceva masaj prostatic

- finalizări

- finalizare cu gatul și clavicula

Sper că nu am fost pe langa subiect.

Recunosc că ceva de genul tantra - elemente doar am experimentat de câteva ori....dar nu aici.

Succes și inspirație !

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:covasna
  • Oras:covasna

Nu am inteles nimic.

Vrei poze cu a mea Randunuca sa o vezi fara de firicel sau ce vrei sa semnalizezi?

Pana una alta,daca nu ai de zis ceva concret, abtine-te pe topicul meu pt ca oricum il voi modera si voi sterge orice offtopic. Zi-ne ceva legat de mine si intalnirile cu mine daca exista asa ceva si te citim cu placere.

 

Ce nu ti-e clar ? Nu aveai in coaching/training/pastorire 2 domnisoare Mira si Natalia ? Domnisoare sfioase care "nu fac sex" pe nimfomane dar abureau geamurile in cuibul din Titan ? E prima oara cand auzi ca unii din clienti s-au scarpinat voios si miroseau a peste dupa sedintele de spooning, blabla ?

 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Suna bine și promițător.

După părerea mea destul de avizată , masajul ar trebui sa includă :

- relaxare pentru pregătirea corpului

- elemente de masaj karsai

- ceva masaj prostatic

- finalizări

- finalizare cu gatul și clavicula

Sper că nu am fost pe langa subiect.

Recunosc că ceva de genul tantra - elemente doar am experimentat de câteva ori....dar nu aici.

Succes și inspirație !

Nici o legatura cu ce scrii tu.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Ce nu ti-e clar ? Nu aveai in coaching/training/pastorire 2 domnisoare Mira si Natalia ? Domnisoare sfioase care "nu fac sex" pe nimfomane dar abureau geamurile in cuibul din Titan ? E prima oara cand auzi ca unii din clienti s-au scarpinat voios si miroseau a peste dupa sedintele de spooning, blabla ?

 

Aolo,cum asa?

Nu am auzit. Habar nu am.

Ce legatura are asta cu topicul meu?! Ai ceva de zis incearca pe topicul lor. La mine pe topic ascult pareri despre mine.

Cat despre igiena mea,nu cred sa fi auzit pe cineva vreodata sa se planga. Voi face tot posibilul sa nu existe nici de acum inainte vreo plangere de acest gen. Randuneaua mea e impecabila. Si o sa am grija sa ramana asa.

Fa te rog valuri pe alte mari. Mersi frumos!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

cu totii vrem :)

Pai nu pot pune aici.

Pun la mine la stare pe whatsapp.

Cam toata ziua buna ziua cate una proaspata :)))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:covasna
  • Oras:covasna

Aolo,cum asa?

Nu am auzit. Habar nu am.

Ce legatura are asta cu topicul meu?! Ai ceva de zis incearca pe topicul lor. La mine pe topic ascult pareri despre mine.

Cat despre igiena mea,nu cred sa fi auzit pe cineva vreodata sa se planga. Voi face tot posibilul sa nu existe nici de acum inainte vreo plangere de acest gen. Randuneaua mea e impecabila. Si o sa am grija sa ramana asa.

Fa te rog valuri pe alte mari. Mersi frumos!

 

Are legatura cu tine, pentru ca tu le promovezi pe toate canalele. 

Negru pe alb, se baga pula-n pizda la tine-n cuib, si fara prezervativ, de asta va stricati si puteti a peste toate pe acolo. 

N-ar fi nimic cu actele de imperechiere, dar se pleaca cu latzei, si asta e de nepermis.

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Are legatura cu tine, pentru ca tu le promovezi pe toate canalele. 

Negru pe alb, se baga pula-n pizda la tine-n cuib, si fara prezervativ, de asta va stricati si puteti a peste toate pe acolo. 

N-ar fi nimic cu actele de imperechiere, dar se pleaca cu latzei, si asta e de nepermis.

 

Nu cred asa ceva. Vorbe putem toti sa scriem. Dovezi azi sau doar asa iti place sa arunci cu pietre in lac sa vezi cati sar?

Fugi si canta la alta masa! Inventii putem toti sa scormonim.fara sa ai vreo dovada pt ce spui esti un zgarmanici de doi lei pus pe denigrare si atat. Cine ma cunoaste pe mine stie ca eu nu am probleme cu igiena intima si pun mare accent pe asta si in privinta colegelor mele. Ca te futi cu gauri in pereti fara cauciuc si apoi ai vise erotice ca ai futu vreuna e problema ta.du te la medic si trateaza-te-indiferent de ce anume suferi.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Rândunica, felicitări pt.faptul că pui accent pe higiena la modul general! Ca să nu mai fie dubii pe aici,in privința morosului de pește stricat, postează rânduneaua ta cât mai convingătoare,să vadă tot omul că nu emană ceva ce ar atrage musca! E un spirit de glumă, evident! Multora le face plăcerea reacția ta acidă și căuta să te provoace. De aici și veșnica întrebare, dacă oferi sex... :)) Îți dau un pont, sexul te menține tânără, atât fizic cât și mental! Îți doresc mult calm combinat cu zâmbete calde!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Rândunica, felicitări pt.faptul că pui accent pe higiena la modul general! Ca să nu mai fie dubii pe aici,in privința morosului de pește stricat, postează rânduneaua ta cât mai convingătoare,să vadă tot omul că nu emană ceva ce ar atrage musca! E un spirit de glumă, evident! Multora le face plăcerea reacția ta acidă și căuta să te provoace. De aici și veșnica întrebare, dacă oferi sex... :)) Îți dau un pont, sexul te menține tânără, atât fizic cât și mental! Îți doresc mult calm combinat cu zâmbete calde!

Daca m-ar lasa Pisi sa platesc cu cardul mi-as face cont verde sau rosu dar asa..cu nu stiu ce alte plati mi-am scrantit mintea si tot nu am reusit sa imi fac un cont. Si fara contul ala nu pot pune poze...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Daca m-ar lasa Pisi sa platesc cu cardul mi-as face cont verde sau rosu dar asa..cu nu stiu ce alte plati mi-am scrantit mintea si tot nu am reusit sa imi fac un cont. Si fara contul ala nu pot pune poze...

Poți cumpăra paysafecard de 50 Lei de la Automatele zebrapay de la Mega Image.

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Randunica, ai o adresa de mail pe care pot sa-ti scriu? Cea din titlul topic-ului nu functioneaza. Mersi! :)

la ce iti trebuie?!

Scrie pe whatsapp ca tot aia e

  • Like 2
Link spre comentariu

la ce iti trebuie?!

Scrie pe whatsapp ca tot aia e

In momente dinastea se vede ca sunt nou aici . In fine, stiu exact cu ce mi-ar placea sa ma ajuti, doar ca nepotii mei se joaca pe tel meu destul de des (inclusiv pe wapp) si de aceea as fi preferat sa schimbam 1-2 mail-uri mai intai pentru a pune in oridine toate ideile :) daca preferi iti las eu adresa aici, ca sa nu o faci publica pe a ta: [email protected]

 

Mersi R!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Cumpara-le nepotilor telefoane. Mai bine niste tablete. Sau o consola, un playstation4. Apoi recupereaza-ti telefonul si spune-le ca al lor e mai misto.

 

Discuta ce ai de discutat cu cine ai de discutat dupa care sterge conversatia.nu am timp,rabdare,chef...de blablauri.

 

Bafta!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mda, nu este loc pentru clienți timizi se pare. Publicarea listei de condiții prealabile pentru a beneficia de un zâmbet măcar de început, este utilă. Comunicarea directă a pomelnicului, ar putea determina blocarea psihică a nefericitului neobișnuit cu accentele de misandrie. Oricum felicitări pentru IQ. Din păcate nu etalarea unei inteligențe spontane este exclusiv scopul activității, așa încât fiecare cu stolul lui și cu rânduneaua lui. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Buna!

Maine sunt disponibila pentru programari in intervalul 9 00-15 00.

Programarile se fac de astazi.

Lucrez exclusiv cu persoane cunoscute.

Pretul este 300 ron sesiunea de 30 de minute sau 100 euro sesiunea de o ora,indiferent ce va doriti sa contina sesiunea dintre serviciile pe care stiti ca le ofer.

Bye bye!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Buna! Pt ca ziua de miercuri a fost in totalitate ocupata va anunt ca voi fi disponibila pt programari si toata ziua de joi.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Azi am chef de o baie in cada cu spuma' senzual si romantic....de un cunni pofticios pana la orgasmul meu...si de o labuta desavarsita...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Azi am chef de o baie in cada cu spuma' senzual si romantic....de un cunni pofticios pana la orgasmul meu...si de o labuta desavarsita...

 

🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Ce ai facut Pisicuts, ai inchis topicul de epilare si ai lasat topicul de masaj??!!

Pai eu nu mai fac masaj de o eternitate!!! Inchide topicul asta si deschide-l pe cei cu recenzii verificate despre epilare la Randunica. Pe cine intereseaza topicul asta daca eu nu mai fac masaj?!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Motaneee te rog inchide topicul asta de masaj ca eu nu mai fac masaj si deschide topicul de epilari!!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ce ai facut Pisicuts, ai inchis topicul de epilare si ai lasat topicul de masaj??!!

Pai eu nu mai fac masaj de o eternitate!!! Inchide topicul asta si deschide-l pe cei cu recenzii verificate despre epilare la Randunica. Pe cine intereseaza topicul asta daca eu nu mai fac masaj?!

Link spre comentariu

Ce ai facut Pisicuts, ai inchis topicul de epilare si ai lasat topicul de masaj??!!

Pai eu nu mai fac masaj de o eternitate!!! Inchide topicul asta si deschide-l pe cei cu recenzii verificate despre epilare la Randunica. Pe cine intereseaza topicul asta daca eu nu mai fac masaj?!

Poporul te vrea la masaj !

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...