Sari la conținut

Diana - 13 Septembrie - 0768743015


kataklysm

Postări Recomandate

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Salutare, 

Am vizitat-o si eu pe Diana acum ceva timp.Chiar mi-a spus ca lucreaza pe acelasi anunt cu inca o fata pentru ca seamana bla bla bla..Acum vad ca e si o blonda.

Locatia 13 Sept- Trafic Greu.

Apart.este mediocru, nu va asteptati la lux dar este curat.

Desi la telefon mi-a specificat 100 lei, in locatie a spus ca daca vreau si finalizare prin "tehnicile masajului" ma costa 150.

Pune accent pe cum te exprimi la telefon. Aviz amatorilor care propun sex.N-o sa va mai primeasca deloc.

La corp arata bine dar si aici depinde de gusturile fiecaruia, pe mine sincer nu m-a impresionat.

A inceput cu un masaj pe spate, maini, si gambe dupa care m-a intors pentru finalizarea manuala.

Nu te lasa sa o atingi deloc.Doar mana pe fund si sani. 

Toata distractia a durat cam 35 min.

O experienta nu prea placuta si nu cred ca merita 150 lei dar este parerea mea.

 

Locatie 7 

Aspect 7 

Masaj 4

 

Spor !

a stat nud in timpul masajului?
Link spre comentariu

AM mai fost eu acum 2 saptamani , nu presteaza altceva nici in ruptul capului, masajul e ok, laba e dementiala sa moara bibi,iti maseaza prostata nu e doar masaj pe capatana, era mai ok la 100 de lei cu happy end, dar ce sa ii faci , odata la ceva timp merge pentru relaxare. Eu am fost numai la tatoasa de cateva ori, o cheama diana , iar pe cealalta o cheama dana, nu stiu care e mersul ei.

salut. una dintre ele e curva. iti spun eu ca am fost

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Curva este cea cu parul lung Dana. Suge pula si se fute daca marchezi in plus.

Ce inseamna  in plus ? Adica  peste  cei  100 sau  150 Lei ?

 

Multumesc...

Link spre comentariu
  • Oras:Alaska
  • Oras:Alaska

Bai eu când am fost la ele,cel mai mult am obținut un masaj la 4 mâini ,foarte ok.Atat!Cu finalizare manuala,bineînțeles.De sex mi-au zis amândouă ca li sa propus de multă lume dar nu vor sa accepte.Daca cineva a reușit...sa ne spună și noua abordarea și prețul!!

Link spre comentariu
  • Oras:Alaska
  • Oras:Alaska

Bai eu când am fost la ele,cel mai mult am obținut un masaj la 4 mâini ,foarte ok.Atat!Cu finalizare manuala,bineînțeles.De sex mi-au zis amândouă ca li sa propus de multă lume dar nu vor sa accepte.Daca cineva a reușit...sa ne spună și noua abordarea și prețul!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...