Sari la conținut

0799364489 anca


Postări Recomandate

Bifat domnișoara, pozele lui yonutz69 sunt cele reale, am recunoscut fata si locul. Mai mult, la poza cu blurare pe fund, in realitate este o aluniță mare.

Locația : Nerva Traian aproape de blocurile Loteriei, baie ok, prosop curat, gel de dus

Fata: la fata 8, corp 9, sâni mici si f frumoși cu textura din cea buna, piele fina si excitabila (mai ales picioarele), aspect de corp fresh, slim, Aprox 160cm

FK: a zis nu ca are probleme cu dantura, eu nu am observat, probabil caa nu a fost click

Oral: 6, a zis ca nu face NP pt ca “probleme dantura si nu e ok pt mine”. Eu citind forumul ma așteptăm la ON

Normal: 8, am schimbat cateva poziții, e strâmtă, geme frumos, ii place pe la spate

Masaj: 9, stie sa faca, merita

200h/ 2 finalizări, am reușit doar una

De revenit: as zice un 49 va 51 %, cred ca merg pe 49, nu prea pare ca o face din tot sufletul, poate e doar o tranziție catre vremuri mai bune

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

https://stor236716261.anuntul.ro/media/foto/imgs/2020/8/31/236716261.jpg

https://stor236716261.anuntul.ro/media/foto/imgs/2020/8/31/236716281.jpg

https://stor236716261.anuntul.ro/media/foto/imgs/2020/8/31/236716291.jpg

https://stor236716261.anuntul.ro/media/foto/imgs/2020/8/31/236716301.jpg

 

 

Nu ma asteptam sa gasesc asa ceva la fata locului dar nici diferenta de la cer la pamant. Absolut toate pozele sunt false.

Locatia este pe Nerva Traian nr.12.

La telefon vorbeste frumos. Ajuns in locatie  gasesc o faptura cu un corp atragator cei drept, undeva la 1.60 si 50-55 kg, sani mici insa fermi iar la fata neatragatoare chiar uratica cu trasaturi aspre, gura mica, buze subtiri, dinti strambi, Pentru ca veneam de la o alta teapa din Dristor am zis sa raman totusi pentru ca nu arata rau la corp.

Mers la dus, primit prosop, ea nu a facut dus insa nu am simtit mirosuri neplacute.

Ajuns in dormitor (apartamentul cred ca avea 2 camere iar din cealalta camera s-a auzit o voce cand a mers sa duca banii) ne-am asezat pe pat si am inceput cu mangaieri usoare eu pe sani iar ea pe gigel iar cand gigel s-a facut mare a pus prezervativul si a incepu un oral mediu nimic iesit din comun fara atentie la imprejurimi. Am trecut la normal pozitia caprita si am simtit ca se misca in acelasi sens cu mine ca sa nu o pot penetra mult, adica cand impingeam ea se ducea mult in fata. Am schimbat pozitia in misionar gandindu-ma ca aici nu are cum sa mai "fuga" si asa a fost dar dupa 10 min se ridica si spune nu mai poate ca o doare si mi-a propus sa-mi faca o laba. Bineinteles ca am refuzat, m-am imbracat si am plecat. Vreau sa precizez ca nu sunt nici pe departe un terente.          Nu inteleg ce dracu este in capul lor de parca noi ne plangem la ele ca ne-a durut capul, mana sau altceva atunci cand am muncit pentru banii aia. Sun rupte in piza dar vor sa faca in continuare bani cu pizda franjuri. Aproape toate au problema asta cel putin cele la care am fost eu, pentru ca au stat prea mult in bransa, sunt cam aceleasi mereu, isi schimba doar nr. de tel, pozele si locatia. Foarte rar apare cate o prospatura in bransa , nu prospatura in Bucuresti, pentru ca alea sunt vechi in alte orase.

Note:

Gfe: 7 - vorbeste frumos cand este intrebata

Oral : 7 - face doar protejat, fara atentie la imprejurimi cu ceva incercari de deep insa nimic iesit din comun

Normal: 2 - nu se implica sta sa o futi, dar nu mult ca o doare.

Anal: nu stiu daca face, nu am intrebat

 

100 lei / fin

200 lei / ora

 

De revenit: eu nu

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...