Sari la conținut

Ștefania 0769957743


Postări Recomandate

  • Oras:Zona CiÅŸmigiu , Strada Gheorghe Lazar / 0785394760
  • Oras:Zona CiÅŸmigiu , Strada Gheorghe Lazar / 0785394760

Buna stefania !!se poate o ora sami faci anilingus ? Pret ? Mersi.

Buna ! Daca vrei sa mi faci tu mie eu nu fac nimanui ;)250h
Link spre comentariu
  • Oras:Zona CiÅŸmigiu , Strada Gheorghe Lazar / 0785394760
  • Oras:Zona CiÅŸmigiu , Strada Gheorghe Lazar / 0785394760

Ceva pagii mai in spate . Spui ca oferi anilingus. Si chiar si putin mai sus. Spui la fel ca prestezi anilingus. Specifica daca activ sau pasiv. Sper ca am vazut io bine. Mersi de raspuns .

Buna ! Scuze sunt doar pasiva *)
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut! Dupa o zi de munca si cateva beri decid sa o vizitez pe cumatra:))))))))). Programat telefonic pe fuga pe la miezul noptii. O doamna trecuta de prima tinerete la fata dar la corp carnea mai tare pe fund si tate mai misto decat multe de 20 -25 ani. 

 

Locatie: 7.5 strictul necesar ( doar un gel de dus la baie , mi s a parut curat si asta mai ridica nota)

 

Aspect : 8,25 daca tinem cont de varsta si cele mentionate mai sus. 

 

ON: 8.5 cu atentie la bilute deep nu foarte umed > 1 nr

 

NP: 8.5 pe la spate fund misto bombat scotea gemete misto ascunse oarecum

 

Anal : nu s a mai putut de la oboseala etc

 

Medie: 8.18 eu zic onorabila . de bifat daca esti prin zona vrei anal cu un milf ( eu pt asta ma dusesem dar nu s a mai putut) :(((((

 

Bafta !!!!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Zona CiÅŸmigiu , Strada Gheorghe Lazar / 0785394760
  • Oras:Zona CiÅŸmigiu , Strada Gheorghe Lazar / 0785394760

Salut! Dupa o zi de munca si cateva beri decid sa o vizitez pe cumatra:))))))))). Programat telefonic pe fuga pe la miezul noptii. O doamna trecuta de prima tinerete la fata dar la corp carnea mai tare pe fund si tate mai misto decat multe de 20 -25 ani. 

 

Locatie: 7.5 strictul necesar ( doar un gel de dus la baie , mi s a parut curat si asta mai ridica nota)

 

Aspect : 8,25 daca tinem cont de varsta si cele mentionate mai sus. 

 

ON: 8.5 cu atentie la bilute deep nu foarte umed > 1 nr

 

NP: 8.5 pe la spate fund misto bombat scotea gemete misto ascunse oarecum

 

Anal : nu s a mai putut de la oboseala etc

 

Medie: 8.18 eu zic onorabila . de bifat daca esti prin zona vrei anal cu un milf ( eu pt asta ma dusesem dar nu s a mai putut) :(((((

 

Bafta !!!!

Multumesc frumos ..pup
Link spre comentariu

Salutare curvari!

 

Am vizitat-o saptamana trecuta pe Stefania, locatia pe Unirii la ucecom, apartamentul cu scara interioara spre camera de actiune. Ma asteptam la o actiune hot cu o milfa incitanta, dar nici gand de asa ceva. Totul fastfuck, cred ca am stat maximum 15 minute in total, de cum am intrat in camera i-am dat banii in timp ce ea era preocupata sa scrie mesaje pe telefon, dezbracat - nici nu m-a intrebat daca vreau sa fac dus - a dat telefonul pe vibratii, ceeea ce l-a facut la fel de enervant ca si pe normal. Un oral foarte slab mecanic la care a obosit destul de repede am pus prezervativul sa facem normal, deja mi se luase orice chef, asa ca am trecut inapoi la oral unde cu ajutorul mainilor a reusit sa ma faca sa finalizez... La sfarsit nici gand de dus ceva, servetele, nici ea nu a parut prea preocupata de asa ceva, dar sa zicem ca ar fi avut timp dupa plecarea, desi la lift deja m-am intersectat cu doi tipi care pareau ca tot la acelasi apartament se duc. In locatie mai erau doua tipe pe care nu le-am vazut, dar nu vad cum ar putea oferi altfel de servicii, asa ca nu prea conteaza pentru mine cum aratau.

 

Concluzie: fastfuck, nu recomand, nu mai revin.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Zona CiÅŸmigiu , Strada Gheorghe Lazar / 0785394760
  • Oras:Zona CiÅŸmigiu , Strada Gheorghe Lazar / 0785394760

Salutare curvari!

 

Am vizitat-o saptamana trecuta pe Stefania, locatia pe Unirii la ucecom, apartamentul cu scara interioara spre camera de actiune. Ma asteptam la o actiune hot cu o milfa incitanta, dar nici gand de asa ceva. Totul fastfuck, cred ca am stat maximum 15 minute in total, de cum am intrat in camera i-am dat banii in timp ce ea era preocupata sa scrie mesaje pe telefon, dezbracat - nici nu m-a intrebat daca vreau sa fac dus - a dat telefonul pe vibratii, ceeea ce l-a facut la fel de enervant ca si pe normal. Un oral foarte slab mecanic la care a obosit destul de repede am pus prezervativul sa facem normal, deja mi se luase orice chef, asa ca am trecut inapoi la oral unde cu ajutorul mainilor a reusit sa ma faca sa finalizez... La sfarsit nici gand de dus ceva, servetele, nici ea nu a parut prea preocupata de asa ceva, dar sa zicem ca ar fi avut timp dupa plecarea, desi la lift deja m-am intersectat cu doi tipi care pareau ca tot la acelasi apartament se duc. In locatie mai erau doua tipe pe care nu le-am vazut, dar nu vad cum ar putea oferi altfel de servicii, asa ca nu prea conteaza pentru mine cum aratau.

 

Concluzie: fastfuck, nu recomand, nu mai revin.

Buna seara baieti , vreau sa clarific spusele domnului , clientii care ma cunosc stiu ca eu nu procedez in felul acesta si ce servicii ofer, igiena normal ca trebuia sa te duci la baie e un lucru stiut de toata lumea nu cred ca trebuie sa "te trimit" sa iti faci dus ,eu dupa fiecare client ma igienizez . Adevarul se vede si se afla intotdeauna.o seara buna!

Link spre comentariu
Vizitator drdragoste
Reputație: 0

Atentie fura, doamna in cauza care clar are 40 de ani nu 30, a furat dintr.un apartament prosoape,lenjerii si un aspirator.....mare atentie la portofele, seara buna tuturor

Link spre comentariu
  • Oras:Zona CiÅŸmigiu , Strada Gheorghe Lazar / 0785394760
  • Oras:Zona CiÅŸmigiu , Strada Gheorghe Lazar / 0785394760

Atentie fura, doamna in cauza care clar are 40 de ani nu 30, a furat dintr.un apartament prosoape,lenjerii si un aspirator.....mare atentie la portofele, seara buna tuturor

Cu siguranta ma confunzi , eu nu am legatura cu asa ceva , nu ma pretam la niste prosoape si un aspirator , chiar ma amuzi teribil , sau nu ai ce face?
Link spre comentariu

Atentie fura, doamna in cauza care clar are 40 de ani nu 30, a furat dintr.un apartament prosoape,lenjerii si un aspirator.....mare atentie la portofele, seara buna tuturor

Un aspirator mah ? ? ! !  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Ce-ai mah, te-a lovit trenul ? Tampit mai esti  :slap2  :slap2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator drdragoste
Reputație: 0

Un aspirator mah ? ? ! !  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Ce-ai mah, te-a lovit trenul ? Tampit mai esti  :slap2  :slap2

a stat intr.un apartament care era in regim hotelier, pretul era de 150lei pe zi, a venit ca o miloaga cu 100 lei spunandu.mi ca o sa imi dea restu de 50 a doua zi impreuna cu, chiria....cand am sunat dupa chirie m.a rugat sa vin pe la 21:00, la 21:30 deja era plecata din casa,... aspiratorul nu mai era, 2 seturi de lenjerie si vre.o 4 prosoape...inclusiv cei 200 lei care mii datora...deci "hoata/ciorditoare"
Link spre comentariu
Vizitator drdragoste
Reputație: 0

Cu siguranta ma confunzi , eu nu am legatura cu asa ceva , nu ma pretam la niste prosoape si un aspirator , chiar ma amuzi teribil , sau nu ai ce face?

eu pot sa iti dovedesc ca esti o nesimtita oricand....am poza ta de buletin...atasata la contract, ...iar ca detalii pot sa iti spun ca ai o fata mai plinuta, ai stat ceva ani in Italia, si mai esti cu o fata foarte slaba dupa tine...nuj daca iti este colega sau daca o tii la comision....si spune mersii ca nu te.am facut vedeta pe aici....sa iti pun si fata...dar...nu imi sta caracter Elena (Stefania)
Link spre comentariu

a stat intr.un apartament care era in regim hotelier, pretul era de 150lei pe zi, a venit ca o miloaga cu 100 lei spunandu.mi ca o sa imi dea restu de 50 a doua zi impreuna cu, chiria....cand am sunat dupa chirie m.a rugat sa vin pe la 21:00, la 21:30 deja era plecata din casa,... aspiratorul nu mai era, 2 seturi de lenjerie si vre.o 4 prosoape...inclusiv cei 200 lei care mii datora...deci "hoata/ciorditoare"

Păi când a fost asta ? E înregistrată pe site de 1 an şi 2 luni. Până acum n-ai ştiut de ea ?

Oricum, e greu de crezut ca a luat aspiratorul la spinare si a uschit-o cu el. Chiar daca o fi Zelmer, Philips, etc.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...