Sari la conținut

extaz 0756642352


Postări Recomandate

  • Oras:Romanika
  • Oras:Romanika

Am vizitat si acest salon zilele trecute, dupa cateva incercari de programare nesincronizate saptamanile trecute. Am gasit 2 fete la locatie, una blonda si silueta, cu sani maricei dar sustinuti de sutie dupa mine, adica mai moi, si una bruneta, care zicea ca e noua la salon. Am ales-o pe cea noua, desi blonda parea mai atragatoare. Am urcat in camera, si m-am dus la un dus rapid, desi eram dusat de acasa. Impresia a fost de locatie saracacioasa, totul la minim, dusul cam invechit, genul de locatie unde conteaza mai putin aspectul locatiei. Parerea mea este ca proprietarul ar trebui sa investeasca putin in renovare, eu unul nu mai calc acolo din cauza confortului locatiei.
Revenind  de la dus, m-am dus in camera, si fata a inceput masajul. Nu a fost ceva deosebit, insa a fost un masaj placut, fata avea mana tare si mi-a placut asta la masajul de relaxare. Nu s-a grabit, si asta e un punct in plus. Masajul erotic a fost si el in regula, fata se implica, incearca sa se faca placuta. Finalizat pe sani, curatenie, dus, si acasa.

 

Notele:

Locatie: 6

Maseuza: 8

Masaj relaxare: 9

Masaj erotic: 9

Finalizare: 9

 

Recomand maseuza, insa aspectul locatiei lasa de dorit dupa gusturile mele.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Romanika
  • Oras:Romanika

Am stat aproape 1 ora, n-am ce sa reprosez dpdv timp. Pret 150 lei 1 maseuza nud. Raportul calitate pret se poate deduce dupa note, mie personal nu mi-a placut locatia in sine, in sensul ca nu e un design interior recent renovat, sunt amenajari interioare ieftine si de proasta calitate. Bine, asta nu are neaparat legatura cu masajul, insa pentru mine conteaza mult si aspectul locatiei...

Link spre comentariu
  • Oras:Romanika
  • Oras:Romanika

Stiti ca nu e bine sa spui niciodata "niciodata"... Cam asa am patit si eu, in iunie am zis ca nu mai calc pe aici, si nici n-am calcat pana zilele trecute. :) Intr-o seara, cu ouale pline, radarul dus de acasa, sun la Tina fara noroc. Sun apoi la Tao, dar nu era pe schimb fata care-mi place mie de acolo... Asa ca aveam de ales intre o laba, si acest salon. Sunat, programat, mi se spune ca sunt 2 fete. Ajung, sun la usa, deschide o fiinta voluptoasa, zambareata. Intreb unde e colega, si imi spune ca doar ea e disponibila. Asa ca nu am avut de ales, am urcat cu fatuca asta. O fatuca pe la vreo 20-25 de ani maxim, cam 165, sani mari, genul de care ai ce prinde, la fel si la fund. Fata e mai brunetica de felul ei, insa are un zambet extreme de frumos. Era imbracata in lenjerie intima, si pe deasupra avea si un neglije. Ma pun pe burta, si fata incepe masajul. Ii spun ca am zis o ora nud, nu imbracati. Ea doar zambeste frumos, si continua, asa imbracata, cu tot cu neglijeu. No bun, zic io, de auzit sigur o auzit, amu hai sa vedem ce face fata, nu mai zic nimic, de curios cum face masaj. A, uitai sa spun, mi-a zis ca e noua, si cand am intrebat-o daca a mai facut masaj erotic, a zis ca nu, dar ceva asemanator, n-am mai insistat ce anume... Deci, incepe a mea imbracata. Mi-a placut ca nu a pus mult ulei... Si incepe si maseaza de relaxare... Placut, ce sa zic, fata avea maini bune, chiar m-am simtit foarte bine... Melodiile treceau una dupa alta, ea tot imbracata, si tot la masaj de relaxare eram... La un moment dat am crezut ca a trecut deja ora... Dupa vreo minim 7-8 melodii, fara exagerare, isi da fata jos neglijel si sutienul, ramanand in chilotei. Si incepe si mult-asteptatul masaj erotic. Are niste sani foarte frumosi, mari si Fermi. Si incepe sa se frece si cu sanii, nu spectaculos, dar placut. Si continua asa minute bune, incat deja imi venea sa ma intorc sa ma uit la ceas, ca parca trecuse o vesnicie si io tot pe burta eram... Mai baga ea mana la cohones, are o tehnica foarte incitatoare, ca si cum ti-ar face laba stand pe burta, cotrobaie dupa junior, il apuca, si il maseaza, ce sa zic, n-am mai experimentat, punct in plus miscarea asta.... Intr-un final, imi zica ca daca vreau, pot sa ma intorc. Io abia asteptam, va dati seama. Arunc un ochi la ceas, trecusera 50 de minute... Se suie a mea pe mine, asa cu chilotei cu tot, si simulam un act sexual... Foarte incitant, cred ca I-a placut si ei dupa cum se misca si respira. Am intrebat-o daca pot sa o ating, si a zis ca da in limita bunului simt, dar nu la pasarica. Bun, cum era calare pe mine si simulam u lady on top, o prind de buci si dai... Super senzatie... Dupa aia de sani... Cred ca vreo 10 minute am stat in pozitia asta, dar a fost foarte placut. Se da apoi jos de pe mine, si se ocupa de junior. Nu a pus ulei, decat ce avea ea pe maini, dar a fost mai mult decat sufficient. Cum mie mi se scoala mai greu fara GFE si FK, am ajutat-o putin pana juniorul a fost drepti. Apoi s-a ocupat ea de el, frecat cu mana intre sani, si terminat glorios pe sanii ei frumosi. Trecusera o ora si 10 minute.

Si notele:

 

Locatie: 7 de data asta, ca in baie nu era apa, era foarte curat, dar tot baia aia saracacioasa...
Maseuza: nici nu stiu ce nota sa dau, cred ca un 8 e OK, fiind o experienta mai iesita din tiparul masajelor erotice intalnite pana acum. Zambetul fetei e de 10.

Masaj de relaxare: 10, foarte placut

Masaj erotic: aici dau 8 pentru ca nu si-a dat jos si chiloteii, desi eu cerusem nud

Finalizare: 9

Halat: 150 lei, desi nu a fost nud si topless, dar am lasat de a mine pentru timpul in plus.

 

Nu ma intrebati cum o cheama, ca nu retin numele... :))

 

Si scuze de epistola asa lunga, am baut doua pahare de vin si mi-a venit cheful de scris... :D

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...