Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:surreal
  • Oras:surreal

Am decis sa imi fac un jurnal cu diverse mici activitati zilnice, in speta problematici lucrative de inalt rang pentru ca nu e frumos sa imi descriu propria zi/ activitate ca fiind banale. Si sa le pun aici. Sunt pe prea multe locuri online si mi se va pierde jurnalul altminteri. E mai bine asa!

 

Nu discut cu nimeni si nimeni nu este invitat sa discute cu mine! Este un jurnal,deci e o consecinta fireasca sa vorbesc singura.

 

Ieri am cateva mici fleacuri de sesiuni, pana vine careva neobisnuit. Vrea o sesiune taman cu mine in o rochie de mireasa! Adica vorbea pe bune, cu val si toate cele si suprapret pt sesiune...Am avut cel mai flat face din istoria micilor mele aventuri in campul sesiunilor. Adica sunt foarte deschisa la idei si kinkuri neobisnuite, si chiar nu ma visam mireasa cand eram mica, ci cel mult o familie. Niciodata nu am visat nuanta, etc. Dar chiar asa parca atragi ghinionul, sfidezi destinul, legi karma cu voal purtand asa ceva pentru bani....Ascult pana la capat oferta cu shippingul rochitei, cu tot ce presupune si spun ca ma mai gandesc si revin eu cu raspunsul. Pe de alta parte sunt putin curioasa.

Ma bag online sa caut cercelusi accesori sa imi spal ciudatenia discutie anterioare cu un mic dar fata de mine. Navighez navighez, modele si modelase, sunt atat de mici si multi ca oricat as da zoom pe poze, devin iremediabil chioara. Great! Acum sunt si confuza si chioara...

Dau naibii accesorile ca ma simt prea oarba sa aleg si revin sa contemplez la idee. Cred ca as fi tare frumoasa in rochie de mireasa,dar pe de alta parte sa te faci atat de frumoasa ca sa stai trantita pe pat singura in  casa, in fata unui deficient, hai ca e chiar parca prea mult.....Ce imagine ratata, parca ma vad asa alba sau ivoire,alungita  pricajit in pat, napastuita si far de alai. Prea decadent pentru mine....Si cu totii stim ce a patit Bianca Dragusanu dupa nunta cand a facut o sesiune foto cu trash de dress cand si-a rupt e rochia in fel manelistic "supararea cand imi vin rup camesa dupa mine" pt bani. S-a tras cu Cristea in deplasare si a divortat.

Ma rog a facut un bebel si s-a impacat,dar merita toata suferinta si chinul acela pentru o nenorocita de rochie cu care sa iti pui minte si sa te joci de-a vampa virginala? I dun think so.....

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Am decis sa imi fac un jurnal cu diverse mici activitati zilnice, in speta problematici lucrative de inalt rang pentru ca nu e frumos sa imi descriu propria zi/ activitate ca fiind banale. Si sa le pun aici. Sunt pe prea multe locuri online si mi se va pierde jurnalul altminteri. E mai bine asa!

 

Nu discut cu nimeni si nimeni nu este invitat sa discute cu mine! Este un jurnal,deci e o consecinta fireasca sa vorbesc singura.

 

Ieri am cateva mici fleacuri de sesiuni, pana vine careva neobisnuit. Vrea o sesiune taman cu mine in o rochie de mireasa! Adica vorbea pe bune, cu val si toate cele si suprapret pt sesiune...Am avut cel mai flat face din istoria micilor mele aventuri in campul sesiunilor. Adica sunt foarte deschisa la idei si kinkuri neobisnuite, si chiar nu ma visam mireasa cand eram mica, ci cel mult o familie. Niciodata nu am visat nuanta, etc. Dar chiar asa parca atragi ghinionul, sfidezi destinul, legi karma cu voal purtand asa ceva pentru bani....Ascult pana la capat oferta cu shippingul rochitei, cu tot ce presupune si spun ca ma mai gandesc si revin eu cu raspunsul. Pe de alta parte sunt putin curioasa.

Ma bag online sa caut cercelusi accesori sa imi spal ciudatenia discutie anterioare cu un mic dar fata de mine. Navighez navighez, modele si modelase, sunt atat de mici si multi ca oricat as da zoom pe poze, devin iremediabil chioara. Great! Acum sunt si confuza si chioara...

Dau naibii accesorile ca ma simt prea oarba sa aleg si revin sa contemplez la idee. Cred ca as fi tare frumoasa in rochie de mireasa,dar pe de alta parte sa te faci atat de frumoasa ca sa stai trantita pe pat singura in  casa, in fata unui deficient, hai ca e chiar parca prea mult.....Ce imagine ratata, parca ma vad asa alba sau ivoire,alungita  pricajit in pat, napastuita si far de alai. Prea decadent pentru mine....Si cu totii stim ce a patit Bianca Dragusanu dupa nunta cand a facut o sesiune foto cu trash de dress cand si-a rupt e rochia in fel manelistic "supararea cand imi vin rup camesa dupa mine" pt bani. S-a tras cu Cristea in deplasare si a divortat.

Ma rog a facut un bebel si s-a impacat,dar merita toata suferinta si chinul acela pentru o nenorocita de rochie cu care sa iti pui minte si sa te joci de-a vampa virginala? I dun think so.....

 

pre_1505138309__loudly-laughing-guy-over

 

 

rozkendra a inviat!!

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:surreal
  • Oras:surreal

Ziua de astazi decurge smooth ca sa zic asa,fiind ceva mai lejera si legata.Chiar cursiva, programarile vin una dupa alta, nu vorbesc cu mai multi doritori in acelasi timp cum mi se intampla mai mereu si trebuie sa ii si prioritizez.

In afara de una de cbt pe care o incep acum. Nu mai am deloc tragere de inima pt nimic agresiv asistat, ma stinghereste chiar. Dar,in fine, ...money is money. Cred ca sa imi iau si brunch-ul in timp ce, fiind el mai vechi nu o sa il deranjeze,pe mine nici atat. E bizar cum am ajuns sa fac needle play, sa vad cuci ceruiti, taiati, rosi, parjoliti, bilute chinute si sa nu simt nicio emotie whatsoever....E si mai bizar cum, de cate ori aud ceva gretos inafara munci, mi se taie instant pofta de mancare. Chiar si pensuri si pizde pe aici zburand in toate partile este pt mine ca si cum vizualizez animale tampe in camp cum se imprerecheaza fara un ritual anume. Asa ca o balega imprastiata....Ca doar catunul nimfo n-o fi vreun Eyes wide shut.....mai degraba ceva demn de asemnuit cu un cotet de gaini in care toti se tot oua pe unde apuca....

 

Pe de alta parte chiar ma bucura faptul ca nu mi-am pierdut sensibilitatea si diferentierea muncii de spatiul personal, pt ca nu este chiar ideal ca te expui pe termen lung la sadism, masochism si tot felul de  chestii deviante. Si pentru mine bdsm este un job, nu un lifestyle. Este un lifestyle cat il exersez platita. Atat si nimic mai mult.

 

In alta ordine de idei sunt f nemultumita ca iau brunch la ora asta, de fapt ca m-am trezit ca o vacuta in pranz. Zilele in care suna alarma la 5 sa imi inchei ritualu cafelei pana in 6 si pana la 7 sa incep efectiv par demult apuse. O sa ma straduiesc sa revin, de fapt sa ma obisnuisc cu trezitul.

 

In rest munca pe online incepe sa ma incante iarasi cat de cat,desi eram cat se poate de apatica. Scot astia perle de blonda de ma apuca un ras si o chicoteala chitaita toata ziulica. 

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:surreal
  • Oras:surreal
 

Se intampla ceva dramatic cu mediu, clima si fauna! Am devenit antisociala! Ceea ce e pertinent la propriu,dar sa devin non populara(mi-a stat in gat cat am tastat) in mediul online este este semn de aliniere a  planetelor. Am ajuns in apocalipsa tineretii mele si nu exagerez. Se face ca nu am succes pe Instagram. de ce?? de ceeee? oh why, oh why, oh my... Nu inteleg ce fac gresit. Dau copy paste de pe twitter unde am followeri in draci spume si mereu mi se alatur si altii, practic este acelasi continut. Aceeasi eu. Instragram sa o suga, ca doar nu s-o fi rasturnat caruta de vedete la ei...

Oare ce fac eu gresit in acest tip de networking anume? Am dat follow numai la grupuri si prsoane real misto si care chiar ma intereseaza si-s pe nisa mea. Mi-au dat follow si likeuri niste tipe tranet si imi dau constant. Cu toate astea nu doar ca nu iau avant la followers am inceput sa pierd din ei..A inghetat iaul semn ca vine iarna...

 

Uff, sunt atat de obisnuita sa fiu iubita sau urat doar fiid eu insami,niciodata indiferenta ca mor de ciuda. Simt ca imi pocnesc ceva neuroni, dau in apoplexie, huligani lipsiti de respect, simpatie u merita nimic nimic sa le mai pun! Dar sa nu ma pierd cu fierea ca publicitatea este importanta...Ma simteam asa ratacita si nelikeuita ca am recurs la ceva ceo printesa sociala veritabila nu ar face niciodata ca ar rade gastele de ea, un anumit punct de ridico si low, incat ma rusinez singura ,dar asta e. Am bagat in google how to become popular on instagram :(

Asa ceva.....

 

De aici am devenit si mai ciufuta. Tot soiul de articole idioate cum sa te asociezi cu persoane forte cum sa selectezi cui ii dai likeurile, cum sa folosesti hastgurile si gandesti continutul ca si cum retarzi nu-nteleg ca eu faceam yoate astea deja. Fireste ca nu inteleg fac aceste articole pt muritorii de rand, orice inap/a care baloseste pe tastatura incercand sa devina popular. IOare is si eu disperata? Pe tot dracii, nu-s!

 

asa ca m-am infuriat crunt in liniste . Simteam o maree de calm in timp ce sangele clocotea ca tuica fiarta. Si am inceput sa studiez profilele persoanelor super famous de la insta mai ales cele pe nisa mea. Nu imit nici moarta  ca trebuie sa fiu eu insami, dar este self guidance. Poate nu am avut destula rabdare fiind nout fata de twitter,dar pe tweets am avut boom din prima . Dios mio!

Mi-am facut niste idei de cum sa continuu,dar mwe insta, ,unlike u forever. Macxar lumea ma iubeste pe twitter. Vreau la mama:(

 Ar face bine sa-mi dea follow leprele astea! niste nemernici ingrati
Link spre comentariu
  • Oras:surreal
  • Oras:surreal

Continuam ziua cu o minunata partida de gigantism tocmai incheiata, sesiuni in care eu intr-o buna zi imi voi rupe iremediabil gatul. Este o convingere ferma a mea. Ideea e ca webcamul trebuie sa fie jos si tu trebuie sa fii in picioare si sa se te vezi de jos in sus. Se prea poate sa stai in picioare pe podea dar efectul de marime este mult mai exagerat cand stai in pat pe tocuri. Tocuri nu f prietenoase cu salteaua risti sa te reversi toata.Odata chiar m-am pravalit dar am picat cu noroc direct in fund pe saltea si desi nu e profi am inceput sa rad ca o nebuna nu mai puteam sa ma opresc.Am stricat toata sesiunea dar era ok ca radea si ala,efectiv am picat comic Si iti mai si fortezi gleznele sa stea infipte si sa nu zbori cu avant in bot..... pe lana faptul ca nu vezi o pula ce scrie celalalt din picioare dupa cum bate lumina pe monitor tu fiind in solidaritate cu tavanu .... in fine daca ar stii clienti de ai mei cat de mult ii ignor de fapt si ma admir si zgaiesc la mine in timp ce ii indrum pe pilot automateu parand f receptiva,dar fiind opusul s-ar cruci.ar trebui sa am spor de echilibristica in renumerare. Si oricum cele mai fericite sesiuni ale mele este cand mi se cere un cadru anume si in rest sa il ignor total. Numai pot de fericire cand se simte umilit platind ca sa imi vad de ale mele si sa fac abstractie de existenta lui. Am tmp sa fac sudoku pe net sa raspund de mailuri sa proramez alte sesiuni in timp ce sunt platita.Din pacate nu-s sesiuni f dese in care nu tb sa fiu interactiva dar exista.

 

Macar am fost pregatita sa am acas jeleuri ursulet pt partea finala in care pesemne il inghit de viu. Prima oara cand am facut fetish de vorarefilie am luat o bucatica de napoitana sa o inghit fara a mesteca si m-am zgariat pe cerul gurii cu ea de imi dadeau lacrimile. Desi nu era atat de mare sa ma inece sau macar teoretic nu imi parea mie. Uite cum redefinesti conceptul de swallow..... Si desi lucrez de atatia ani cu fetisuri eu NU  o sa inteleg in viata mea cum se poate excita un barbat la gandul ca este mancat de viu de o femeie la propriu. Nu pricep ce stimul simt ei  la asa roleplay.Ma simt depasita de fenomen

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

Continuam ziua cu o minunata partida de gigantism tocmai incheiata, sesiuni in care eu intr-o buna zi imi voi rupe iremediabil gatul. Este o convingere ferma a mea. Ideea e ca webcamul trebuie sa fie jos si tu trebuie sa fii in picioare si sa se te vezi de jos in sus. Se prea poate sa stai in picioare pe podea dar efectul de marime este mult mai exagerat cand stai in pat pe tocuri. Tocuri nu f prietenoase cu salteaua risti sa te reversi toata.Odata chiar m-am pravalit dar am picat cu noroc direct in fund pe saltea si desi nu e profi am inceput sa rad ca o nebuna nu mai puteam sa ma opresc.Am stricat toata sesiunea dar era ok ca radea si ala,efectiv am picat comic Si iti mai si fortezi gleznele sa stea infipte si sa nu zbori cu avant in bot..... pe lana faptul ca nu vezi o pula ce scrie celalalt din picioare dupa cum bate lumina pe monitor tu fiind in solidaritate cu tavanu .... in fine daca ar stii clienti de ai mei cat de mult ii ignor de fapt si ma admir si zgaiesc la mine in timp ce ii indrum pe pilot automateu parand f receptiva,dar fiind opusul s-ar cruci.ar trebui sa am spor de echilibristica in renumerare. Si oricum cele mai fericite sesiuni ale mele este cand mi se cere un cadru anume si in rest sa il ignor total. Numai pot de fericire cand se simte umilit platind ca sa imi vad de ale mele si sa fac abstractie de existenta lui. Am tmp sa fac sudoku pe net sa raspund de mailuri sa proramez alte sesiuni in timp ce sunt platita.Din pacate nu-s sesiuni f dese in care nu tb sa fiu interactiva dar exista.

 

Macar am fost pregatita sa am acas jeleuri ursulet pt partea finala in care pesemne il inghit de viu. Prima oara cand am facut fetish de vorarefilie am luat o bucatica de napoitana sa o inghit fara a mesteca si m-am zgariat pe cerul gurii cu ea de imi dadeau lacrimile. Desi nu era atat de mare sa ma inece sau macar teoretic nu imi parea mie. Uite cum redefinesti conceptul de swallow..... Si desi lucrez de atatia ani cu fetisuri eu NU  o sa inteleg in viata mea cum se poate excita un barbat la gandul ca este mancat de viu de o femeie la propriu. Nu pricep ce stimul simt ei  la asa roleplay.Ma simt depasita de fenomen

Gigantismul este un fetish cerut de clienti ?

Link spre comentariu
  • Oras:surreal
  • Oras:surreal

Da, dar nu este comun. Sunt sesiuni destul de rare. Ce e pe val si in trend este keyholder castitatea in sine si sa ii pui/scoti in cockcage findom sunt f multi doritori dar din pacate nu mai e ca acum cativa ani sau nu ii mai prind eu trebuie sa ai bafta sa prinzi unul sau cativa bogati, insa e ok sa faci dominare financiara cu mai multi cu venituri relativ normale decat cu cativa mari ca sursa de venit pt tine pt ca nu este neaparat indicat sa depinzi si sa pui baza  in unu singur sau cativa putini, practic ignorand restul clientelei ca nu ai timp de ei. santajul consensual e pe val rau de tot de un an sunt cele mai multe cereri zilnice aici din tot ce fac. Dar e multa bataie de cap si este ceva delicat pt mine si delicat si din pct de vedere legal desi eu nu o duc niciodata in o zona f urata. sa nu mai vorbim de cate formulare completate de ei trebiuie sa citesc cu atentie sa ma gandesc daca ii primesc sau nu. si se mentine cuckoldul la popularitate, dar lucrez rar cu asa ceva ca-s niste sarantoci puerili care sunt zgarciti cand pesemne ar trebuie sa cheltuie in draci cu nevasta virtuala in speta cu mine si se lungesc la vorba si dupa ce ai terminat sesiunea.sunt f insitenti si enervanti cu maiuri si paavrageala in afara sesiunilor pe bani  putini. efectiv nu am rabdare de ei sa imi iroseasca mie timpul cand pot sa ma ocup de altii pe bani

Link spre comentariu
  • Oras:surreal
  • Oras:surreal

Multumesc pentru explicatii.

Cu mare drag :) Si mult mai populare decat sesiunile de gigantsm sunt cele de infanmtilism, de exemplu. Am o gasca intreaga de bebelusi adulti :)) Si am reviewuri excelente cum ca-s o mamica formidabila :laugh2

Oricum sunt cele mai hazlii sesiun ale mele. Ma distreaza excesiv si rad pe indelete de fiecare data cand termin ca in timp ce nu pot. Trebuie sa fiu serioasa si,uneori ferma, dupa caz.

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:surreal
  • Oras:surreal

Continuam seria cu cel mai enervant tip de client.... Ce pana mea te freaca grija de ce fac/ vorbec /lucrez cu ceilalti? Pai tu vii la mine sa ma servesti, multumesti sau sa dupa curul altor sclaveti? Ce te freaca grija ce fel de sesiuni fac cu ale persoane si de ce ar trebuie sa iti povetesc eu munca cand e obositor sa o fac daramite sa stau sa mai si o povestesc dupa ce inchei...Mereu face asa asta pana sa ne ocuam de ale noastsre. Nici macar nu remarca ca schimb fete fete si raspund scurt. Reactioneaza numai cand ii spun cane basta si il somez sa incepa sa se ocupe de mine.....Eu inteleg ca simte o placere deosebita la umilire verbala hardcore,dar ma simt in stare sa duc asa ceva fara a ma ccalca pe coada sa devin rea....

 

Sunt destul de ciufuta ca am uitat ziua de nastere a celui mai vechi client al meu ieri. Ne cunoastem de atatia ani, eu am terminat cu asta , m-am mutat din tara , nu am mai avut contact cand m-am intors avea aceeasi fidelitate si unde mai pui ca vorbim zilnic de ani de zile. Sunt real atasata de el si il apreciez mult. Sunt execrabila cu zilele astea  de nastere

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

Continuam seria cu cel mai enervant tip de client.... Ce pana mea te freaca grija de ce fac/ vorbec /lucrez cu ceilalti? Pai tu vii la mine sa ma servesti, multumesti sau sa dupa curul altor sclaveti? Ce te freaca grija ce fel de sesiuni fac cu ale persoane si de ce ar trebuie sa iti povetesc eu munca cand e obositor sa o fac daramite sa stau sa mai si o povestesc dupa ce inchei...Mereu face asa asta pana sa ne ocuam de ale noastsre. Nici macar nu remarca ca schimb fete fete si raspund scurt. Reactioneaza numai cand ii spun cane basta si il somez sa incepa sa se ocupe de mine.....Eu inteleg ca simte o placere deosebita la umilire verbala hardcore,dar ma simt in stare sa duc asa ceva fara a ma ccalca pe coada sa devin rea....

 

Sunt destul de ciufuta ca am uitat ziua de nastere a celui mai vechi client al meu ieri. Ne cunoastem de atatia ani, eu am terminat cu asta , m-am mutat din tara , nu am mai avut contact cand m-am intors avea aceeasi fidelitate si unde mai pui ca vorbim zilnic de ani de zile. Sunt real atasata de el si il apreciez mult. Sunt execrabila cu zilele astea  de nastere

Nici eu nu tin minte zile de nastere...

 

Si din aceasta cauza, folosesc o agenda de buzunar, special pentru a trece zile de nastere.

Link spre comentariu
  • Oras:surreal
  • Oras:surreal

Yay! Victorie, am reusit sa ma trezesc mai de dimi si sa incep ca oamenii normali. A functionat sa imi schimb alarma, cred ca cea veche eram prea obisnuita cu ea si ma facea sa dorm mai bine:)) Am mormait eu antipatic un tu'ti sha la  la -ul ma-tii (am pus Maria Antonia baby it's you). si  apoi in timp ce fierbea cafeaua primesc un sms ciudat si cu un ochi inchis si celalt deschis ma uit eu si vad cfr. eram wtf de ce imi trimit cei de la cfr smsuri si cum fac sa apara asa in inbox ca doar nu ii am savati in aenda :))))))

 

eram matoala de somn evident si nu era de la cfr,ci de la crf, adica am uitat ca mi-am setat comanda de la carrefour sa aunga dimineata asta.

Ce femeie nebuna sunt cateodata  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:surreal
  • Oras:surreal
:))) Unde-s puncte puncte am sters sa nu apara numele complet 

 

[11:15] G: hi

[11:15]Chard....01 : my stupid face is a juice glass weak iggie

[11:16] G...: let's see that face then

[11:16] Chard....1 : is my secret

[11:16] G...: what is?

[11:17] Chard....01 : that i have toilet mouth  pls not expose me

[11:17] G....: listen

[11:17] G....: in here we arrive we salute the gorgeous domina we ask her how she feels

[11:17] G....: respectfully

[11:18] Chard....: ohh  sorry

[11:18] G....: then before sharing secrets we ask her if there is the permission granted from her to join a session and we check if she isn't already engaged in one. and make her payment. and these "we" means you idiots. of course after we check our compatibility and agree how can u make me happy and serve me best. Briefly! Domme talk costs.

[11:18] Chard.... : be back. i am sorry

[11:18] G....: excused.. return with a proper attitude

[11:18] G....: and with ur wallet open 

 

si l-am blocat :)))

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

  • Oras:surreal
  • Oras:surreal

nedoarenpula,zic

Tu sa vorbesti frumos sau sa taci. Topicul este pt mine si doar pt mine nu pentru membrele nimanui. Eu sunt libera sa am un coltisor al meu, tu esti liber sa nu il accesezi.

Intre timp poti sa te si dezabonezi de sus ca ma doare nici in pruna de durerile din centru jos ale altora.

Daca viitoare cand imi spui despre dureri pregateste o bancocta ca eu cbt= cock ball torture nu fac moca :)) 'nteles?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...