Sari la conținut

Observ un trend penibil


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Acesta este singurul meu cont activ, in rest care nu au dunga, au postari dezactivate. Nu pot posta de pe nici un alt cont

Ai draci ca nu ma poti pesti? Nu ai vrea asa ceva sau sa ma  cunosti, crede-ma pe cuvant :) Te bat pana in coma daca vad pestisme si nu-s glume sau efecte de alcool or glume/excese  de super woman. Sa nu ai tu impresia ca daca m-ai vazut apropiata de niste ratati aici alti ratati nu au mancat supa cu paiu ca au fost abuzivi :)

PS fereste-te de mine

stiu ca incerci macar "gratuitati" deci nu ai oricum ai da-o de impartit cu femeie ca mine

nu ma face sa caut dupa tine :)

Prefer sa nu comunic cu labili psihic (chiar daca si-au refulat dezamagirile amoroase pe topicul meu ), pentru ca acum  vorbesc cu o stare a lor, peste 2 minute cu alta, deci, prefer oamenii consecventi

 

In rest pentru starea lor de bine recomand :

 

http://adevarul.ro/assets/adevarul.ro/MRImage/2016/03/22/56f124435ab6550cb81b4a4d/646x404.jpg

  • Like 5
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Asa arata Rozkendra, pardon Jegkendra am vrut sa zic, dupa ce i s-a mai banat inca un cont !

 

Lasati, ca nu demult au circulat niste poze cu tine, si am avut cu totii ocazia de a-ti 'admira' mecla tampa de cocalar. In cazul tau, e adevarat: ai fata pe care o meriti!:)

 

I-as fi dat o batista, dar le-am pus la spalat.

Ce nu observati voi , este ca ia raspuns cu o clona.

Se pare ca si-a facut cate o clona pentru fiecare personalitate a ei.

 

 

Prefer sa nu comunic cu labili psihic (chiar daca si-au refulat dezamagirile amoroase pe topicul meu ), pentru ca acum  vorbesc cu o stare a lor, peste 2 minute cu alta, deci, prefer oamenii consecventi

 

In rest pentru starea lor de bine recomand :

 

http://adevarul.ro/assets/adevarul.ro/MRImage/2016/03/22/56f124435ab6550cb81b4a4d/646x404.jpg

 

Pestisor prost si agramat, ti-au gresit medicii tratamentul.

Pentru conditia ta, mai potrivit ar fi asta:

 

http://www.supreme-pharmacy.net/content/images/thumbs/0000585_alprazolam-05mg-xanax-tablets.jpeg

 

ce-o face rozkendra

 

Lasa glumele astea cu iz de sarmale, vezi ca protejatul tau dmx a rupt lantul din nou, si iarasi ia foc forumul.

 

Cu siguranta asta nu este primul si ultimul sau cont ;)

 

Sociopatule, da' tu mai tii minte cate conturi ai? Bine, pe toate esti la fel de prost si obsedat.

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
 

 

Pestisor prost si agramat, ti-au gresit medicii tratamentul.

Pentru conditia ta, mai potrivit ar fi asta:

 

Mai Menstrunel, stim ca e perioada aia a lunii in care creierii tai secreta tampenii, pe care le refulezi pe aici si cauti mereu sa iti prelungesti deliru,dar totusi, lasa-ne.

 

Daca tot te bate grija despre ce ma ocup eu , afla ca sunt un potent patron de cismea publica,ce vinde apa la ciur.

Pentru ca tin la clientii mei am venit cu nemaipomenita, nemaivazuta oferta , de a da ciurul gratis , ei platind doar apa necesara umplerii ciurului si uite asa am si eu ceva maruntis  pe luna, pentru mici placeri si pentru ca sunt o fire darnica, ma ofer sa iti platesc medicamentul de mai sus , pentru ca sigur iti trebuie doza mai mare.

  • Like 6
  • Minus 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...