Sari la conținut

GINA 0744192244


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Buna seara! De maine 05.09.2017 vom reveni in Cluj. 😘😘😘

Mi-ați cam încurcat planurile astăzi, o mini țeapă, ce s-a întâmplat? La Antonia ma refer. Mersi
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Mi-ați cam încurcat planurile astăzi, o mini țeapă, ce s-a întâmplat? La Antonia ma refer. Mersi

 

Mini teapa?

Sau e teapa, sau nu e.

Eventual o "traducere" se poate?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna!Antonia imi este colega si c-am atat,nu stiu cum isi face ea programul si cat de mult il respecta. Eu imi cer scuze pentru ea dar mai mult nu pot sa fac. O seara placuta! :) 😘

Am înțeles, dar sunteți ok? La locație în Cluj? Eventual explică-i, e la început din câte am înțeles, că nu e ok să faci programare și să nu o respecți, și pentru noi timpul este foarte important, chiar dacă nu am bătut drumul până la locație, mi-am rezervat, cu greu, o ora pentru ea, o oră pierdută. Știu că sunteți fete ok, dar mno... Mersi pentru răspuns
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Eu i-am explicat cum sta treaba,ce trebuie sa faca si cum sa faca. Dar sti cum e,fiecare face ce vrea. Eu nu pot sa ii fac ei programul.

 

Gina, un sfat.

De acord cu ceea ce ai spus, dar vezi, ca prin "cordon ombilical" atitudinea colegei tale se poate rasfrange, negativ, si asupra ta.

Asa incat, cel mai simplu lucru, taiati "cordonul ombilical" ce va leaga, adica aceasta comunicare cu clientii ce se face printr-o singura "voce", a ta.

Spune-i colegei tale sa-si faca si ea cont aici si ea sa raspunda nemultumirilor (daca vor mai fi).

Tu trebuie sa fi responsabila doar pentru actiunile si faptele tale.

Las-o pe ea sa-si asume propriile ei greseli, si sa stea "drepti" (nu ghiocel) in fata clientilor nemultumiti.

 

P.S.: anymatoru-le, pun si io o intrebare.

Daca nemultumirea era legata de atitudinea colegei Ginei, Antonia, de ce nu ai postat pe topicul Antoniei (are topic deschis pe forum) si ai postat pe topicul Ginei?

Pana-n coada, ai incurcat borcanele, si eu, in locul Ginei, serios, nu ti-as fi raspuns.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

P.S.: anymatoru-le, pun si io o intrebare.

Daca nemultumirea era legata de atitudinea colegei Ginei, Antonia, de ce nu ai postat pe topicul Antoniei (are topic deschis pe forum) si ai postat pe topicul Ginei?

Pana-n coada, ai incurcat borcanele, si eu, in locul Ginei, serios, nu ti-as fi raspuns.

Nu am încurcat borcanele, pentru acel "vom" am postat aici. Gina are alt topic cu recenzii, la fel și Antonia, acesta l-a deschis doar sa își anunțe din nou prezența în Cluj. Nu avea rost sa fac off - topic dincolo.

Buna seara! De maine 05.09.2017 vom reveni in Cluj. 😘😘😘

Gina, nu trebuie să îmi iei în nume de rău, comentariul meu, indirect nu îți era adresat ție, singura rugăminte era sa ii transmiți colegei tale să încerce să își respecte programările, asta dacă vrea și ea sa fie respectată. Până la urmă ce mai contează, sunt și alții la rând, nu? ÃŽnchei aici, vă doresc ședere plăcută și toate cele bune :*
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Nu am încurcat borcanele, pentru acel "vom" am postat aici. Gina are alt topic cu recenzii, la fel și Antonia, acesta l-a deschis doar sa își anunțe din nou prezența în Cluj. Nu avea rost sa fac off - topic dincolo.

Gina, nu trebuie să îmi iei în nume de rău, comentariul meu, indirect nu îți era adresat ție, singura rugăminte era sa ii transmiți colegei tale să încerce să își respecte programările, asta dacă vrea și ea sa fie respectată. Până la urmă ce mai contează, sunt și alții la rând, nu? Închei aici, vă doresc ședere plăcută și toate cele bune :*

 

Deci aici e topic de cancan, am inteles!

anymatoru-le, daca ai luat o (semi)teapa, asa cum singur ai zis (chit ca, ma repet, io nu inteleg ce inseamna semi-teapa, sau e teapa, sau nu e!), normal era sa postezi pe topicul de recenzii al duducii, cu atat mai mult cu cat ceea ce spui denota o oarecare neseriozitate a fetei.

Topicul asta de "cancan", aiurea deschis, ce-i drept, inteleg din spusele tale ca ar trebui utilizat doar pentru ... cancan, atunci can-can sa fie:

 

https://www.youtube.com/watch?v=oyeES-321xc

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Deci aici e topic de cancan, am inteles!

anymatoru-le, daca ai luat o (semi)teapa, asa cum singur ai zis (chit ca, ma repet, io nu inteleg ce inseamna semi-teapa, sau e teapa, sau nu e!), normal era sa postezi pe topicul de recenzii al duducii, cu atat mai mult cu cat ceea ce spui denota o oarecare neseriozitate a fetei.

Topicul asta de "cancan", aiurea deschis, ce-i drept, inteleg din spusele tale ca ar trebui utilizat doar pentru ... cancan, atunci can-can sa fie:

 

topicul a fost deschis pentru un singur motiv si daca esti mai atent o sa dai seama pentru ca eu am scris aici sa fie schimbat numarul din titlu si sa fie unit cu celelalt topic pentru ca GINA  nu mai are numarul acela din titlu si asa pierde clienti.Gina vroia sa fie schimbat numarul din titlu si sa fie unit topicele GINEI.bafta :hihat

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...