Sari la conținut

Adorabila 300lei - nu ies poze false la cautare 0721446755


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

ADORABILA, te invit intr-un cadru intim, discret pentru a momente intense si pline de erotism. Sunt o domnisoara sexi, finuta, speciala pentru domni manierati cu bun simt, poze reale, nu raspund la nr. privat,

300lei

 

 

0721446755

 

Am cautat pozele cu Google si nu le-am gasit nicaieri. Sa fie chiar pozele ei? Arata foarte bine.

 

Nici numarul de telefon nu iese la cautari. Sa fie oare sfarsitul de an atat de norocos si bucatica sa fie reala?

 

 

post-1192-0-87957600-1355495906_thumb.jpg

post-1192-0-75088100-1355495911_thumb.jpg

post-1192-0-74358000-1355495916_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Ispitit fiind de pozele in cauza, m-am decis sa ii dau un telefon. Mi-a explicat locatia, undeva pe langa Camera de Comert si am stabilit programarea. Am intrebat in mod special daca pozele sunt reale si mi-a confirmat, adaugand ca sunt "chiar recente".

Ca intotdeauna, m-am declarat un vanator de prospaturi in ambalaje de nota 10, asa ca nu ezitat sa ajung la locatia caprioarei conform orei stabilite.

Mi-a deschis usa apartamentului, insa din pacate era pitita dupa usa, intr-o bezna aproape totala. Nici nu stiam daca sa intru sau nu, nu am niciodata un sentiment prea bun cand am parte de o astfel de primire...In fine, am intrat si m-a invitat intr-o camera alaturata, unde i-am cerut sa aprinda lumina...Caprioara era imbracata intr-un corset care ii scotea sanii in fata, la prima vedere seamana cu cea din fotografiile anuntului, insa nu este ea...are cca. 170 cm fara tocuri, 58 kg, destul de "bine facuta". Nu arata rau imbracata, insa cu siguranta nu e cea din poze. Mi-a specificat ca a lucrat pe afara si e venita pentru putin timp in RO. I-am solicitat o singura finalizare si a cerut 200 RON pentru O+N, fara a face vreo precizare legata de timpul alocat finalizarii (fac precizarea pentru a intelege mai bine conduita ei mai tarziu). Am decis ca merita o data, si am mers la baie. Prosop curat, apa calda, gel de dus ok, apoi am revenit in camera de actiune. Cand m-am asezat in pat, isi da si caprioara corsetul jos si ... SURPRIZA!!! Sanii i-au coborat bine de tot in jos, asadar nici vorba de sani precum cei din poze...Destul de mari oricum, insa lasati...S-a apucat de un oral mediocru neprotejat, intr-un mod foarte violent si teatral, cu gemete false, fara a pune nici macar o data gura pe glandul penisului...Tot imi baga penisul intre sani, ceva pupaturi pe burta, insa nimic mai mult...Cand sa ma relaxez si eu, dupa vreo 50 de secunde, se repede la prezervativ si ii fac precizarea sa nu se grabeasca, pentru ca vreau "sa insiste" la oral :) Iar caprioara mi-a replicat ca ar trebui sa ne grabim, nu avem atata timp la dispozitie, ci numai 30 de minute, din care au trecut deja 15 minute!!! A renuntat momentan la punerea prezervativului, insa dupa maxim 1 minut iar s-a repezit la el si am lasat-o sa ma echipeze de data asta...Si am lasat-o, dar m-am razbunat apoi, am dat in ea "ca in tobe" vreo 10 minute, am schimbat vreo 3 pozitii, avand sonor aceleasi gemete teatrale, si am terminat satisfacut ca am pedepsit-o pentru atitudinea de "2 lei" !!! M-am dus apoi la dus, m-am echipat si dus am fost!!! A doua oara nu mai revin!

Notele:

GFE: 6

Oral: 6

Normal: 7

Anal: nu face

FK: nu am incercat, insa accepta

Locatie: 9

Fotografii: false

Nu recomand decat celor care vor ceva prospatura, insa pretul e mult peste oferta pietei. Maxim 150 RON/ 2 finalizari merita. Probabil caprioara inca isi calculeaza contravaloarea prestatiei la "scorurile europene" pe care le practica pe afara.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator colos
Reputație: 0

Dat fiind dupa craciun si mesele copioase pe care le am avut mi-am zis sa mai ard caloriile.Caut pe at sa gasesc o fata sa-mi rezolve problema.Sun la nr respectiv imi raspunde o voce calda,sezuala care se descrie  si ma intreaba daca am vazut pozele.Zic da.. ca sunt ale ei dar sunt un pic retusate.k fac programare cu 30 minute. ajung la destinatie ma indruma unde trebuie sa urc...In fine intru si gasesc o d-ra la 1,75 cu sani nr5 draguta la fata pe care o mai vizitasem pe la alba iulia facem clik intreb de sevicii decartez 300 l. ImI da prosop curat ma duc la baie,geluri si sapun lichid 7.8 buc,pe alese,vin in camera se duce si ea  la baie dupa care trecem la treaba.Ma intind in pat si incepe sa ma sarute usor de sus pana jos cu mangaieri pe ala micul dupa care il ia in gura pe tot si suge la el minute bune si termin pe sanii ei mari si voluptosi.Mergem la dus inpreuna ne spalam eu pe ea si ea pe mine dupa care revenim in camera.Aprind o tigare si stam de vb ce am facut de craciun.dupa care trecem la actul doi sa explorez mai mult.Ma gadila la ala mic cu buzele  alea carnoase dupa care o pun peste mine si dai motoare vreo 15 min. fara oprire se vedea cai place dupa care o pun capra si dau eu motoare pana termin cu gemat lung din partea ei un pic teatral da mi-a placut.Ma duc fac un dus mai stam putin de vb ma intreaba daca mi-a placut ii spun ca a fost  k si am sa mai revin .Concluzie;Pozele sunt ale ei dar sunt retusate 

 

Apartament 9,5  n-are bideu

Oral 9                se putea si mai bine

normal 9,5

  • Minus 1
Link spre comentariu

Pozele nu au cum sa fie ale ei, e o diferenta mare intre poze si realitate.

Sanii ei sunt lasati mult, au sfarcurile mari si rotunde, iar in poze se vede ca sfarcurile sunt mici iar sanii au "consistenta" si "nu curg".

Caprioara asta are carnea moale pe ea si i se simt ceva "sunci", pe cand pozele arata o femeie despre care poti intui ca ar avea carnea tare si pic de grasime...

In plus, eu am rugat-o sa se costumeze ca in poze, mi-a confirmat la telefon inainte de a ajunge ca o va face cand ajung.

Insa cand am ajuns in camera mi-a spus ca nu s-a putut echipa ca in poze, pentru ca pozele au fost facute la Londra...WTF??? Atunci de ce mi-a mai confirmat ca se costumeaza??? Evident, ca sa apuc sa intru in apartament...

Ar fi trebuit sa nu raman, 2 minciuni inca de la inceput erau cam mult...Dar am ramas ca sa aduc contributie comunitatii :)

Din punctul meu de vedere, tehnica ei de a te primi in bezna e menita tocmai sa induca in eroare, sa nu poti vedea realitatea de la primul pas cand intri in apartament...Te duce intr-un dormitor (ultima camera) unde e de asemenea semi-intuneric (mai degraba bezna). 

Trageti voi concluziile.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...