Sari la conținut

Evelin 0785 972 634‬


Postări Recomandate

Am fost si eu la ea aseara pentru a doua oara ,  ca si data trecuta ultimul pe lista dar cel mai norocos zic eu :D :D   foarte multumit , este ireprosabila , este clar de top fara discuti , atitudinea face toti bani , este de 10 pe linie , mai multe detali nu o sa dau o sa vb notele de la sine si cine inca nu a trecut pe la ea , trebuie sa isi faca timp neaparat , nu o sa regrete o secunda .


Locatia: Dristor ( apartament imens 4 camere te pierzi in el ) 


Fata: 10,  sani mari si fundulet apetisant, ai de ce apuca  :D


Atitudine : 10  toata un zambet si o atitudine pro client nota 10 , te face sa te simti ca si cum ai fi cu cineva pe  care o cunosti de cativa ani .


Oral: 10, daca ar fi neprotejat ar fii de 10 plus :)) , dar chiar si asa este excelent ,


Normal: 10, intens, implicare maxima, ii place sa se uite mult in oglinda se alinta mult , simpatica foc !


GFE: 10, sarutari pe corp,  mangarieri


Halat: 200 ron


De recomandat: CLar da !


 


 te pup si si ne revedem curand !


  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

Ete fleosc! E cumva proprietate personala? Am nevoie de ordinul Parchetului?..

Si, daca citeai mai atenta, eu nu am comentat absolut nimic in legatura cu prestatia ta - chiar te consider atragatoare -, ci am discutat despre modul de apreciere al clientului-recenzor!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Care e problema, @sharkattack?

nu vad ce ai cu fata. si asa avem destule probleme in perioada asta, tipa pare ca se straduieste sa comunice cu noi. departe de mine sa iau apararea per total fetelor de pe forum, sunt destule ce ar avea de invatat, dar evelin pare decenta. posteaza poze. are recenzii ok. vorbeste frumos. nu face pe desteapta. nu vad de ce ii ceri sa isi ceara scuze. e o forma de umilire si asta. :)

 

nu am fost la ea, dar planuiesc sa merg anonim si curios. e ok. nu o sa dau minus o mie de puncte, nici nu stiu cate am sau cate pot da, dar clar nu am rabdare de asa ceva. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

Prietene shark, te apreciez si te respect pentru contributia ta la forum si pentru tonul civilizat pe care il adopti de obicei! :hihat

Eu nu am criticat-o pe Evelin, ci pe cel care i-a dat o nota prea mare in absenta FK-ului, iar ea mi s-a adresat arogant.  Ati cere scuze e un act de noblete si de intelepciune, nu e ceva umilitor.

Nu am vrut sa o umilesc deloc pe Evelin, si eu o apreciez, poate chiar am sa ii fiu client! Doar ca nu imi place sa fiu admonestat destul de agresiv fara nicio vina.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscuta
  • Oras:Necunoscuta

Prietene shark, te apreciez si te respect pentru contributia ta la forum si pentru tonul civilizat pe care il adopti de obicei! :hihat

Eu nu am criticat-o pe Evelin, ci pe cel care i-a dat o nota prea mare in absenta FK-ului, iar ea mi s-a adresat arogant. Ati cere scuze e un act de noblete si de intelepciune, nu e ceva umilitor.

Nu am vrut sa o umilesc deloc pe Evelin, si eu o apreciez, poate chiar am sa ii fiu client! Doar ca nu imi place sa fiu admonestat destul de agresiv fara nicio vina.

Aici in partea "FK-ului "nu sunt obligata sa fac cu toti!

Cu cine simt sa fac sau totusi este o compatibilitate . Fac.

Multumesc frumos !

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...