Sari la conținut

Miruna--vizita Timisoara


Postări Recomandate

  • Oras:Bdul Mircea Voda :)
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)

Buna,dragilor. Ma gandeam sa va fac o vizita saptamana viitoare in functie de cum gasesc cazare. Ma puteti ajuta cu niste detalii despre zona care ar fi mai favorabila si mai accesibila ?

Serviciile mele sunt :

-oral protejat sau neprotejat in functie de igiena

-normal protejat

-anal in functie de marime

-fk

-69

Preturile sunt :

-100 lei / 1 finalizare in 30 min

-200 lei / 1 h cu 2 fin .

 

Sunt o tipa comunicativa cu zambetul pe buze. Sunt bruneta, am 1,70 , mai plinuta cu forme rubensiene,deschisa la orice fantezie noua :) cei care prefera genul meu va astept cu mare drag :*

post-195764-0-56518700-1504428652_thumb.jpg

post-195764-0-58863700-1504428673_thumb.jpg

post-195764-0-29725500-1504428687_thumb.jpg

post-195764-0-50931900-1504428696_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)

Ooo in sfarsitttt...te pup abia astept sa ajungi

Ca zona in girocului ..aradului ... Sau soarelui ... Poti ai.la pensiunea vlad de pe liviu rebreanu ..

Multumesc :* voi cauta si voi scrie aici cu 2 zile inainte sa ajung :* pupici
Link spre comentariu
Vizitator tiru7
Reputație: 0

Eu unul sigur te vizitez daca ajungi aici. Cat despre zona ti-as recomanda sa gasesti cat mai aproape de centru gen Circumvalatiunii, Gh Lazar sau Torontalului, tot timpul sunt multe fete in aceste locuri deci ar trebui sa gasesti o locatie disponibila in mod normal. :hihat

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)

Eu unul sigur te vizitez daca ajungi aici. Cat despre zona ti-as recomanda sa gasesti cat mai aproape de centru gen Circumvalatiunii, Gh Lazar sau Torontalului, tot timpul sunt multe fete in aceste locuri deci ar trebui sa gasesti o locatie disponibila in mod normal. :hihat

Te astept cu mare drag :*
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Eu zic sa inchiriezi in orice zona gasesti si este ok + sa fie discret nu sa fie casa cu curte sau pensiune hotel. Banuiesc ca este destul de dificil sa inchiriezi pentru astfel de activitati.

 

Fiecare iti recomanda ce este aproape de el. Daca esti ok nu conteaza prea mult Timisoara nu este prea mare si cu sistemul de semaforizare ajungi in orice punct in maximum 20 de minute.

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Nu ma refeream sa fie aproaoe de mune dar sa fie diversificat ca nu da bine nici la noi cand le vedem pe toate intr-o zona nu mai sti ce e ok si ce nu si mai ales ca pe gh lazar sunt o gramada cu recenzii nasoale. Eu stau in dacia deci soarelui si girocului nu e langa mine dar e masina. I-am dat o parere de locatie ca zona. Nu o vreau aproape ca nu ma mut la eaðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...