Sari la conținut

LORY ?


mihay_

Postări Recomandate

  • Telefon: 0000000000
  • Oras:România
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:România

acum am sunat-o eu, spune ca sta undeva langa hotel IBIS, probabil pe Milea aici la blocul turn si ofera oral protejat/neprotejat in functie de igiena si normal protejat la 150 lei finalizarea si 250 ora. parca m-ar tenta sa ma duc dar deocamdata mai astept.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am fost eu ieri seara ca am avut drum prin Sibiu. .. Nu pot sa las acuma o recenzie detaliata pentru ca nu am dispozitivul necesar. Pc :)). În general pot confirma ca este ea cea din poze și timpul petrecut cu ea a fost de calitate mi-a făcut plăcere este foarte sociabila se pricepe cât de cât. O sa revin cu o recenzie mai detaliata dacă e sa aibă vreo relevanta pt ca din câte am intales nu sta în Sibiu decât 2 sau 3 zile

Link spre comentariu
Vizitator lory28
Reputație: 0

A spus ca o sa anunte cand revine la Sibiu ;)

Daca tot ai zis ca m-ai gasit pe forum si eu am promis ca am sa anunt cand revin in Sibiu a trebuit sa-mi creez un cont :). Deocamdata sunt in Alba Iulia am sa revin în Sibiu pe vineri si o sa las o postare aici. Pana atuncea va pup. :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 073232
  • Oras:Sibiu
  • Telefon: 073232
  • Oras:Sibiu

Daca tot ai zis ca m-ai gasit pe forum si eu am promis ca am sa anunt cand revin in Sibiu a trebuit sa-mi creez un cont :). Deocamdata sunt in Alba Iulia am sa revin în Sibiu pe vineri si o sa las o postare aici. Pana atuncea va pup. :)

Deabea asteptam...data trecuta ai plecat repede,sau am sunat eu preat tarziu. O seara placuta.

Link spre comentariu
Vizitator lory28
Reputație: 0

e vineri... :D

Nu am gasit niciun apartament liber din pacate, abea de duminica se elibereaza cateva. Cred ca este ceva festival din cate am intales prin sibiu de aia si criza de apartamente

Link spre comentariu
  • Telefon: 073232
  • Oras:Sibiu
  • Telefon: 073232
  • Oras:Sibiu

Nu am gasit niciun apartament liber din pacate, abea de duminica se elibereaza cateva. Cred ca este ceva festival din cate am intales prin sibiu de aia si criza de apartamente

Si de luni esti in Sibiu?:)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...