Sari la conținut

extaz 0756642352


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost de doua ori la acest salon. Extazmasaj e aproape de spit Judetean, intr-o o casa. Camere cu oglinzi, dus inainte si dupa.

 

Am fost la Damarys. Fata e draguta si foarte amabila. Mi-a facut intr-o stare de spirit buna. :) Ea a făcut lucruri pe care majoritatea fetelor nu. Ea stătea peste mine frecare pasarica ei de penisul meu, cu chiloti. Am auzit ca Damarys nu mai lucreaza la Extazmasaj, daca cineva stie daca si unde lucreaza (la care salon) va rog sa-mi scrieti raspuns. :gifs_ojos Nota 10/10

 

Am fost la Rebecca. Fata e foarte frumoasa (ca o model) dar nu foarte amabila. Ea a fost plictisita și a făcut ceea ce era costuri suplimentare. Ea are sani foarte frumoase. Ea a tăiat o parte din timp. Nota 6/10

 

Pe websitul salonului este o promotie, 100 lei inainte de ora 18. Nu e corect, e publicitate/marketing fals, pretul minumum este 120 lei.

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost de doua ori la acest salon. Extazmasaj e aproape de spit Judetean, intr-o o casa. Camere cu oglinzi, dus inainte si dupa.

 

Am fost la Damarys. Fata e draguta si foarte amabila. Mi-a facut intr-o stare de spirit buna. :) Ea a făcut lucruri pe care majoritatea fetelor nu. Ea stătea peste mine frecare pasarica ei de penisul meu, cu chiloti. Am auzit ca Damarys nu mai lucreaza la Extazmasaj, daca cineva stie daca si unde lucreaza (la care salon) va rog sa-mi scrieti raspuns. :gifs_ojos Nota 10/10

 

Am fost la Rebecca. Fata e foarte frumoasa (ca o model) dar nu foarte amabila. Ea a fost plictisita și a făcut ceea ce era costuri suplimentare. Ea are sani foarte frumoase. Ea a tăiat o parte din timp. Nota 6/10

 

Pe websitul salonului este o promotie, 100 lei inainte de ora 18. Nu e corect, e publicitate/marketing fals, pretul minumum este 120 lei.

Este la Belladonna, str.Sf.Apostol Andrei 12, http://bella-dona.ro/
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator apuci
Reputație: 0

. Am auzit ca Damarys nu mai lucreaza la Extazmasaj, daca cineva stie daca si unde lucreaza (la care salon) va rog sa-mi scrieti raspuns. :gifs_ojos

@mocu: cred ca confratele delamunte a vrut sa dea numai un raspuns pentru SuperX.

 

@delamunte: faptul ca te-am "aparat", nu te scuteste de obligativitatea revenirii cu o recenzie regulamentara , cum ti-a fost solicitat (membru de 7 luni ,zero contributie = ban permanent)

Asteptam mai multe informatii despre postarea ta. Pana maine seara.

Daca sti ca Damarys lucreaza la Belladonna, presupun ca ai avea despre ce sa scri o recenzie.

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Salut,

Am vizitat salonul saptamana trecuta si voi incerca o recenzie.

Locatia aproape de Spitalul Judetean.

Mentionez ca am mai fost la acest salon de cateva ori inca de anul trecut si am fost relativ multumit.

Am fixat telefonic ora si mi s-a spus ca sunt 3 fete disponibile. prima bila neagra, nu erau decat 2 fete cea de-a treia plecata la hotel desi programarea o facusem cu 15 minute inainte.

Fetele ok zambitoare siluete, asa ca am hotarat sa raman.

Tarif 150 lei nud cu o fata.

Am ales o fata care s-a prezentat Rebeca, am mers in camera, facut dus, intr-o baie neincalzita, la fel si holul neincalzit. Prosopul primit era uscat dar mirosea a mucegai.

Masajul a fost foarte slab, desi foloseste ulei mult fata nu a facut masaj decat a intins uleiul cu niste miscari lente care semanau mai mult cu o mangaiere decat cu un masaj. In schimb nu se grabeste ci face acest asa zis masaj 30-35 minute.

Masajul erotic are un mare minus in sensul ca nu te lasa sa atingi fata. Dar nu te lasa sa o atingi deloc nici macar pe mana. Am fost si la alte saloane la care fetele nu te lasau sa le atingi in zona intima, la unele saloane prin zona intima intelegeau si sanii.

Dar aici nu vorbesc de zone intime ci nu te lasa sa le atingi, ba fac si crize de isterie daca incerci sa pui degetul pe ele.

Acest lucru m-a inhibat puternic si desi a incercat fata sa ma termine nu a reusit. S-a chinui degeaba.

Desi am mai fost la acest salon in urma cu 6 luni cand nu am patit asa ceva, nu imi dau seama cine este vinovat fata care ia prea in serios un regulament intern sau patronul care impune aceste reguli aberante. Cert este ca am fost foarte dezamagit nu nu voi mai trece pe acolo in viitor.

Note

Locatie 6 acceptabil camera curata, oglinzi, dar pentru un salon e nevoie de mai mult.

Aspect fete 9 dragute siluete, inalte, te asteapta in lengerie ok.

Masaj + Masaj erotic 4 din motivele de mai sus.

 

Concluzie din punctul meu de vedere este de evitat, desi nici celelalte saloane din oras nu exceleaza acesta este un exemplu pentru "asa nu"

 

Sanatate si virtute.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:ÃŽntre picioarele unei femei frumoase...
  • Oras:ÃŽntre picioarele unei femei frumoase...

Am citit si eu postarea lui Marcu76 dar nu mi a venit sa cred. Așa ca am zis sa încerc. Sun la numărul din titlu, fac programare in 20 de minute. Locatie lângă Spitalul județean. Ajuns la locatie, o vila galbene,sun si intru. Mă întâmpina Rebeca, o bruneta 1.70, sâni frumosi corp Atletic. Mai erau 2 fete una mică blonda si încă una bruneta. O aleg pe Rebeca. Plătesc intru, rusul de rigoare, baia rece.masaj cu mult ulei, fără prea mult interes. Am atinse si atunci scandal. Am atinse pe picior!!!. Ca nam voie sa o ating defel!!!. La finalizare zic fa așa si ea zice rostit nu ai voie sa vb la finalizare!!!!! Whaaaat?????termin greu de tot si abia astept sa plec. Acuma:

Locatie 8/19

Rebeca corp8/10

Atitudine1/10

Preț 150/ ora nud

Concluzie Eu nu revin veci pururi nici daca imi da ea bani! Si nici nu recomand la nimeni.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

buna confrati meii sunt nou pe site si as vrea si eu sa las cateva impresii despre salonul extaz situat langa sp judetean

am sunat mi a rasp o voce calduta si m a chiar convins sa fac o programare

am ajuns dupa 20 min,ma u intampinat 4 fete frumusele

am ales pe rebeca frumoasa inalta sanii marisorii

dus inainte dus dupa curat prosoape curate  locatie e destul de k ca si loc de parcare ai unde sa ti ascunzi masina asta mi a convenit

ca sa descriu masajul inceput timid dar finalul a fost perfect

am vazut cateva recenzi despre rebeca cred ca de asta am si ales o, s a comportat bine

si chiar nu inteleg pe confrati mei ca nu te lasa sa o atingi,parerea mea trebuie sa stii cum sa o iei si asta depinde de fiecare persoana in parte

locatie un 9

masaj 9

fata pot sa dau un 10 din partea mea

eu am sa revin la acest salon mai sunt 3 fete de incercat si din cate am auzit sunt noi

 

va salut

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

buna seara prieteni.Asa cum am promis am revenit la salon pentru a incerca una din celelalte 3 fete vazute anterior.M am programat ca de obicei cu 15 min inainte dar de data asta aceeasi voce calduta mi a raspuns si cu scuzele de rigoare mi a spus ca doar in 40 de minute poate sa ma primeasca.Curiozitatea fiind mare,am acceptat.Ajungand la salon am gasit 3 fete libere,iar eu am ales-o pe Daria,fata frumoasa,par saten,inaltime 1.66,ochi caprui si am intrat in masaj.Masajul a decurs normal,incepand cu picioarele,iar mai apoi cu spatele,ca mai apoi acel body masage care a fost exceptional datorita sanilor ei mari si mai ales a faptului ca nu s-a grabit deloc,facand totul cu placere deosebita.Urmand ca sa intorc,acelasi lucru pe piept,ajungandu-se la finalizare care a fost cat se poate de placuta(nota 10).S-a putut si atinge fata in limita bunului simt.

locatie 9

baie,prosoape,cearsafuri 9/10

loc de parcare -10

masajul si finalizare 10

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

salut,

 

e prima recenzie pe care o fac si pt prima data la un salon de masaj erotic

am sunat la 2 dintre ele mai cunoscute si m am decis la salonul extaz de langa sp judetean,

am sunat si m am programat ,la salon sunt 4 fete frumusele,al ales o pe larisa dupa cate am vb cu ea vine din cluj de alt salon si o scurta paranteza nu stiu prea multe de masaje erotice ca sunt novice dar .....a fost bestial,intradevar pe hol e un pic rece dar in rest a fost k,merita incercat si parerea mea sa o alegeti pe larisa,poti sa o atingi te intreaba cum ti ar placea masajul daca ai preferinte e super k

eu am fost multumit ptr 150 ron

eu il recomand

 

locatie 8

fete 8

un 10 ptr larisa

spor

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

salut si aici! am zis sa scriu si aici o recenzie, dat fiind faptul ca si in aceasta locatie am fost. am fost primit destul de prietenos, dar...rece(la propriu). am ales-o pe d-soara micutza, satena, dragutza...numele nu i-l retin cu exactitate, dar cred sa fi fost rebeca, studenta la medicina (zicea ca vrea sa se specializeze in kinetoterapie...masaj, etc.). am intrat la dush, desi de acasa am plecat dushat... mai bine nu intram. un frig de-mi dadeam cu falcile una-ntr-alta de parca eram un iepure mancand un morcov... am intrat in camera, am asteptat vre-o 5-6 min pana sa vina si companioana mea si...start cd-player ( oooo...dar stai, nu am aprins lumanarile...) vre-o 5 min s-o chinuit saracuta sa le aprinda pe toate, cu o bricheta ce abia mai avea gaz in ea... in fine, o trecut de la mine. masajul inceput de la talpi, nu prea profy.... urcat pe coapse, fese, spate...nimic incitant. un erotic sec de tot, cu sanii parca tinuti cu mana sa nu atinga mult pielea mea...d-soara foarte tacuta, parca timida...am scos cateva vb de la ea cu clestele. m-a intors pe spate si cand a inceput sa se aplece peste mine, surprizaaaa...padure in toata regula...sau veveritza in adevaratul sens. dar stai, mai vad ceva...parca un floc alb...da nu, ca ii mai lung. aham, e ata de la OB. mama miaaaa...mi-o trecut toate poftele...vladutz s-o pus cu capu intr-o parte si n-a vrut sa-si mai revina, decat dupa lungi insistente ale mainilor d-soarei. m-a atentionat ca ar trebuii sa termin ca daca nu, raman neterminat sau mai platesc o jumate de ora. :-?:-? eu deja ma gandeam sa-mi cer parte din bani inapoi pt atitudinea sobra parca si ata din veverita maseozei, ce sa-i mai dau bani pt inca o jumate de ora. am rugat-o sa fie mai hotarata cu vladutz, dar si finutza in acelasi timp, sa nu-l mai indoaie, ca nu-i de guma. m-a terminat in cele din urma, cu greu si parca cu scarba... sincer, nu cred sa mai revin. ca locatie, au un 6,5 ,ca atitudine si comunicativitate un 5,5 iar in arta masajului, nu-mi permit sa dau mai mult de 4.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator j kryzis
Reputație: 0

salut si aici! am zis sa scriu si aici o recenzie, dat fiind faptul ca si in aceasta locatie am fost. am fost primit destul de prietenos, dar...rece(la propriu). am ales-o pe d-soara micutza, satena, dragutza...numele nu i-l retin cu exactitate, dar cred sa fi fost rebeca, studenta la medicina (zicea ca vrea sa se specializeze in kinetoterapie...masaj, etc.). am intrat la dush, desi de acasa am plecat dushat... mai bine nu intram. un frig de-mi dadeam cu falcile una-ntr-alta de parca eram un iepure mancand un morcov... am intrat in camera, am asteptat vre-o 5-6 min pana sa vina si companioana mea si...start cd-player ( oooo...dar stai, nu am aprins lumanarile...) vre-o 5 min s-o chinuit saracuta sa le aprinda pe toate, cu o bricheta ce abia mai avea gaz in ea... in fine, o trecut de la mine. masajul inceput de la talpi, nu prea profy.... urcat pe coapse, fese, spate...nimic incitant. un erotic sec de tot, cu sanii parca tinuti cu mana sa nu atinga mult pielea mea...d-soara foarte tacuta, parca timida...am scos cateva vb de la ea cu clestele. m-a intors pe spate si cand a inceput sa se aplece peste mine, surprizaaaa...padure in toata regula...sau veveritza in adevaratul sens. dar stai, mai vad ceva...parca un floc alb...da nu, ca ii mai lung. aham, e ata de la OB. mama miaaaa...mi-o trecut toate poftele...vladutz s-o pus cu capu intr-o parte si n-a vrut sa-si mai revina, decat dupa lungi insistente ale mainilor d-soarei. m-a atentionat ca ar trebuii sa termin ca daca nu, raman neterminat sau mai platesc o jumate de ora. :-?:-? eu deja ma gandeam sa-mi cer parte din bani inapoi pt atitudinea sobra parca si ata din veverita maseozei, ce sa-i mai dau bani pt inca o jumate de ora. am rugat-o sa fie mai hotarata cu vladutz, dar si finutza in acelasi timp, sa nu-l mai indoaie, ca nu-i de guma. m-a terminat in cele din urma, cu greu si parca cu scarba... sincer, nu cred sa mai revin. ca locatie, au un 6,5 ,ca atitudine si comunicativitate un 5,5 iar in arta masajului, nu-mi permit sa dau mai mult de 4.

 

Haha, asta-i culmea.

 

Si acum experienta mea recenta:

 

Sun sa fac o programare si le spun ca ajung in 20-30 de minute. Iau un taxi pana la spitalul judetean si ajung in vreo 10 minute.

Cand sun la poarta o gagicuta blonda ma intreaba prin usa intredeschisa ce mama focului vreau. Ii spun ca mi-am facut programare si ca vreau inauntru. Ma pofteste dar ma avertizeaza ca va dura putin pentru ca au nevoie sa se pregateasca. In fine, ma asteptam asa ca ma arunc acolo pe o canapea si astept vreo 5 minute dupa care mi se prezinta oferta: gagicutza blonda, Denisa, (aproximativ 1.60 m, subtirica, sani frumosi aveam sa aflu mai tarziu, 22 de ani) si o dameza probabil pe la 1.70m care trebuia sa mai slabeasca vreo 15 kg pe putin sa fie pe gusturile mele. Ambele fete erau imbracate ca de stat pe acasa ca doar nu au avut timp sa se pregateasca, halo!!!

 

Intre timp remarc si salonul ca nu e mare branza (conceptia mea e ca un salon ar trebui sa arate foarte bine aranjat, intr-o vila ca lumea, nu inghesuit prin mansarde si naiba mai stie pe unde) intr-o casa/vila care o fi arata bine prin tinereturi.

 

Aleg masaj nud cu 150 de lei si ma sui pe Stairways to Heaven cu ochii pe funduletzul domnisoarei. Partea proasta cu scarile astea a fost ca puteam sa-mi rup gatul la coborare fiind cam abrupte.    

 

Action:

Intru in odaia de actiune, frumos dotata cu ceas de perete si cu vedere la strada. Denisa trage perdelele si imi da un prosop sa merg la dus, intre timp merge si ea. Cand sa ma sterg, prosopul era uscat dar miroasea intr-un fel ciiudat de parca a fost folosit si doar pus la uscat. Bleah...  Dupa vreo 5 minute se intoarce si Denisa si imi spune sa ma intind. Am observat-o ca fiind putin naiva si ca isi dadea interesul (fara cauzalitate intre cele doua). Ok, urmeaza ceva banal si ma termina in vreo 25 de minute. Ce mi-a placut insa ca dupa aceia am mai stat imbratisati si a continuat si cu masaj de relaxare asa incat am platit pentru o ora, am stat o ora. 

Denisa a fost draguta tot timpul masajului, m-a lasat sa o ating sau sa o sarut in limite rezonabile.

 

Note:

 

Locatia: 5, a fost o data bine dar acum s-a deteliorat asa ca trebuie renovat pe acolo si prosopul ala m-a scos din sarite

Masaj: 7, nu mare lucru dar ceva tipic prin saloane, nimeni nu stie ce face

Denisa: 10, a fost o experienta diferita fata de ce primesc de obicei. Si ora a fost oraCon

Halat: 150 de lei masaj nud. Mi-e mi se pare cam scump, dar asa e peste tot deci deocamdata ma confrmez

 

Concluzie: O recomand pe Denisa.

 

:bye

Link spre comentariu

anunt nou http://www.oradea.net/anunturi/erotic-masaj-profesionist-anunturi-gratuite-459444.html

titlul   Erotic masaj Profesionist

 

Descriere
Te provocam la duelul placerii...alaturi de noi vei avea parte de clipe magice .Modelele pe care le veti cunoaste ajungand la noi vor fi incantate sa va ofere o experienta unica si foarte fierbinte.
Extaz Masaj este locul care prin excelenta sunt garantate frumusetea fetelor, servicile ireprosabile si curatenia desavarsita. Promotii!!!!Fete noi!

 

Sex Fata Din localitatea Oradea Varsta 19 Zodia Berbec Inaltime 175 Greutate 55 Culoarea ochilor albastrii Culoarea parului brunet Fumator Nu Ocupatia maseoza Interes masaj Judet Bihor Localitate / Oras Oradea Contact Telefon / Mobil 0756642352

 

post-46074-0-79585400-1387721727_thumb.png

post-46074-0-12542000-1387721738_thumb.png

post-46074-0-39332000-1387721754_thumb.png

post-46074-0-38258300-1387721768_thumb.png

post-46074-0-35923500-1387721782_thumb.png

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:misto
  • Oras:misto

 

anunt nou http://www.oradea.net/anunturi/erotic-masaj-profesionist-anunturi-gratuite-459444.html

titlul   Erotic masaj Profesionist

 

Descriere

Te provocam la duelul placerii...alaturi de noi vei avea parte de clipe magice .Modelele pe care le veti cunoaste ajungand la noi vor fi incantate sa va ofere o experienta unica si foarte fierbinte.

Extaz Masaj este locul care prin excelenta sunt garantate frumusetea fetelor, servicile ireprosabile si curatenia desavarsita. Promotii!!!!Fete noi!

 

Sex Fata Din localitatea Oradea Varsta 19 Zodia Berbec Inaltime 175 Greutate 55 Culoarea ochilor albastrii Culoarea parului brunet Fumator Nu Ocupatia maseoza Interes masaj Judet Bihor Localitate / Oras Oradea Contact Telefon / Mobil 0756642352

e inchis telefonul cred ca si salonul

Link spre comentariu

http://www.oradea.net/anunturi/salon-extaz-anunturi-gratuite-463092.html

 

Descriere

Te provocam la duelul placerii...alaturi de noi vei avea parte de clipe magice .Modelele pe care le veti cunoaste ajungand la noi vor fi incantate sa va ofere o experienta unica si foarte fierbinte.

Extaz Masaj este locul care prin excelenta sunt garantate frumusetea fetelor, servicile ireprosabile si curatenia desavarsita. Promotii!!!!Fete noi!

 

Detalii generale

Adaugat de jenu_erotic - Offline

Contact online Trimite Mesaj Privat

Sex Fata

Din localitatea Oradea

Varsta 19

Zodia Pesti

Inaltime 173

Greutate 55

Culoarea ochilor albastrii

Culoarea parului brunet

Fumator Nu

Ocupatia maseuza

Interes masaj

Judet Bihor

Localitate / Oras Oradea

Contact Telefon / Mobil 0756642352

Poze noi

 

post-46074-0-84834300-1389814954_thumb.jpg

post-46074-0-53728100-1389814965_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...