Sari la conținut

Miruna--vizita Timisoara


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Salutare , am vizitato pe Mircea astăzi, locație lângă mall, am sunat-o si am stabilit că ajung in 10 min, din pacate la cat de prost sunt numerotate blocurile pe acolo am cautat vreo juma de ora dupa bloc, am intrat înăuntru fata este diferita la ce am văzut eu prin poze pe forum, am programat un fast fuck, ca eram foarte grabit, acțiunea a fost mediocră, am ales o finalizare cu cim ( nu are tarif extra la cim) la rapid a decurs totul nu prea am ce povesti jurizare;

 

Locație 8 a fost ok, am primit prosop curat nu am prea verificat dacă are tot necesarul

 

Atitudine 8 e ok, nu vb prea mult , nu comentează si se conformează repede

 

On 8.5 ca a fost cu cim asa e de 7 fără atenție la imprejurimi

 

Np 6 nu cred ca ne am futut mai mult de 5 min am cerut să mă termine la oral

 

Gfe 0 nu am ce nota, nici nu am fost curios

 

Aspect 6 e mai plinuta decât în poze ( părerea mea)

Amenda 100 de ron

 

De revenit eu nu cred

De recomandat: daca va plac plantele da, daca nu căutați altceva .

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Ma scuz pt greselile facute dar intra autocorectul de la tel

Cea mai tare a fost aia cu Mircea  :laugh2  Nici nu mă miră că n-ai fost încântat de întâlnire, din postările tale mi-ai creat impresia că preferi femeile :giggle:

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Cea mai tare a fost aia cu Mircea  :laugh2  Nici nu mă miră că n-ai fost încântat de întâlnire, din postările tale mi-ai creat impresia că preferi femeile :giggle:

Si eu m am amuzat, dar ma dispera tampenia asta de tel, macar de ar face autocorectie, corect dar face niste greseli de ortografie de te caci pe tn, sa vezi cand mai trimit câte un mail ca autocorectie face, am cerut o comanda la un furnizor de suruburi si el a scris smantana ,

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

eu am fost in octombrie 2017 la ea si pot sa confirm diferenta mare intre poze si realitate

ar trebui sa isi faca niste poze recente ca cele existente nu au legatura cu realitatea

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...