Sari la conținut

no number fata la popas inainte de localitatea Tariverde


Postări Recomandate


     Avand sambata un drum la Tulcea mergeam "la pas" cu gandul la cele  scrise de  @afric ca in Tulcea nu prea ai cum sa punctezi la capitolul fete in zona si ii compatimeam pe cei ce sint nevoiti sa faca drumul asta zilnic fara posibilitatea de a face o iesire din cotidian.

     Undeva cam la vreo 2 km inainte de intrarea in comuna Tariverde este un popas pe partea dreapta cum mergi spre Tulcea si aveam in plan sa opresc sa mananc ceva.

    Cand sa intru in parcarea popasului descopar o fata bruneta cam la vreo 1,70,ten alb,si cam 55 de kg,care statea pe acolo.In spatele ei se afla un Bmw cu nr de bulgaria si m-am prins imediat ca e "guvidele".

   Am abordat-o pe fata si am aflat ca presteaza numai oral si normal cu oralul neprotejat cu scor de 30-50 ron.Am optat pentru un oral si am purces la treaba.Partea nasoala este ca zona este descoperita si e cam greu de stat ferit de priviri iscoditoare,nemaivorbind de vajnicii nostri politai care te pot vedea de la distanta.Dar cum popasul este la distanta de Constanta iar In Tariverde nu este sediu de politie m-am riscat.Am luat-o pe un drum lateral care duce spre o comuna uitata de lume(nici nu ii mai retin numele) si dupa circa 800-1000 de metri am tras masina mai spre marginea drumului si am purces la treaba.

 Ca si serviciu am constatat ca fata de fapt nu face sex oral ci efectiv suge pula.Adica dupa cateva miscari de dute vino pana ce iti ridica nivelul la un standard de tarie,se apuca si iti suge efectiv capul ca pe o acadea pana cand iti dai drumul.Senzatiile sint interesante si oralul este mai diferit fata de ceea ce se intalneste in mod normal.Ca si un plus pentru fata este faptul ca nu se grabeste sa scuipe pana ce nu termini efectiv toata actiunea.

  Dupa actiune am lasat fata la popas si am continuat drumul nemaigasind nimic important care sa necesite a fi relatat.

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...