Sari la conținut

0721403356-zona sud


oscar21

Postări Recomandate

  • Oras:focsani
  • Oras:focsani

anuntul l-am gasit in ziarele locale,am sunat ieri dimineata pe la ora 10 si mi-a raspuns o voce sictirita care mi-a comunicat preturile:o+n 70 lei o finalizare,1 h 150 lei.Locatia este in cartierul Sud,la un bloc din spatele restaurantului Monte Carlo,daca nu ma insel bloc G,scara 2,dar te indruma ea mai bine.Ajuns sus mi-a deschis usa,am intrat in apartament si nu am stiut cum sa dispar mai repede.Apartamentul are 2 camere dar e plin de jeg(rufe nespalate peste tot,runcate la intamplare,un caine mic se tot plimba pe acollo,lenjeria de la pat sub orice critica).Si acum  dameza:o fata slaba(nici cur nici tate nu are ,imbracata urat,la fata frumusica dar nemachiata si umflata de plans sau de somn,Odata ce am vazut ce e acolo am refuzat si am plecat,iar ea vazand asta si-a schimbat si tarifele spunandu-mi ca o finalizare e 50 lei si o ora 100 lei,dar am refuzat si am plecat.

NOTE:

  LOCATIE-3(posibil si cineva de sex masculin in locatie ca era si incaltaminte barbateasca)

  ASPECT FIZIC-3

In concluzie nu recomand.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: gb_al74
  • Oras:Focsani
  • Telefon: gb_al74
  • Oras:Focsani

Salutare, am terminat si eu concediu si revin cu recenzie.

 

Fiind acasa in Focsani, si fiind foarte curios am spus sa fac o vizita cu totusi ca citisem de rau. Hai sa incerc. Am pus mana pe telefon si sun...o seara, doua, trei, patru...gata, ma las. Dupa ceva vreme, sun din nou, imi raspunde o tipa, destul de recalcitranta ca sunt tepar si nu ma tin de cuvant, imi fac programari si nu mai vin....dupa ce ii explic moartea caprioarei ca ma confunda imi explica unde trebuie sa ajung. Ajung la locatie....soc, o bruneta de 30+ mai mult ca sigur si foarteeee slaba....imi plac slabele...dar nici chiar asa....hai sa intru. La usa, incaltaminte barbateasca si in camera inca o fata, suuuperba de frumoasa....serios. Cer cu ea, au sarit amndoua cu gura pe mine ca am vb cu bruneta si cu bruneta trebuie sa intru...cer pret...1mil numarul...cand am auzit nu, ma indrept spre usa...si aud 80...70...60..50..pana la 30, la 30 ma opresc si spun, hai repede un blowjob. Intru in camera cu bruneta, lumina aprinsa etc nu sa dezbracat deloc, ii dau 30 de lei si incepe treaba....chinuit reusesc sa termin dupa ce am fost intrerupt din concentrare cu vestita :"mai ai?" pff...ma dispera...in fine...inainte sa termin imi spune...sa nu termini in gura ca nu mai pleci de aici....cand am auzit am tras pantalonii pe mine se LA REVEDERE.....

 

 

Ocoliti zona aia....

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...