Sari la conținut

Recomandare bisexuala/ lesby


cucugol2

Postări Recomandate

  • Oras:arad
  • Oras:arad

Va salut.

Încerc si eu marea cu degetul, ca unde altundeva e mai potrivit sa pui o întrebare indecenta.

Ma inebuneste a mea sa aduc încă o bunaciune în pat ca acum i s a deschis si ei apetitul de femei. Pana anul trecut când aveam vreo 3 în telefon care erau pe circuit închis, n a vrut. Acuma când toate au zburat spre dubai, ca mai nou toate pleacă manageri de hotel si model / hostess în dubai.

Asa ca apelez la domniile voastre.. o tipa bi, o Ileana cosanzeana contemporana, nu stiti sa mi recomandati ?,

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Având în vedere ca o mica parte de aici , sunt jucatori de cursa lunga cu vaste cunostinte în domeniu..ma gândeam ca poate unul are vreo amica ce nu si găsește perechea..perechea fiind tot o femeie ;) . Sau ceva mai pe.circuit închis asa...cum am.si eu habar în Arad Si Timișoara ;)

Sau măcar un salon de masaj acceptabil cu fete ok care s ar preta la o asa experienta. Vreau sa i satisfac la a mea o fantezie...aia nu înseamnă ca o pun sa lingă pe.una ce se fute cu 25 pe zi . În mare asa cred ca m am făcut mai bine învelea acum a doua oara nu?

Ies la agatat duminica prin Oradea :)))

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...