Sari la conținut

Eu unul v-am lăsat, spor sa aveți!


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Nu am foarte mult timp pe forum, aprox 2 ani, în care am împărțit recenzii, anumite intervenții sa evităm tzeparele,pentru noi,nu am intrat în polemici cu nimeni, pentru asta era acest forum. Dar să vină nu știu care sa încerce să îmi dea ban, cu minusurile, nici nu îl cunosc, nu am discutat nimic cu el, fără motiv, mi se pare absurd. Eu unul no să mai postez, ma retrag acum de pe forum. Să aveți baftă și ciocane tari :)

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

Da din pacate se mai practica si multi abuzeaza de conturile super premium asta inseamna sa nu fie moderatori care sa observe ce se intampla pe latrina asta de forum ca pe pisicuts oricum il doare in pwla banu sa iasa indiferent cum

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Anymatorule, lasa nervii la o parte.

Daca te uiti atent, multe minusuri date de acel SP-ist le-am "invalidat" eu cu plus.

Stai flexi, ca esti de-al nostru, baiat fain si de treaba, om de Cluj.

Uite, iti promit ca azi bag "in tine" toate plusurile ce le am la dispozitie, free of charge de la motanu suprem.

 

Dar ca si sfat. nu te mai baga in gura lupului pe toate topicele din tara, si in special evita DG de pe Bucuresti (de fapt de pe main page).

Link spre comentariu

Salut,

oare cum as putea intreaba si eu cate ceva un admin, nu vad nicăieri o astfel e posibilitatea. Am o singura intrebare acum, vad pe profil o bulină rosie cu cifra 1; acum ceva timp era cu cifra 2. E de bine ? O fi de rau ?

 

Muuultumesc .

Fly

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Salut,

oare cum as putea intreaba si eu cate ceva un admin, nu vad nicăieri o astfel e posibilitatea. Am o singura intrebare acum, vad pe profil o bulină rosie cu cifra 1; acum ceva timp era cu cifra 2. E de bine ? O fi de rau ?

 

Muuultumesc .

Fly

 

Intreaba ... si ti se va raspunde!

 

P.S.: pentru tine cert e de rau!

Unu' la mana te-ai bagat ca musca-n lapte pe acest topic. Ma gandesc ca de-aia ai nickname-ul fly.

Doi la mana, indiferent de ce si cum, tot e de rau pentru tine. Atentie, mare atentie la SP.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Anymatorule, lasa nervii la o parte.

Daca te uiti atent, multe minusuri date de acel SP-ist le-am "invalidat" eu cu plus.

Stai flexi, ca esti de-al nostru, baiat fain si de treaba, om de Cluj.

Uite, iti promit ca azi bag "in tine" toate plusurile ce le am la dispozitie, free of charge de la motanu suprem.

 

Dar ca si sfat. nu te mai baga in gura lupului pe toate topicele din tara, si in special evita DG de pe Bucuresti (de fapt de pe main page).

Mersi pentru susținere, cam ai dreptate sa ne limităm la poalele Carpaților, dincolo deja e junglă. M-am gândit mai bine și voi posta de acum doar în această regiune, pentru noi. Nu ma deranjat minusurile, intervențiile mele pe acest forum nu sunt pentru plusurile alea, ci ca principiu, mulți abuzează de acea funcție și încetul cu încetul vor rămâne doar ei. Poate la unul nui convine numele tău, îți dă nu știu câte minusuri până la ban, sau ai făcut o recenzie negativă , ban, sau nu ii place din ce zonă ești, ban,plus n motive banale. Înțelegi?

Concluzia : mersi încă odată pentru susținere, mi-am schimbat decizia de a ma retrage de pe forum pentru noi, voi avea intervenții/recenzii/comentarii doar aici, în spațiul intracarpatic.

Asta dacă nu iau ban =))

Uite unde s-a ajuns: " îl executăm"

https://s26.postimg.org/t6z5ndmh5/Screenshot_20170830-172104.png

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Nu am foarte mult timp pe forum, aprox 2 ani, în care am împărțit recenzii, anumite intervenții sa evităm tzeparele,pentru noi,nu am intrat în polemici cu nimeni, pentru asta era acest forum. Dar să vină nu știu care sa încerce să îmi dea ban, cu minusurile, nici nu îl cunosc, nu am discutat nimic cu el, fără motiv, mi se pare absurd. Eu unul no să mai postez, ma retrag acum de pe forum. Să aveți baftă și ciocane tari :)

 

Anymatorule, lasa nervii la o parte.

Daca te uiti atent, multe minusuri date de acel SP-ist le-am "invalidat" eu cu plus.

Stai flexi, ca esti de-al nostru, baiat fain si de treaba, om de Cluj.

Uite, iti promit ca azi bag "in tine" toate plusurile ce le am la dispozitie, free of charge de la motanu suprem.

 

Dar ca si sfat. nu te mai baga in gura lupului pe toate topicele din tara, si in special evita DG de pe Bucuresti (de fapt de pe main page).

 

Anymatorule, la fel am procedat și eu azi, dintr-un sentiment de solidaritate și decență.

  • Like 3
  • Minus 14
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Anymatorule, la fel am procedat și eu azi, dintr-un sentiment de solidaritate și decență.

Multumesc pentru susținere, unul din motivele pentru care am decis să postez doar aici, pentru noi.
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Valhalla
  • Oras:Valhalla

Anymatoru

Dar ca si sfat. nu te mai baga in gura lupului pe toate topicele din tara, si in special evita DG de pe Bucuresti (de fapt de pe main page).

Cel mai bun sfat pe care puteai sa-i dai.Grija cu cine cu cati si legat de ce se ia in gura.Se poate trezi banat ca oricine de altfel dar cand nu esti dispus sa risti asta atunci intr-adevar nu te baga  stai departe de datu cu parerea in special cand vine vorba de alte orase unde nu esti cunoscut.

Link spre comentariu
Vizitator transparent
Reputație: 0

Nu am foarte mult timp pe forum, aprox 2 ani, în care am împărțit recenzii, anumite intervenții sa evităm tzeparele,pentru noi,nu am intrat în polemici cu nimeni, pentru asta era acest forum. Dar să vină nu știu care sa încerce să îmi dea ban, cu minusurile, nici nu îl cunosc, nu am discutat nimic cu el, fără motiv, mi se pare absurd. Eu unul no să mai postez, ma retrag acum de pe forum. Să aveți baftă și ciocane tari :)

 

mai da-i in plm 

 

 

Anymatorule, lasa nervii la o parte.

Daca te uiti atent, multe minusuri date de acel SP-ist le-am "invalidat" eu cu plus.

Stai flexi, ca esti de-al nostru, baiat fain si de treaba, om de Cluj.

Uite, iti promit ca azi bag "in tine" toate plusurile ce le am la dispozitie, free of charge de la motanu suprem.

 

Dar ca si sfat. nu te mai baga in gura lupului pe toate topicele din tara, si in special evita DG de pe Bucuresti (de fapt de pe main page).

 

:hihat

  • Minus 6
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Te juri ca n-ai dat minus acolo unde nu trebuia? Doar asa ca nu-l sufereai pe unul sau altul? Gandeste-te bine.

Nu pot sa dau minusuri, iar dacă îmi urmărești comentariile poți să observi că nu sunt genul care sa intru în conflicte cu alții. Dar nu asta era esența...
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...