Sari la conținut

Ștefania 0769957743


Postări Recomandate

  • Oras:Zona CiÅŸmigiu , Strada Gheorghe Lazar / 0785394760
  • Oras:Zona CiÅŸmigiu , Strada Gheorghe Lazar / 0785394760

Salutare tuturor, am vizitat-o si eu pe Stefania, avand o pofta teribila de anal si cautand si in stanga si in dreapta m-am oprit asupra curului ei. Am fost la ea zilele trecute, ... fata e foarte ok serioasa a respectat programarea, pozele sunt reale, ea este reala, apartamentul este real totul ok numai ca cred ca este un pic de ednie dar eu nu am problema cu rasa, am futut si tiganca get beget si m-am simtit bine asa si cu ea eu unul m-am simtit ok. Femeie matura cred ca vreo 30 - 32 ani buna de pula cur tare tate potrivite nici mici rau dar nici mari si lasate mi-au placut ca sunt naturali, femeie care duce mult cred ca daca vb cu ea poate ar accepta un gang bang stii pe principiu o viata am si o gaura in cur, iar mai tarziu isi va aminti cu placere ca la tinerete si-a facut toate placerile si toate fanteziile. Ajuns la Stefania, mers la dusulache si trecut la sex, inceput un preludiu adica un oral bun sarguincios cu simt de raspundere facut, deep nu poate a intrat de abia jumatate, interesant oralul facut foarte apasat parca ar vrea cu buzele sa dezlipeasca ceva mie unu mi-a placut chiar daca nu a facut deep, a luat cate un out in gurita le-a molfait, le-a supt, le-a lins, le-a pupat femeia este pro client a facut oral si in picioare, si in pat si pe o parte si pe burta cum am pus-o asa a stat si a facu exact ce i-am cerut, asta este ok deci la oral nota mare. Dupa incalzire, ca m-am speriat si eu de ditamai aracul mi-a crescut, ma gandeam ca poate nu mai vrea anal ca o fi prea groasa si prea lunga am zis sa o bagam intai la pasa si apoi la curulet, la pasarica ea era uda ca am verificat cu umidometrele/degetele iar cand s-o var nu prea intra asa ca a bagat niste gel si scapat pe canal si cand s-o indes mai adanc a inceput s-o doara ea nu mi-a spus nimic dar o vedeam ca era destul de incordata si incruntata si am cerut curul ca pt ala m-am dus ca pizda am si acasa dar cur nu. Asa ca dai frate cu gel, scuipinol, nu stiu ce alt maclavais si pe prezervativ si pe gaura curului degetele intrau dar aracul nu prea si intr-un final s-a dilatat si intrat usor usor si dai pompe, dar am fost asa de excitat incat in 5 min am explodat in prezervativ plus ca si pozitia destul de excitanta pt mine, adica umeri craci dar mai mult ea cracanata si vedeai cum intra in cur si cu o mana isi masa clitorisul.

Ca note destul de ok:

Locatie: 9 mare spatioasa baia ok gel de dus vreo 2 deci acceptabil, patul cam distrus dar sa intelegem motivele;

Aspect: 9 blonda, un pic cam inchisa la ten dar te duci s-o futi sa-o rupi in cur nu s-o iei acasa;

Oral: 8.5 destul de bine facut, fara deep, si nu accepta cim, atentie la oute cum o pui si ce ii ceri aia face;

Normal: decat am bagat-o si am vazut ca o doare dar destul de stramta din ce am vazut eu si nu prea am ce sa notez;

Anal: 9, a insistat s-o bag chiar daca a durut-o la inceput pana sa se dilate, altele te refuzau imediat, dar ea a avut rabdare si a intrat zmeul cel mare si gros;

Gfe: 9 este pro client, foarte ascultatoare, discutat de una de alta, eu m-am simtit bine si m-am relaxat la ea;

Pret: 150 ron o tragere cred ca vreo 40 min bani pe care i-am inmanat la sfarsit dupa ce ma si imbracasem si incaltasem, asa ca baieti e buna de maciuca mergeti si trageti-o ca asa ii trebuie.

Hai sa auzim numai de bine si sa aveti o zi faina.

Multumesc pentru recenzie , pup
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Zona CiÅŸmigiu , Strada Gheorghe Lazar / 0785394760
  • Oras:Zona CiÅŸmigiu , Strada Gheorghe Lazar / 0785394760

Buna , locatia este acum :Dristorului nr 5 intersectie cu Bulevardul Decebal , va pup... o zi buna !

Link spre comentariu
  • Oras:Zona CiÅŸmigiu , Strada Gheorghe Lazar / 0785394760
  • Oras:Zona CiÅŸmigiu , Strada Gheorghe Lazar / 0785394760

are maini de tractorist

Daca tu asa ai vazut in poze este treaba ta , chiar nu mi pasa de parerea ta
Link spre comentariu
  • Oras:Zona CiÅŸmigiu , Strada Gheorghe Lazar / 0785394760
  • Oras:Zona CiÅŸmigiu , Strada Gheorghe Lazar / 0785394760

Milf

Buna, nu inteleg scopul pt care ai postat poza asta aici,consider ca viata mea privata nu trebuie sa aive legatura cu forumul sau cu jobul meu.

Rog un moderator sa stearga poza ,multumesc,o seara frumoasa.

Link spre comentariu
  • Oras:Zona CiÅŸmigiu , Strada Gheorghe Lazar / 0785394760
  • Oras:Zona CiÅŸmigiu , Strada Gheorghe Lazar / 0785394760

Care poză ? Că eu nu văd nimic...

Buna ! Era o poza in care mi se vedea fata , luata de un Domn dupe wathap dar am trimis report si mi sa sters ..
Link spre comentariu
  • Oras:Zona CiÅŸmigiu , Strada Gheorghe Lazar / 0785394760
  • Oras:Zona CiÅŸmigiu , Strada Gheorghe Lazar / 0785394760

Buna ! Era o poza in care mi se vedea fata , luata de un Domn dupe wathap dar am trimis report si mi sa sters ..

Buna ! Astazi programul este pana la ora 22:00 .
Link spre comentariu
  • Oras:Zona CiÅŸmigiu , Strada Gheorghe Lazar / 0785394760
  • Oras:Zona CiÅŸmigiu , Strada Gheorghe Lazar / 0785394760

Uitati-va pe pozele ei de pe facebook sa vedeti cum arata...grasa.

Buna , numarul il am preluat de la o fata :))) asa ca te inseli amarnic dragul meuu , poate nu ai citit recenziile :)))))
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...