Sari la conținut

Lavinia Tattooo. 0764556379


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

mai imparior tu esti in toate piersicile bagat.

tu ai o boala la cap. du-te la un psihiatru si spune.i ca te.a imbolnavit forum-ul

Gresit alexa draga..in orice "bananuta" care sta in sus ,hop si IMPARIOR cu fundul in ea
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

Ca de obicei sunteți niște Bârfitori pe forum. Cu riscul de a îmi pata reputația nu cum sa tac pe acest topic in legătura cu prietena mea.

Repede a-ți tras voi niște concluzi de ce nu mai este Lavinia pe forum sau de ce nu mai lucrează.

Pai haideți sa va explic eu cum sta situația.

Ultima recenzie a scris-o exact gigicovrig care a văzut-o pe lavinia in aeroport, dacă îmi aduc bine aminte. Adică in România nu mai avea viața privată lavinia din cauza voastră. Cum pielea mea sa scrii dacă o vezi pe strada? De ce nu faci recenzie ca i-ai tras-o? Noi nu mai avem viața noastră? Trebuie sa acceptam sa fiu practic hărțuite de niște curvari ca voi? Și toate astea pt 150 de lei

De ce sa stea sa se fiță pe 150 de lei ora când poate sa plece in alta țara unde se fute pe 400€ ora cum ar fi Norvegia?

A-ți găsit voi repede motivul , ca ar fi bolnava.

Pup-o pe Lavinia din partea mea :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:till i die
  • Oras:till i die

alexa..te.as fute

..ai tarif mare?

 

pentru tine imparior fac o reducere 500€ ora. eu ca si servicii iti ofer sex oral PROTEJAT ai avut gonoreea asa ca fara nu se poate , sex normal protejat si masaj de relaxare ( biciuit) toate astea doar pentru tine.

Link spre comentariu
  • Oras:till i die
  • Oras:till i die

sa traiesti..tine aproape de mine..sigur avem ce invata unul de la altul si fara sa ne jignim...

 

hahahhaa nu cred

nu te ia somnul?

iti e gandul la mn?

bea o cana de apa rece si trezeste.te la realitate tu la mine nu ai sa ajungi

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...