Sari la conținut

Selena 0738243719


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
  • Oras:antile
  • Oras:antile

200 f 30m

400h

se lauda ca face de toate ,inclusiv" diptrot"

locatie linga aquamagic  mamaia .

zice ca e din Bucuresti .

o fi fata cinstita , nu zic , dar eram prea bulversat pentru a ma tepui din nou intr- singura zi ,mai ales ca a fost in prima instanta nervoasa la telefon si mi l-a inchis in nas , apoi s-a calmat si m-a informat tdespre ce si cum .

se mira despre clienti ca nu sint de soi , ma rog la preturile de Dubai , mai greu ...

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator anymu_
Reputație: 0

200 f 30m

400h

se lauda ca face de toate ,inclusiv" diptrot"

locatie linga aquamagic  mamaia .

zice ca e din Bucuresti .

o fi fata cinstita , nu zic , dar eram prea bulversat pentru a ma tepui din nou intr- singura zi ,mai ales ca a fost in prima instanta nervoasa la telefon si mi l-a inchis in nas , apoi s-a calmat si m-a informat tdespre ce si cum .

se mira despre clienti ca nu sint de soi , ma rog la preturile de Dubai , mai greu ...

Salut amice, mie mi-a plăcut de tipă, am vizitat-o în 2017 de două ori, poate de atunci s-a schimbat, țin minte că avea grijă de aspectul și igiena ei.
  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator anymu_
Reputație: 0

mersi amice , by the way , ai salutari de la o fata draga tie , ana celine , fata cu tatoo-urile pe piept , 2 pasarele , ,"r"" , care  a stat o perioada pe la cluj . daca Selena se apropie de nivelul ei , inseamna ca merita vazuta .

O salut și eu :) și o mai aștept la Cluj :). Referitor la comparație, pentru palmares ar merge Selena, dacă și-a păstrat calitatea serviciilor și aspectul.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...