Sari la conținut

Cine e vistantric?


Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Voi nu înțelegeți ce vorbesc eu, iar eu nu inteleg ce vorbiti voi si nu-mi pasă...e perfect, asa consider că trebuie sa fie! Asta-i libertate...nu vă mai tanguiti după nici voi nu stiti ce vise!

Taci

  • Like 3
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Taci

Mda...citeam la o fată o recenzie care începea cu vorbele omului ca nu a facut click si sfarsea spunand că lui oricum ii plac blondele si de aceea nu s-a simtit bine cu bruneta căreia ii făcuse recenzie. Nu mai pot de ras...

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Mda...citeam la o fată o recenzie care începea cu vorbele omului ca nu a facut click si sfarsea spunand că lui oricum ii plac blondele si de aceea nu s-a simtit bine cu bruneta căreia ii făcuse recenzie. Nu mai pot de ras...

Râzi ca proasta-n pulă.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Râzi ca proasta-n pulă.

Chiar cel de azi mi-a zis ca el rade daca o face in trei si l-am întâlnit azi separat de prietenul lui...tocmai pentru sa vad ce efect am. A fost serios si încântat...însă eu, e adevarat ca nu m-am putut abtine cand la un moment dat nu stiu cum a facut de s-a încurcat in cracii mei.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Chiar cel de azi mi-a zis ca el rade daca o face in trei si l-am întâlnit azi separat de prietenul lui...tocmai pentru sa vad ce efect am. A fost serios si încântat...însă eu, e adevarat ca nu m-am putut abtine cand la un moment dat nu stiu cum a facut de s-a încurcat in cracii mei.

Cum spuneam:râzi ca proasta-n pulă. :slap2  

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

nici nu sti cat de mult ma "intarati" aproape ating "Nirvana" si si cand sa o pipai ... ma trezesc cu o palma pe ceafa de la tine.

Pe bune ... esti ca un vis erotic in care nu poti sa finalizezi. parerea mea ...  :hihat

 

 

Imparate ... ai vise umede cu VisPericulos ? Esti pierdut ! Si uite-asa , VisNaucitor mai face o victima ... 

 

Vis ... hai la joaca , nu fugi ! Bre Nea picon , o sperii ... ne strici smenul ... pai se poate ? 

  • Like 12
  • Minus 8
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ba putem ... sa-i punem piedica , poate se impleticeste ...si punem pula pe ea ! Vreo 3-4 handralai , sa-i sara capacele ... 

 

Nu te pripi :)

pwla-i pwla cat e tare,da' pwzda-i pwzda pana moare :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Imparate ... ai vise umede cu VisPericulos ? Esti pierdut ! Si uite-asa , VisNaucitor mai face o victima ... 

 

Vis ... hai la joaca , nu fugi ! Bre Nea picon , o sperii ... ne strici smenul ... pai se poate ? 

io' de mult stiu ca e mare vrajitoare, cred ca daca era "piele rosie" isi face trofee din scroturile noastre, nu din scalpurile noastre,,, parerea mea  :hihat

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

io' de mult stiu ca e mare vrajitoare, cred ca daca era "piele rosie" isi face trofee din scroturile noastre, nu din scalpurile noastre,,, parerea mea  :hihat

 

Aww.... ma doare doar cand ma gandesc ... piele rosie zici ? Ti-ar place s-o vezi dansand in ploaie despuiata , cu tatele-n vant , ai ? Pictata 

pe mufa , cu pene atasate la floaca ... Taci , ca deja ma sperii singur !!! 

  • Like 12
  • Minus 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...