Sari la conținut

Cine e vistantric?


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Luați acest topic și adunați-vă aici, vorbiți și tratați-vă problemele pe care le aveți cu și despre mine...cu toate că nu văd de unde vă vin toate acele gânduri amare pe care mi le aduceți ofrandă pe fiecare topic.

  • Like 9
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Raul absolut e imposibil de inteles,salasluieste in fiecare dintre noi..si iese la iveala in anumite situatii. Pe unii ii acapareaza cu totul,le intuneca gandirea,le inegreste sufletul si.i face sa se comporte haotic...asa fel incat nici ei nu stiu de ce fac ceea ce fac. Daca.i intrebi nu stiu sa.ti rasounda

  • Like 3
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nu e nimic de comentat atata vreme cat cineva se exprima pe un topic ca l.ar bana pe Marian Cristescu..care sta doar pe topic de fazan si muzica

Da...adina, dar marian nu s-a lăsat "format" si deranjează prezenta unui om cu un eventual potential care se poate loga in orice moment si poate intr-o zi, comenta in situatia nepotrivită.

  • Like 9
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Sunteti pe un site cu si despre prostituate. Schimbati nene profilul in labari onanisti si dati.ne pe noi femeile afara si ati rezolvat

Nu, schimbați-vă voi stilul, asumați-vă statutul de prostituate și nu vă mai dați dive intelectuale. Puține lucruri deranjează mai mult, decât să te dai ceea-ce nu ești. Vedeți-vă de treaba voastră și înțelegeți că noi, clienții, facem legea, ca în orice activitate. Și întrebați-vă de ce voi, dintre sutele de prostituate, sunteți luate la șuturi. Întrebați-vă de ce fete evident superioare vouă (și intelectual și cultural), nu sunt în aceeași situație, știind să răspundă atunci când sunt criticate, cu diplomație și bun-simț. V-ați găsit voi, tusea și junghiul! 'ai de poola mea!

  • Like 13
  • Minus 12
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu, schimbați-vă voi stilul, asumați-vă statutul de prostituate și nu vă mai dați dive intelectuale. Puține lucruri deranjează mai mult, decât să te dai ceea-ce nu ești. Vedeți-vă de treaba voastră și înțelegeți că noi, clienții, facem legea, ca în orice activitate. Și întrebați-vă de ce voi, dintre sutele de prostituate, sunteți luate la șuturi. Întrebați-vă de ce fete evident superioare vouă (și intelectual și cultural), nu sunt în aceeași situație, știind să răspundă atunci când sunt criticate, cu diplomație și bun-simț. V-ați găsit voi, tusea și junghiul! 'ai de poola mea!

Eu stiu de ce..dar n.are rost sa detaliez..e la vedere..oricine isi da seama.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Adica pe un forum n.ai voie sa scrii o opinie la discutii generale?..pe bune?..

voi asa sunteti...aveti o satisfactie morbida sa faceti ceea ce faceti.

 

Sa.ti mai dau un exemplu

Am intrat eu pe topicul martei..

maestrul ninja basinos..sa comentez eu?..sa pum paie pe foc??..ti se pare tie..ca nu.mi vad eu de treaba???..te inseli

EU SUNT GENUL ..NU TE IEI DE MINE N.AM NIMIC CU TINE

dar unii dintre voi nu

  • Like 1
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

S.a autocaracterizat ea intelectuala?. Cred ca nu. Pe voi va enerveaza toate femeile care stau la DG

Nu toate femeiile...

Toate femeiile proaste,care mai sunt si curve pe deasupra si care mai deschid si o groaza de topic uri de KKT,sau care incearca sa se promoveze pe o sectiune interzisa.

Na ca am trait sa o vad si pe asta.o non valoare care se promoveaza singura...

  • Like 10
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Luați acest topic și adunați-vă aici, vorbiți și tratați-vă problemele pe care le aveți cu și despre mine...cu toate că nu văd de unde vă vin toate acele gânduri amare pe care mi le aduceți ofrandă pe fiecare topic.

Nu prezinti interes pentru nimeni.

Lumea te ia la misto pentru ca postezi ineptii cu pretentii de cugetari intelectuale.

Iar cand esti luata la misto, iti pierzi cumpatul si jignesti.

Cel mai grav e ca tu si Adina sunteti nevorbite si aveti nevoie de un loc unde sa aberati fara masura despre orice, iar lumea sa aplaude.

Nu merge asa.

 

Si mai grav e ca ati incercat sa va aliati cu clone si trolli impotriva unor utilizatori de buna credinta, oameni cu recenzii la activ.

  • Like 16
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Luați acest topic și adunați-vă aici, vorbiți și tratați-vă problemele pe care le aveți cu și despre mine...cu toate că nu văd de unde vă vin toate acele gânduri amare pe care mi le aduceți ofrandă pe fiecare topic.

alt topic despre nimic....

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu prezinti interes pentru nimeni.

Lumea te ia la misto pentru ca postezi ineptii cu pretentii de cugetari intelectuale.

Iar cand esti luata la misto, iti pierzi cumpatul si jignesti.

Cel mai grav e ca tu si Adina sunteti nevorbite si aveti nevoie de un loc unde sa aberati fara masura despre orice, iar lumea sa aplaude.

Nu merge asa.

Si mai grav e ca ati incercat sa va aliati cu clone si trolli impotriva unor utilizatori de buna credinta, oameni cu recenzii la activ.

Contra cui ne.am aliat..numeste utilizatorii de buna credinta. Pipilica e de buna credinta???.

  • Like 1
  • Minus 7
Link spre comentariu

  • Oras:the buleni
  • Oras:the buleni

Raul absolut e imposibil de inteles,salasluieste in fiecare dintre noi..si iese la iveala in anumite situatii. Pe unii ii acapareaza cu totul,le intuneca gandirea,le inegreste sufletul si.i face sa se comporte haotic...asa fel incat nici ei nu stiu de ce fac ceea ce fac. Daca.i intrebi nu stiu sa.ti rasounda

 

adinuta maica, imi pareai mai linistita la inceput si am apreciat asta.

 

uita-te la copilul tau in ochi si spune asa: raul absolut salasluieste in tine.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...