Sari la conținut

Reputatie negativa


Postări Recomandate

Vizitator altu2
Reputație: 0

Luati-va super premium acum pana cand nu-l scumpeste pisicutz , pt ca contul de super premium ofera prea multa valoare sincer sa fiu doar pt 16 euro !

 

Asa-i, contul SP ofera prea multa "valoare", dar doar unora, alora care chiar o au (valoarea).

Link spre comentariu
  • Oras:Back home
  • Oras:Back home

Luati va super premium acum pana cand nu l scumpeste pisicutz , pt ca contul de super premium ofer prea multa valoare sincer sa fiu doar pt 16 euro !

 

Pulete valoros ... baga mah la mine cu minus, da baga pina la - 400 sa arati ca ai coaie, altfel esti degeaba.

 

P.S. Imi aduc aminte ca acum cativa ani il injurai pa Pisic ca acceptase publicarea unor poze cu tine, sau ceva de genul, acum pentru un cacat de culoare de cativa euro il lingi in cur ... flit mah !

  • Like 4
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:heavens
  • Oras:heavens

Pulete valoros ... baga mah la mine cu minus, da baga pina la - 400 sa arati ca ai coaie, altfel esti degeaba.

 

P.S. Imi aduc aminte ca acum cativa ani il injurai pa Pisic ca acceptase publicarea unor poze cu tine, sau ceva de genul, acum pentru un cacat de culoare de cativa euro il lingi in cur ... flit mah !

Lasa ca o  bagat cateva la mine imediat probabil ce si l-o facut sa se bage in seama, sa il remarc deci sa devina 'validat'

|Partea trista ca eu pe termen lung l-am confundat mereu,dar absolut mereu cu un alt user sunt 2 diferiti,dar cuminte si potolit celalalt si nu inteleeam defel de ce unu asa potolit are accente de turbat si -psycho.Nu era niciun din cei 2 suficient de relevant sa imi pese, dar ma rog....

ai de stelutza mea are valoare auzi. pisicuts daca isi da seama cine esti si te tine minte pana maine daca mai scrii ddin astea bai asta taranasu cu stema de cercetasa de mai sus rade de discursurile tale a b8ucurie si belsug in timp ce numara monede cu magnetul cu gaura inferioara ca sa zic asa

sa nu bei apa de caine ca il indobitocesti 

aaaa da si baa misururi fara numar tarane lol 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Back home
  • Oras:Back home

Lasa ca o  bagat cateva la mine imediat probabil ce si l-o facut sa se bage in seama, sa il remarc deci sa devina 'validat'

|Partea trista ca eu pe termen lung l-am confundat mereu,dar absolut mereu cu un alt user sunt 2 diferiti,dar cuminte si potolit celalalt si nu inteleeam defel de ce unu asa potolit are accente de turbat si -psycho.Nu era niciun din cei 2 suficient de relevant sa imi pese, dar ma rog....

ai de stelutza mea are valoare auzi. pisicuts daca isi da seama cine esti si te tine minte pana maine daca mai scrii ddin astea bai asta taranasu cu stema de cercetasa de mai sus rade de discursurile tale a b8ucurie si belsug in timp ce numara monede cu magnetul cu gaura inferioara ca sa zic asa

sa nu bei apa de caine ca il indobitocesti 

aaaa da si baa misururi fara numar tarane lol 

 

Roz dear ... ma doare fix in basca de bucuria lui la cativa euro, sa-i manance cu placere sau sa futa de ei ... problema lui, eu oricum vreau sa fiu banat, intelegi donsoara ?

 

P.S. Roz vreau sa dispar usor fara sa ramana urme, intelegi ? In momentul de fata doar altu2 este mai vechi ca mine pe acest forum, adica el febr 2010, eu mar 2010. Eu zic ca ajunge ...

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:heavens
  • Oras:heavens

Roz dear ... ma doare fix in basca de bucuria lui la cativa euro, sa-i manance cu placere sau sa futa de ei ... problema lui, eu oricum vreau sa fiu banat, intelegi donsoara ?

Te-asn invata cu mare drag reteta care nu da res niciodata,dar mi-am dat cuvantul lui \Bogdanel ca orice s-ar intampla nu o sa i mai atac vreodata pe persoana fizica.

sa te invata pe dumneata ar fi un soi de subdiviziune

dar dacanu vrei ce te tot loghezi?

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Roz dear ... ma doare fix in basca de bucuria lui la cativa euro, sa-i manance cu placere sau sa futa de ei ... problema lui, eu oricum vreau sa fiu banat, intelegi donsoara ?

 

P.S. Roz vreau sa dispar usor fara sa ramana urme, intelegi ? In momentul de fata doar altu2 este mai vechi ca mine pe acest forum, adica el febr 2010, eu mar 2010. Eu zic ca ajunge ...

 

cumpara ti un SP si da -ti minusuri de pe al pe contul asta . O sa fii banat usor.

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Back home
  • Oras:Back home

Te-asn invata cu mare drag reteta care nu da res niciodata,dar mi-am dat cuvantul lui \Bogdanel ca orice s-ar intampla nu o sa i mai atac vreodata pe persoana fizica.

sa te invata pe dumneata ar fi un soi de subdiviziune

dar dacanu vrei ce te tot loghezi?

 

Roz nu ai inteles ... vreau o dunga, capisci ?

Link spre comentariu
  • Oras:heavens
  • Oras:heavens

Roz nu ai inteles ... vreau o dunga, capisci ?

In pana mea exista cai nu vrei a pricepe?

Bineeee, mkey, il lasam pe Bobo in pace,dar ce te retine sa te lauzi cu concurenta pe unde apuci? :)) ba pe un topic, ba pe altu :))cu voiosie

Pisicuts nu am zis eu, nu ai vazut bine, nici n-am fost eu. am lasat pe cineva sa scrie in locul meu. Nici n-am stiut.

Sunt angelic de exemplara si nu am fostr pe acest topic macar :innocent

it wasn't me

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Back home
  • Oras:Back home

cumpara ti un SP si da -ti minusuri de pe al pe contul asta . O sa fii banat usor.

 

Bai pulete ... ti-am zis flit, sau nu intelegi ?

Nu te cunosc si nu am avut nimic cu tine pe acest forum. Eu sa-i dau bani lui pisic ? Pen ce ? Asta consideri tu ca e valoarea ? ... probabil ca da ...

 

P.S. Ti-am spus si iti repet, ai coaie ? ... vreau sa vad ca am -400 pina dimineata ... asa ca spor !

... si nu ma mai cita, nu sint curios de ce aberezi !

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Back home
  • Oras:Back home

In pana mea exista cai nu vrei a pricepe?

Bineeee, mkey, il lasam pe Bobo in pace,dar ce te retine sa te lauzi cu concurenta pe unde apuci? :)) ba pe un topic, ba pe altu :))cu voiosie

Pisicuts nu am zis eu, nu ai vazut bine, nici n-am fost eu. am lasat pe cineva sa scrie in locul meu. Nici n-am stiut.

Sunt angelic de exemplara si nu am fostr pe acest topic macar :innocent

it wasn't me

 

Roz dear, hai s-o lasam asa, ok ?

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:heavens
  • Oras:heavens

Bai pulete ... ti-am zis flit, sau nu intelegi ?

Nu te cunosc si nu am avut nimic cu tine pe acest forum. Eu sa-i dau bani lui pisic ? Pen ce ? Asta consideri tu ca e valoarea ? ... probabil ca da ...

 

P.S. Ti-am spus si iti repet, ai coaie ? ... vreau sa vad ca am -400 pina dimineata ... asa ca spor !

... si nu ma mai cita, nu sint curios de ce aberezi !

si asta te invat :)))

baga-l pe loser in lista de ignore sa latre in gol hahahaha. sa v b sinur si sa dea in tendinita din clickuri in acelasi timp :ellao

sunt putin devilsh astazi 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Ar trebui umblat la setarile conturilor SP sa li se dea drept de punctat doar pe recenzii. Sunt socata ;cand vad o pers cu 3 conturi SP si care nu are nimic altceva de facut decat de minusat. Si culmea sa ajungi sa minusezi niste postari care chiar nu merita, sau sa stai toata ziua cu mousul in mana sa minusezi fazanul, e jalnic. Ar trebui luata o masura in privinta asta si schimbat ceva la contul SP.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

E simplu Tatiana..money money.

Daca as fi pisicuts la fel as proceda.

E business deja site-ul...aduce banuti.

Sunt multi useri activi si numarul lor creste..more money.

  • Like 28
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator bettyblue
Reputație: 0

Ar trebui sa dai numele celor 2 retardati si sa fie ei banati, indiferent ce cont au, pentru minusuri acordate nejustificat, abuziv si cu rea credinta. Pai cum vine asta, sa dai minusuri  fara motiv si la mesaje postate cu saptamani sau chiar luni in urma ? Chiar ca nu e in regula. Si ce i-a manat in lupta ? Adica sa stai cateva ore lipit de tastatura si sa dai intr-una minusuri ? Pai de ce ? Asa........manevra sa-si faca omu' cont SP ? Uite ca nu-si face. Si-atunci ?

Daca se proceda dupa cum spui tu(si mi se pare corect ceea ce sustii), jumatate din forum era banata pana acum. Eu de la 12000 am ajuns sa am -8000....atata timp cat adminii permit, lucrurile vor fii grave mult timp de acum inainte. O seara buna tuturor!

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator bettyblue
Reputație: 0

Ar trebui umblat la setarile conturilor SP sa li se dea drept de punctat doar pe recenzii. Sunt socata ;cand vad o pers cu 3 conturi SP si care nu are nimic altceva de facut decat de minusat. Si culmea sa ajungi sa minusezi niste postari care chiar nu merita, sau sa stai toata ziua cu mousul in mana sa minusezi fazanul, e jalnic. Ar trebui luata o masura in privinta asta si schimbat ceva la contul SP.

:iagree
  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Daca se proceda dupa cum spui tu(si mi se pare corect ceea ce sustii), jumatate din forum era banata pana acum. Eu de la 12000 am ajuns sa am -8000....atata timp cat adminii permit, lucrurile vor fii grave mult timp de acum inainte. O seara buna tuturor!

 

Intr-un fel trebuie avertizati forumistii ca prezinti unele riscuri, cum ar fi herpesul genital, nu?!

  • Minus 5
Link spre comentariu

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

E simplu Tatiana..money money.

Daca as fi pisicuts la fel as proceda.

E business deja site-ul...aduce banuti.

Sunt multi useri activi si numarul lor creste..more money.

Sunt de acord cu tine, dar... totusi.... daca nus e ia o masura cu siguranta va duce la pierderi nu la castig.Sau poate vad eu situatia din alt unghi

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...