Sari la conținut

Diana - 13 Septembrie - 0768743015


kataklysm

Postări Recomandate

da sunt doua persoane diferite.asta am constatat pe pielea mea ieri.serviciile sunt identice adica doar masaj si....permisivitate doar atingeri si mangaidar daca tii cont ca din 60 de minute 50 stai cu fata in jos...

In poze e doar Diana ?

La nr asta de telefon raspunde doar Diana sau amandoua au acelasi nr ?

Link spre comentariu
  • Oras:Alaska
  • Oras:Alaska

In poze e doar Diana ?

La nr asta de telefon raspunde doar Diana sau amandoua au acelasi nr ?

de fapt in poze este Dana.cealalta este Diana.Raspund amandoua la acelasi telefon.Si eu am ramas surprins si chiar am intrebat de ce.a motivat ca daca e una ocupata preia cealalta.sincer eu ma dusesem cu imaginea primei fete dar se pare ca era ocupata in acel moment si mia fost jena sa o refuz pe fata.Ce sai spun??ca nu vreau cu ea??nu pot sa fac asa ceva mai ales ca nu e rea ca om.CE sati zic??am intrebat daca nu vrea sasi diversifice serviciile contra cost binenteles si a zis ca nu.cam asta e

Link spre comentariu

de fapt in poze este Dana.cealalta este Diana.Raspund amandoua la acelasi telefon.Si eu am ramas surprins si chiar am intrebat de ce.a motivat ca daca e una ocupata preia cealalta.sincer eu ma dusesem cu imaginea primei fete dar se pare ca era ocupata in acel moment si mia fost jena sa o refuz pe fata.Ce sai spun??ca nu vreau cu ea??nu pot sa fac asa ceva mai ales ca nu e rea ca om.CE sati zic??am intrebat daca nu vrea sasi diversifice serviciile contra cost binenteles si a zis ca nu.cam asta e

 

Eu am nimerit la Diana cu bretonul tuns si niste sani frumosi

Link spre comentariu
  • Telefon: ciocolataaaaa
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: ciocolataaaaa
  • Oras:Bucuresti

aia e diana, cea cu breton si sani misto, cealalta nu are sani chiar asa misto :)) si in mod clar nu cred ca se recomanda tot diana. ce dracu sunteti asa paranoici ma? aia bretonata are niste sani si face un masaj de relaxare smecher, iar finalizarea prin laba ca sa zic asa nu e orice laba, are anumite tehnici care sunt chiar ok, maseaza prostata plm, e chiar frumos daca vrei sa ti`o frece o fata care nu se lasa cu una cu doua. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si pe mine ma intereseaza, dar nu stiu cum sa abordez ca sa nu primesc un raspuns negativ.

 

sunt doua posibilitati :

 

1. flirt, razi, glumesti, incerci sa faci click cu ea  - varianta grea

 

2. o oferta de nerefuzat  - varianta cea mai simpla daca ai ceea ce iti trebuie, daca nu, e varianta si MAI grea  decat 1.   :laugh2

Link spre comentariu

sunt doua posibilitati :

 

1. flirt, razi, glumesti, incerci sa faci click cu ea  - varianta grea

 

2. o oferta de nerefuzat  - varianta cea mai simpla daca ai ceea ce iti trebuie, daca nu, e varianta si MAI grea  decat 1.   :laugh2

 

da, prima varianta e cea mai plauzibila si intr-adevar, cea mai grea

 

a doua mi se pare ca intra la abordare gresita, daca arunci direct cu bani. e doar o parere   :blushing2

 

poate totusi ne spune cineva care a fost si a reusit ceva. 

Link spre comentariu

Buna seara. Vizitat locatia acum 1 luna. Blocul exact din intersectie, o reclama coca cola la parter. Apartamentul curat, ok. Fetele sunt 2 una blonda si una bruneta Diana, eu am intrat cu a doua. La telefon masajul de relax era 100 la fata locului a mai pus 50 pt finalizare.

Ca si corp, arata bestial, poti sa si schimbi cateva cuvinte cu ea, nu e tuta. Dar la capitolul masaj de relaxare slab, o nota 7.

La capitolul finalizare se mai scoate un pic, dar cam atat. Doar prin masaj.

Locatie: 9

Masaj relaxare: 5

Masaj erotic: 7

 

Concluzie: de vizitat doar odata.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...