Sari la conținut

0751481705


samsungj5

Postări Recomandate

  • Membru Premium

Pentru intrebari este sectiune separata. Aici se posteaza recenziile.

 

Sunt diferite numerele si pozele.

Una are parul carliontat si la sani i se vad venele.

Plus ca la fata parca nu seamana.

Pe prima am sunat-o si a zis ca presteaza in Unirii.

Cred ca-i cea care cerea 200 pe finalizare, iar acum cere 150. Mai lasati-o un pic, pana scade la 100 macar.

Link spre comentariu

Da,am fost cu domnisoara Dana de cateva ori.nu avea locatie doar hotel,pensiuni.Tanara vreo 19 anisori,blonda,sani frumosi,curata(dus inainte si dupa),se misca bine,accepta orice poziție.Doar ca lucreaza din cand in cand,drept ca o data ma fentat cu o intalnire.

Link spre comentariu
  • Membru Premium

Da,am fost cu domnisoara Dana de cateva ori.nu avea locatie doar hotel,pensiuni.Tanara vreo 19 anisori,blonda,sani frumosi,curata(dus inainte si dupa),se misca bine,accepta orice poziție.Doar ca lucreaza din cand in cand,drept ca o data ma fentat cu o intalnire.

Cand ziceam de recenzie, ma refeream la a deschide un topic, sa postezi pozele si numarul, sa faci o recenzie completa, nu ca la chat.

Link spre comentariu

Sant doua fete .Dar niciodata nu stii cu care te alegi pt ca raspund la tel care cum apuca.Cea cu tatuaje e cunoscuta de multi cred.Pe blonda cealalta o prinzi cand are chef numai.Deci daca ai noroc esti bagat de seama daca nu esti fugarit sa termini cat mai repede de cea cu tatuaje.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...