Sari la conținut

Vand chestii fetishiste


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Unde sa ajunga? La stele?!

Mi-ai scris undeva?!

Doar nu ne dam pe topic adresele unde sa se trimita

 

Cat despre tampoane...luna viitoare. Acum s-a dus ciclu.

Ai timp pana atunci sa joci fazan pana te ingalbenesti si ai mesagerie privata.

Nu te mai complica ca sigur este unul bolnav la cap, nicidecum ce pretinde ca este si ce doreste!

Trebuia sa intuesti adresa si sa trimiti :))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Ce guvid ai fost si ce mormoloc ai ajuns!Rusine!

Ca tot suntem aici,vrea si tata 10 kg de cacat proaspat!

Pai sa rugam userii astia sa ti trimita colectiv. La cati utilizatori are forumul, cred ca strangi tona in scurt timp :)))
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

am o intrebare , probabil va fi socotita off-topic dar ma risc:

poti oferi spre vanzare (sau stii pe cineva dornica s-o faca) fisiere audio cu continut femdom in limba romana? adica scurte monoloage in care umilesti verbal .

caut de ceva vreme asa ceva si nu gasesc.

e foarte simplu dupa parerea mea; nici nu e nevoie de cine stie ce imaginatie , sunt mii de astfel de fisiere in engleze trebuie doar traduse si captate in format mp3.

eu unul as plati bani frumosi pe asa ceva.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Your mom's bedroom
  • Oras:Your mom's bedroom

Vând absorbante folosite +/- cheaguri de sânge de la menstră. Prețuri: 10lei absorbant folosit, 15 lei cele cu cheaguri. Prețurile sunt FIXE. Cheagurile le vând și separat în borcănele. (fără tampon/absorbant). 

 

Ar fi bine să îmi scrieți cât mai repede, adică cât încă este sângele proaspăt. Scrieți-mi în privat. Tot acolo vom discuta termenii livrării. Cine este interesat/ă, bineînțeles.  :blushing2

 

Mulțumesc.  :bow

post-243756-0-28749300-1506459576_thumb.jpg

post-243756-0-52780400-1506459624_thumb.jpg

post-243756-0-98587400-1506459632_thumb.jpg

post-243756-0-21506500-1506459642_thumb.jpg

  • Like 3
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

am o intrebare , probabil va fi socotita off-topic dar ma risc:

poti oferi spre vanzare (sau stii pe cineva dornica s-o faca) fisiere audio cu continut femdom in limba romana? adica scurte monoloage in care umilesti verbal .

caut de ceva vreme asa ceva si nu gasesc.

e foarte simplu dupa parerea mea; nici nu e nevoie de cine stie ce imaginatie , sunt mii de astfel de fisiere in engleze trebuie doar traduse si captate in format mp3.

eu unul as plati bani frumosi pe asa ceva.

Putem incerca si direct inregistrare pe whatsapp
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Vând absorbante folosite +/- cheaguri de sânge de la menstră. Prețuri: 10lei absorbant folosit, 15 lei cele cu cheaguri. Prețurile sunt FIXE. Cheagurile le vând și separat în borcănele. (fără tampon/absorbant). 

 

Ar fi bine să îmi scrieți cât mai repede, adică cât încă este sângele proaspăt. Scrieți-mi în privat. Tot acolo vom discuta termenii livrării. Cine este interesat/ă, bineînțeles.  :blushing2

 

Mulțumesc.  :bow

:shocked domne” apara si fereste!!! :slap2

ioi mi rau :ewpu  :ewpu

  • Like 5
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Valhalla
  • Oras:Valhalla

Lenjerie intima purtata

Sticlute cu pipi

Hai ca lenjeria intima purtata e ok, primeam si eu de la prietena mea cand era la faculta in buc, dar sangerete si tampoane, vai ba miroase groaznic ciclul, era sa fiu prost odata sa ma incumet la lins, ca imi place sangele de pe o zgarietura... pana m-a trasnit mireasma de apocalipsa si am zis naaaah not for me.

Sticlute cu pipi, imi si imaginez pe unii purtand la gat ca-i moda la pandantive sticlute cu tot felul de dracovenii. M-am amuzat putin.

Inteleg nebuniile fiecaruia dar totusi, aveti grija sa nu faceti vreo boala ceva, who knows.

Bafta la vanzare randunico!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Hai ca lenjeria intima purtata e ok, primeam si eu de la prietena mea cand era la faculta in buc, dar sangerete si tampoane, vai ba miroase groaznic ciclul, era sa fiu prost odata sa ma incumet la lins, ca imi place sangele de pe o zgarietura... pana m-a trasnit mireasma de apocalipsa si am zis naaaah not for me.

Sticlute cu pipi, imi si imaginez pe unii purtand la gat ca-i moda la pandantive sticlute cu tot felul de dracovenii. M-am amuzat putin.

Inteleg nebuniile fiecaruia dar totusi, aveti grija sa nu faceti vreo boala ceva, who knows.

Bafta la vanzare randunico!

bai

mersi de urari

dar pe bune...ciclul nu miroase!!!! daca acolo mirosea era ceva naspa!

o femeie face destule dusuri la ciclu. cel mult miroase a sange, ca orice sange. cum iei o bucata proaspata de carne din porcul de Craciun. NU pute!!!!

daca ceva putea la prietena ta era o boala!

eu am multi doritori de cunni in perioada menstruala.

daca ar puti, as muri eu de sila inaintea lor.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Valhalla
  • Oras:Valhalla

bai

mersi de urari

dar pe bune...ciclul nu miroase!!!! daca acolo mirosea era ceva naspa!

o femeie face destule dusuri la ciclu. cel mult miroase a sange, ca orice sange. cum iei o bucata proaspata de carne din porcul de Craciun. NU pute!!!!

daca ceva putea la prietena ta era o boala!

eu am multi doritori de cunni in perioada menstruala.

daca ar puti, as muri eu de sila inaintea lor.

Din experienta mea proprie, cu care nu ma laud ca nu sunt vreun gigolo italiano, am observat ca ciclul are un miros specific. Practic e sange vechi ce zace acolo, un miros specific prinde el. Poate sunt eu prea sensibil la mirosuri, ca ce-i drept iti adulmec si simt la gust laptele cu 2 zile inainte sa fie acru. Am simturile prea ascutite/sensibile ce sa zic :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Din experienta mea proprie, cu care nu ma laud ca nu sunt vreun gigolo italiano, am observat ca ciclul are un miros specific. Practic e sange vechi ce zace acolo, un miros specific prinde el. Poate sunt eu prea sensibil la mirosuri, ca ce-i drept iti adulmec si simt la gust laptele cu 2 zile inainte sa fie acru. Am simturile prea ascutite/sensibile ce sa zic :)

what?!

bai, tu ai avut experiente numai cu bolnave?!

cum dracu sa fie sange vechi care zace acolo?

este posibil sa fii mai sensibil. insa la fel de posibil e ca ai cam gresit persoanele cu care ai interactionat. pune-le sa le spele frate! :))))

Link spre comentariu
  • Oras:Valhalla
  • Oras:Valhalla

what?!

bai, tu ai avut experiente numai cu bolnave?!

cum dracu sa fie sange vechi care zace acolo?

este posibil sa fii mai sensibil. insa la fel de posibil e ca ai cam gresit persoanele cu care ai interactionat. pune-le sa le spele frate! :))))

Nu ma intelege gresit, nu am fost cu bolnave ce dracu :)) Tipa careia am vrut sa-i fac cunni la ciclu, a eliminat si mici cheaguri, si am facut hemograma imediat iti dai seama si problema era dereglare hormonala.

Nu umblu cu nespalate wtf... si ciclul l-am mirosit doar la 2 tipe ca nu am fetish cu asa ceva, eram doar curios atunci. Not anymore :))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Nu ma intelege gresit, nu am fost cu bolnave ce dracu :)) Tipa careia am vrut sa-i fac cunni la ciclu, a eliminat si mici cheaguri, si am facut hemograma imediat iti dai seama si problema era dereglare hormonala.

Nu umblu cu nespalate wtf... si ciclul l-am mirosit doar la 2 tipe ca nu am fetish cu asa ceva, eram doar curios atunci. Not anymore :))

am inteles.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

am o intrebare , probabil va fi socotita off-topic dar ma risc:

poti oferi spre vanzare (sau stii pe cineva dornica s-o faca) fisiere audio cu continut femdom in limba romana? adica scurte monoloage in care umilesti verbal .

caut de ceva vreme asa ceva si nu gasesc.

e foarte simplu dupa parerea mea; nici nu e nevoie de cine stie ce imaginatie , sunt mii de astfel de fisiere in engleze trebuie doar traduse si captate in format mp3.

eu unul as plati bani frumosi pe asa ceva.

mai baiatule,tu esti baiat destepf.iti merge mintea si ai imaginatie bogata.o sa pun eu o inregistrare cu mine.
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

am o intrebare , probabil va fi socotita off-topic dar ma risc:

poti oferi spre vanzare (sau stii pe cineva dornica s-o faca) fisiere audio cu continut femdom in limba romana? adica scurte monoloage in care umilesti verbal .

caut de ceva vreme asa ceva si nu gasesc.

e foarte simplu dupa parerea mea; nici nu e nevoie de cine stie ce imaginatie , sunt mii de astfel de fisiere in engleze trebuie doar traduse si captate in format mp3.

eu unul as plati bani frumosi pe asa ceva.

ceva de genul?

domina (1).wav

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...