Sari la conținut

Miruna--vizita Timisoara


Postări Recomandate

Vizitator gvbolovan
Reputație: 0
M-am convins inca o data ca in univers nimic nu e intamplator, totul are loc exact atunci cand e momentul, niciodata inainte sau dupa :P :D

 

La prima mea vizita ma dusesem pentru un threesome cu Miruna si Sonia, colega ei de locatie de atunci. Ajuns acolo, am constatat ca Sonia inca dormea bustean si nu putea fi deranjata. Asa ca threesome-ul s-a transformat intr-un twosome :D, m-am delectat doar cu Miruna. Pe parcurs mi-am dat seama ca si daca ar fi avut loc, acel threesome ar fi fost un fiasco.

 

De data aceasta m-am dus pentru o vizita dubla la Miruna si la Adelina, noua ei colega de locatie. Spre surpriza mea, cele 2 twosome-uri s-au transformat in primul meu threesome :)

 

Detaliile vizitei le gasiti pe topicul Adelinei:

 


 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am trecut și eu pe la Miruna săptămâna asta.

Pozitive: nu mi'a dat țeapă :-) ; a fost disponibilă la o oră târzie; apartamentul curat/funcțional pe Cugir (mai aproape de Aradului); destul de mult entuziasm pt ultimul client al zilei, corp cu forme , sâni măricei naturali, pozele reale.

 

Per total mi'a plăcut. Nu am multe de adăugat. Stat un număr.

 

La plecare am apucat să văd și colega de apartament (are și ea thread pe aici) care tocmai condusese spre ieșire clientul ei. Arăta bine și ea.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)

Am trecut și eu pe la Miruna săptămâna asta.

Pozitive: nu mi'a dat țeapă :-) ; a fost disponibilă la o oră târzie; apartamentul curat/funcțional pe Cugir (mai aproape de Aradului); destul de mult entuziasm pt ultimul client al zilei, corp cu forme , sâni măricei naturali, pozele reale.

Per total mi'a plăcut. Nu am multe de adăugat. Stat un număr.

La plecare am apucat să văd și colega de apartament (are și ea thread pe aici) care tocmai condusese spre ieșire clientul ei. Arăta bine și ea.

Pupici :* si te mai astept :*
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Miruna e o femeie cu forme cum se zice .," chubby " mi-e persoanl imi plac ma excita mult si daca au initiativa si le place sexul cum se intampla in cazul ei .. E super tare..

 

Are forme frumoase.. Si pe la.spate e .. Hmmm ****

 

Te pup

.. Sper sa ajung la.tine 😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...