Sari la conținut

Anemona Unirii 0725738380


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello,

 

Am ratat, am zis ca fac si eu recenzia la informare si consiliere, se facea record de recenzii pt categoria aia :)

 

Am vizitat-o si eu azi pe Anemona. Foarte simplu: am vazut pozele, am vazut si recenzii de la colegi de incredere, am dat sms si am programat.

 

Locatia e aproape de Zara Unirii, cred ca e cea mai usor de gasit si accesibil locatie posibila,cu orice mijloc de transport ai veni.

Anemona m-a asteptat cocotata pe niste tocuri de 20 incat ma uitam un pic in sus la ea. Arata bine, e draguta si la fata si silicoanele sunt top.

 

Am stat ceva si de vorba, e foarte dezghetata, poti vorbi orice cu ea, nu e genul care sa astepte sa intrebi tu ceva ca sa poata raspunde monosilabic dupa aia.

 

Si oricat de misto ar fi fost chit-chat-ul, actiunea e si mai si. FK, oral adanc, umed si cu atentie la imprejurimi si fara mana. nu mai e nevoie sa precizez si ca fara dinti, ca asta intalnesti pe la pustoaice incepatoare.

 

Si normalul e foarte bun, cu implicare, cu fk, cu tot ce trebuie.

 

Daca ma gandesc bine, cred ca o sa revin. Foarte curand :)

 

Note:

 

Locatie: 9- nu e lux dar are tot ce trebuie( si acum si multe geluri de dus) si e curat

Anemona- 9- Sexy, frumusica, e ce trebuie

Oral: 10- umed, cu ruperi de ritm, cu cim

Normal: 9,5- cu implicare maxima

Igiena: 10- nimic de reprosat

GFE: 10- la maxim

 

Halat: 200 ron/H

 

Concluzie: de revenit

  • Like 9
  • Minus 6
Link spre comentariu

Salut azi am facut si eu programare la domnisoara dar din pacate nu prea am comunicat bine in sensul ca am stabilit ora si am rugato de doua ori  sa imi dea adresa ca sa stiu si eu in cat timp imi i,a sa ajung ,nici la mesajul de comfirmare al programarii nu mi,a dat adresa .Am primito cu 15 min inainte de ora intalnirii ,pai unde sa mai ai timp sa ajungi la ea .Asta e poate data viitoare o sa iasa . Bafta 

Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

buna sunt Anemona si am 29 de ani, sunt din bucuresti. Eu va pot oferi ca servicii sex oral, normal si masaj de relaxare. Ca si mici fantezii eu va ofer FK ONP CIM COB COF totul depinde de igiena voastra. Ca locatie ma gasiti in apropierea magazinului unirea. Lucrez doar cu programari , nu sunt genul de fata primul venit , primul servit. Programul meu la birou este de la 10-18 .

 

ai fost prin tarile calde?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Daca citeai

Salut azi am facut si eu programare la domnisoara dar din pacate nu prea am comunicat bine in sensul ca am stabilit ora si am rugato de doua ori sa imi dea adresa ca sa stiu si eu in cat timp imi i,a sa ajung ,nici la mesajul de comfirmare al programarii nu mi,a dat adresa .Am primito cu 15 min inainte de ora intalnirii ,pai unde sa mai ai timp sa ajungi la ea .Asta e poate data viitoare o sa iasa . Bafta

 

Daca citeai si tu de la inceputul topicului si mai ales din recenzii , aflai unde este locatia , la Unirii pe Coposu .

 

Nu era asa de greu !

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Salut azi am facut si eu programare la domnisoara dar din pacate nu prea am comunicat bine in sensul ca am stabilit ora si am rugato de doua ori  sa imi dea adresa ca sa stiu si eu in cat timp imi i,a sa ajung ,nici la mesajul de comfirmare al programarii nu mi,a dat adresa .Am primito cu 15 min inainte de ora intalnirii ,pai unde sa mai ai timp sa ajungi la ea .Asta e poate data viitoare o sa iasa . Bafta

 

eu sunt perfect de acord cu tine...dar sincera sa fiu in momentul cand tu imi confirmi programarea eu poate nu iti pot raspunde imediat...poate ca aveam manutele ocupate ...daca citeai titlul scria clar anemona unirii

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...