Sari la conținut

Spun ce cred și cred ce spun! Tu?


Postări Recomandate

  • Oras:In vacanta
  • Oras:In vacanta

Mulțumesc!

O iau ca pe un compliment pentru că sugestiile,mai mult sau mai puțin voalate, au venit de la alții!

 

O sa-ti fac complimente in continuare, asta ca să menținem o continuitate (deoarece observ ca astazi esti iarasi in plina forma cu privire la prestațiile "doamnelor"de aici...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

O sa-ti fac complimente in continuare, asta ca să menținem o continuitate (deoarece observ ca astazi esti iarasi in plina forma cu privire la prestațiile "doamnelor"de aici...

Întotdeauna am dat Cezarului ce-i al Cezarului!

Defect de educație!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Aici voi încerca să mut gândurile și discuțiile mele neinteresante,poluatoare pentru unele topice!

toti facem asta....spunem ce credem si credem ce spunem...si asta atrage reactii negative de la altii

Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

toti facem asta....spunem ce credem si credem ce spunem...si asta atrage reactii negative de la altii

Adina, ai habar despre ce este vorba aici? Ce se intampla in coltul asta de forum?
  • Like 6
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Adina, ai habar despre ce este vorba aici? Ce se intampla in coltul asta de forum?

Am ales să plecăm de pe niște topice unde eram musafiri (cam nepoftiți) și să ne putem desfășura în voie,ca acasă!

 

Afara toata lumea! Lasati oamenii sa converseze in liniste! :D

Nu obse,toată lumea este binevenită!

Într-orelație liniștea este primul semn al sfârșitului!

 

si asta considerati a fi cea mai buna metoda de comunicare? forumu'? in public?

Să aduc o clarificare: doamna este "capitalistă", iar eu un biet provincial!

Există o distanță!

Alte mijloace de comunicare sunt,de foarte multe ori,restrictive!

Doar dintr-o parte,din motive de "sănătate"!

În plus,verba volant, scripta manent, astfel nu ne mai putem nega unele afirmații (dese motive de discordie)!

Un alt plus,pe care îl văd acum,fără ca acesta să fi reprezentat un scop,este acela că amândoi credeam că deținem adevărul când ne aflăm în contradicție de idei!

În viață,în asemenea situații,se merge în fața instanțelor de judecată unde se dă sentința!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:the buleni
  • Oras:the buleni

Să aduc o clarificare: doamna este "capitalistă", iar eu un biet provincial!

Există o distanță!

Alte mijloace de comunicare sunt,de foarte multe ori,restrictive!

Doar dintr-o parte,din motive de "sănătate"!

În plus,verba volant, scripta manent, astfel nu ne mai putem nega unele afirmații (dese motive de discordie)!

Un alt plus,pe care îl văd acum,fără ca acesta să fi reprezentat un scop,este acela că amândoi credeam că deținem adevărul când ne aflăm în contradicție de idei!

În viață,în asemenea situații,se merge în fața instanțelor de judecată unde se dă sentința!

 

poti sa aduci mai multe, ca sunt la fel de in ceata. inteleg ca singurul fetis pe care vi-l permiteti e sa va alergati p-aici pe diferite topice.

 

PS: o mica confesiune, daca-mi permiti cacofonia...TOTI credem ca detinem adevarul. contrariul ar duce inevitabil la actiuni din cele mai dramatice.

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In vacanta
  • Oras:In vacanta

Am ales să plecăm de pe niște topice unde eram musafiri (cam nepoftiți) și să ne putem desfășura în voie,ca acasă!

 

Nu obse,toată lumea este binevenită!

Într-orelație liniștea este primul semn al sfârșitului!

 

Să aduc o clarificare: doamna este "capitalistă", iar eu un biet provincial!

Există o distanță!

Alte mijloace de comunicare sunt,de foarte multe ori,restrictive!

Doar dintr-o parte,din motive de "sănătate"!

În plus,verba volant, scripta manent, astfel nu ne mai putem nega unele afirmații (dese motive de discordie)!

Un alt plus,pe care îl văd acum,fără ca acesta să fi reprezentat un scop,este acela că amândoi credeam că deținem adevărul când ne aflăm în contradicție de idei!

În viață,în asemenea situații,se merge în fața instanțelor de judecată unde se dă sentința!

Shark ...nu inteleg de ce trebuie sa te justifici !!!!

Ba mai mult, dai si amanunte, care din punctul meu de vedere, nu isi au sens aici

Nu faci decât sa dai nastere la alte interpretări.. .si din pacate, avand de-a face cu mai multe tipologii de persoane, esti inteles gresit

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:the buleni
  • Oras:the buleni

Shark ...nu inteleg de ce trebuie sa te justifici !!!!

Ba mai mult, dai si amanunte, care din punctul meu de vedere, nu isi au sens aici

Nu faci decât sa dai nastere la alte interpretări.. .si din pacate, avand de-a face cu mai multe tipologii de persoane, esti inteles gresit

 

mademoiselle, un pic de incredere in pulime, va rugam frumos :)

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...