Sari la conținut

Andreea- Fata voluptuasa si amuzanta - 0727986193


Vizitator proxenet

Postări Recomandate

Vizitator proxenet
Reputație: 0

Fata voluptuasa si amuzanta te astept la mine in locatie sa iti ofer cele mai bune servicii de companie. Te astept la mine acasa sau ma deplasez la tine acasa. Nimic nu ma excita mai mult decat o partida incitanta cu un domn sofisticat si serios.

post-212825-0-88516500-1505187146_thumb.jpg

post-212825-0-15393300-1505187147_thumb.jpg

post-212825-0-49583200-1505187147_thumb.jpg

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

nu are nimci cearceaful, e din catifea si daca misti pe el se inchide la culoare :) tin minte ca aveam cand eram mic si ma jucam de plictiseala cu el :))))

 

Cred ca se fute asta numai pe cearceafuri din catifea si le mai si schimba dupa fiecare client!!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

E o patura ordinara, despre ce vorbim???  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna ziua

 

I am facut eu o vizita domnisoarei acum cateva luni ,ma atrasasesera sanii ei .

Pozele va pot spune da sunt reale , sata pe undeva pe la cet , restul detaliilor pana la locatie vi l va spune ea.

 

Am fost , am ajuns la poarta , am intrat in curte , de acolo in casa.

Ea era intr un halat si pe niste tocuri destul de maricele .

 

M a poftit in dormitor ,tin sa mentionez ca eram dusat inca de acasa.

 

Este o fata cam la inaltimea de 1.60 , 1.62. Draguta cu parul pana la umeri ,comunicativa .

 

 

Ne am.facut comozi , m am dezbracat , ea si a dat halatul jos .

Are niste sani frumosi , tari ai fermi .

 

A inceput cu un oral , ajutat cam mult de mana ... dupa vreo 5 minute i am spus sa trecem la normal ( protejat )

 

S a pus deasupra mea...acolo am putut o admira , i am putut pipaii sanii aia frumosi si fermi.

Are un zambet dragut.

 

Am schimbat doua trei pozitii dupa.care am finalizat in prezervativ.

 

Anal nu am cerut cu toate ca face !

 

M am imbracat , am mai stata putin la o barfa...

 

Dupa care am plecat

 

Fata 9

Locatie 6...am vazut ceva gandaci prin bucatarie... ceea ce e cam aiurea...

Gfe 8

Oral 5

Normal 9 ( e stramta )

Anal -

 

Pret 100 nr 200 ora ( asa era pe atunci )

 

Acum am vazut ca e 80nr

 

De recomandat ??

Da , dar ar fi ok sa si schimbe si locatia !

 

O zi buna!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0721***170
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0721***170
  • Oras:Constanta

Am fost mai devreme .. locatia intre dacia si city .. vis-a-vis de biserica catolica...

La telefon tariful a fost de 80/fin si 160 ora. Ca servicii ONP/OP, normal,anal,finalizare corporala/orala.

La locatie mi-a confirmat... dar mi-a pus cauciucul direct si a trecut la un oral slab cu ajutorul mainii si m-a pus sa stau eu in picioare..(mai bine ma descurc eu c-o acadea...)

Am trecut la un normal unde s-a simtit un miros urat(n-a facut dus cand am venit .. nici pe mine nu m-a invitat dar eu eram fresh). M-am oprit si m-am riscat sa intreb si de anal... A zis ca ea poate doar daca sta pe spate... iar in conditiile in care e supraponderala.. nu prea ai cum sa ajungi sa o bagi ca lumea... atunci am intrebat de finalizarea orala... iar raspunsul a fost : 'daca am inceput protejat .. terminam protejat nu?'.

M-am imbracat si am fugit.. trist..

Note nu pot sa dau dupa o experienta ca asta pentru ca nu prea am ce sa punctez...

De evitat in opinia mea

Succes la ratat fete de genul!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Am fost mai devreme .. locatia intre dacia si city .. vis-a-vis de biserica catolica...

La telefon tariful a fost de 80/fin si 160 ora. Ca servicii ONP/OP, normal,anal,finalizare corporala/orala.

La locatie mi-a confirmat... dar mi-a pus cauciucul direct si a trecut la un oral slab cu ajutorul mainii si m-a pus sa stau eu in picioare..(mai bine ma descurc eu c-o acadea...)

Am trecut la un normal unde s-a simtit un miros urat(n-a facut dus cand am venit .. nici pe mine nu m-a invitat dar eu eram fresh). M-am oprit si m-am riscat sa intreb si de anal... A zis ca ea poate doar daca sta pe spate... iar in conditiile in care e supraponderala.. nu prea ai cum sa ajungi sa o bagi ca lumea... atunci am intrebat de finalizarea orala... iar raspunsul a fost : 'daca am inceput protejat .. terminam protejat nu?'.

M-am imbracat si am fugit.. trist..

Note nu pot sa dau dupa o experienta ca asta pentru ca nu prea am ce sa punctez...

De evitat in opinia mea

Succes la ratat fete de genul!

Pai inntitlul topicului zice ca e voluptoasa si AMUZANTA!:))))

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...