Sari la conținut

Nicoll slim 0724969436 si 0724969807


Postări Recomandate

Vizitator nicol bruneta
Reputație: 0

Teapa,m-am programat la ea iar cand am sunat pentru confirmare cu 30 minute inainte nu a mai  raspuns la telefon...plm 2 zile la rand a facut asta

Buna eu azi nu am avut programări din cauza ca intru seara.

Link spre comentariu
Vizitator nicol bruneta
Reputație: 0

nu era vorba de astazi,era vorba de saptamana trecuta

Eu imi cer scuze dar mereu am respecta programările nu bat joc de oameni cum nici ei de mine

Si cu siguranța dacă aveai programare terbuia sa confirm eu cand am programări lumea confirma, si respect programarea.

Nu cred ca ai greșit

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu imi cer scuze dar mereu am respecta programările nu bat joc de oameni cum nici ei de mine

Si cu siguranța dacă aveai programare terbuia sa confirm eu cand am programări lumea confirma, si respect programarea.

Nu cred ca ai greșit

cum sa confirmi daca nu mai raspunzi la telefon la ora stabilita?

Link spre comentariu
Vizitator nicol bruneta
Reputație: 0

cum sa confirmi daca nu mai raspunzi la telefon la ora stabilita?

Bine nu vreau sa ma cert cu tine nu caut cearta dacă e asa cum spui tu ( si nu cred ) ca săptămana trecută nu ți-am răspuns la telefon imi cer mii de scuze....

chiar nu fac asa ceva.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut.

Pe ( foarte ) scurt pentru ca nu e nimic memorabil.

Acum aproximativ 2 săptămâni m-am vazut si eu cu Nicol.

Locatia - Vogue pct de reper ,piata Alba Iulia.

Apartament curat , baie ok, geluri de dus , apa calda era mai mult rece.

Actiune banala , fara FK , fara limbi in pizda ( era iritata de cineva ) , lins si supt tatele superbe .

A inceput un oral bunicel , insa fara adancime , cu ceva presiune pe capul pulii totusi , a trezit soldatul la un nivel apt de lupta si l-am echipat repede cu un prez , s-a dat cu lubrefiant si am futut-o in pozitia caprita.

Nu am terminat asa , astfel încât am revenit la oralul nepro .

Nicol a fost foarte cooperanta si desi a durat ceva , am reusit sa finalizez pe fata ei.

Notele finale din punctul meu de vedere sunt :

Aspect - 8.50 , slim , abdomen plat, frumos, picioare drepte , frumoase , cur mic si rotund, fata normala , sanii insa absolut superbi: mari , naturali si fermi ( clar piesa de rezistenta )

Oral - 8.5 , nepro , efectuat cu destula abnegatie ; pacat ca nu poate duce pana la baza pulii.

Normal - undeva intre 7-8 , bunicel , dar fara contre si fara o participare din cale afară de dedicata.

Igiena -10 , curata , nimic de reprosat.

GFE - 8 , chiar si fara FK , fata a fost placuta si a lasat o impresie frumoasa.

Am platit 150 RON pentru o finalizare, timp aprox 45 min , fara graba.

Nu pot spune ca ceva a fost in neregula , dar personal odata a fost suficient.

Nu sunt suficiente elemente care sa ma determine sa revin.

O zi buna va doresc!

  • Like 15
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Va salut.

Pe ( foarte ) scurt pentru ca nu e nimic memorabil.

Acum aproximativ 2 săptămâni m-am vazut si eu cu Nicol.

Locatia - Vogue pct de reper ,piata Alba Iulia.

Apartament curat , baie ok, geluri de dus , apa calda era mai mult rece.

Actiune banala , fara FK , fara limbi in pizda ( era iritata de cineva ) , lins si supt tatele superbe .

A inceput un oral bunicel , insa fara adancime , cu ceva presiune pe capul pulii totusi , a trezit soldatul la un nivel apt de lupta si l-am echipat repede cu un prez , s-a dat cu lubrefiant si am futut-o in pozitia caprita.

Nu am terminat asa , astfel încât am revenit la oralul nepro .

Nicol a fost foarte cooperanta si desi a durat ceva , am reusit sa finalizez pe fata ei.

Notele finale din punctul meu de vedere sunt :

Aspect - 8.50 , slim , abdomen plat, frumos, picioare drepte , frumoase , cur mic si rotund, fata normala , sanii insa absolut superbi: mari , naturali si fermi ( clar piesa de rezistenta )

Oral - 8.5 , nepro , efectuat cu destula abnegatie ; pacat ca nu poate duce pana la baza pulii.

Normal - undeva intre 7-8 , bunicel , dar fara contre si fara o participare din cale afară de dedicata.

Igiena -10 , curata , nimic de reprosat.

GFE - 8 , chiar si fara FK , fata a fost placuta si a lasat o impresie frumoasa.

Am platit 150 RON pentru o finalizare, timp aprox 45 min , fara graba.

Nu pot spune ca ceva a fost in neregula , dar personal odata a fost suficient.

Nu sunt suficiente elemente care sa ma determine sa revin.

O zi buna va doresc!

deci e ok totusi. Ma speriasem.

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator elmaestro
Reputație: 0

Am vorbit eu cu ea mai devreme. Nu face facefuck, nu mai face nici finalizare faciala. In conditiile astea cred ca incep sa se rareasca vizitele, la 150 numarul

Link spre comentariu
Vizitator nicol bruneta
Reputație: 0

Am vorbit eu cu ea mai devreme. Nu face facefuck, nu mai face nici finalizare faciala. In conditiile astea cred ca incep sa se rareasca vizitele, la 150 numarul

Buna am zis ca finalizare pe fata nu fac , facefuck mereu am făcut si continui sa fac.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...