Sari la conținut

Cum agatati/convingeti femeile casatorite?


Postări Recomandate

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Bai, am si eu o problema: tot aud in stanga si-n dreapta povesti despre barbati care agata femei casatorite si, de ce sa va mint, sunt foarte frustrat ca mie nu-mi iese treaba asta. Nu-s cel mai frumos barbat, da' nici un stramb respingator, v-o 2-3 carti am mai citit si eu in viata asta, un lexic coerent si niste povesti de viata am si eu, sunt si spontan si mai am si ceva simt al umorului, nu-mi pute gura, nu ragai in public ;), da' oricat as fi insistat (dupa criteriile mele, bineinteles) nu reusesc sa concretizez in pat tentativele de aventuri cu femeile casatorite. Care-i smecheria? Nu insist suficient, nu stiu sa identific corect potentialele victime care ar avea la randul lor nevoie de o aventura cu un barbat casatorit, nu le spun ce trebuie, or what? Care aveti chef de discutii pe tema asta si aveti idei sau povesti concrete si coerente de spus sunteti invitati sa comentati, singura mea rugaminte este sa pastrati un nivel decent al discutiei si sa evitati jignirile. Multumesc!

Frate, toate aventurile cu femei casatorite le faci/le cunosti prin procesul muncii.

Tot ce am futut eu si stiu si alti prieteni, colege de servici, colaboratoare, prietena unei prietene, etc....pe aici trebuie sa te invarti. Am mai futut maritate sau divortate, acum 3-4 ani de pe sentimente.

Sau de ex...ma suna una intr-o zi cu asigurari de viata...de unde ai nr? discutii...hai la o cafea. Tipa dolofana dar fff ok ca om, am inceput sa discutam chestii personale, barbasu se cam purta aiurea cu ea, am mai discutat la tel de cateva ori, apoi iar cafea, i-am propus, a vrut si ea ceva discret, ok. Suntem buni prieteni si in ziua de azi. Sunt multe femei maritate sau divortate care sunt nefericite sau captive intr-o relatie, sau cresc copil singure si vor si ele ceva discret. Dar trebuie sa prinzi nevoia lor, sa stai mult de vorba, sa deveniti amici, sa discutati intimitati si apoi....e un proces destul de lung sa stii. Daca arati super bine ca barbat, multe trag ele de tine pe la munca...nu exista o reteta, poate ca este mai mult o intamplare!

  • Like 16
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Frate, toate aventurile cu femei casatorite le faci/le cunosti prin procesul muncii.

Tot ce am futut eu si stiu si alti prieteni, colege de servici, colaboratoare, prietena unei prietene, etc....pe aici trebuie sa te invarti. Am mai futut maritate sau divortate, acum 3-4 ani de pe sentimente.

Sau de ex...ma suna una intr-o zi cu asigurari de viata...de unde ai nr? discutii...hai la o cafea. Tipa dolofana dar fff ok ca om, am inceput sa discutam chestii personale, barbasu se cam purta aiurea cu ea, am mai discutat la tel de cateva ori, apoi iar cafea, i-am propus, a vrut si ea ceva discret, ok. Suntem buni prieteni si in ziua de azi. Sunt multe femei maritate sau divortate care sunt nefericite sau captive intr-o relatie, sau cresc copil singure si vor si ele ceva discret. Dar trebuie sa prinzi nevoia lor, sa stai mult de vorba, sa deveniti amici, sa discutati intimitati si apoi....e un proces destul de lung sa stii. Daca arati super bine ca barbat, multe trag ele de tine pe la munca...nu exista o reteta, poate ca este mai mult o intamplare!

:clapp :clapp

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?

daca vrei asa ceva, trebuie sa investesti timp in conversatii, sa-i devii confident, pana la empatie, sa tesi ca la gherghef cu ea emotii, ca dupa aia sa-ti dea pasarica.   :laugh2 dar poate ca sunt si unele deschise la futut, dar nu-s sigur ca ar "cadea" asa usor, ca si alea - e in natura lor - te trec prin "purgatoriul" inceputului  :laugh2 deci, intrebarea e daca ai rabdarea necesara si daca merita drumul golgotei incununat cu pizda, care s-ar putea, cand o vei vedea prestand, sa te dezamageasca?!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

eu am avut de cateva ori ocazia si am zis pas, desi ma atrageau sexual duduile, insa stiu ca ele voiau intai si intai si intai sustinere, intelegere, empatie, draci-laci baltati, ca dupa aia...sa mai vedem daca si cu parca....so, bye-bye!

 

muierea maritata, poate milfa buna, sa zicem - am eu un fetish, recunosc - poate fi tentanta, zic, cred, si teoretic ar fi buna tot pentru unul insurat, ce mai, alibiul perfect! dar, stai asa, ca nu-i asa! si in situatia asta, ala casatoritului s-ar putea sa-i fie bine o perioada, dar daca aia s-a indragostit de el si-i complica viata?...saracutu, el voia doar alta pizda, una "sigura", fara batai de cap, reciproc avantajos si in ce s-a transformat totul?! poate mai dai si peste barba=su care-ti umfla ochii sau cine stie?!

 

bai baieti, eu zic sa ziceti pas, pas, pas...e foarte paguboasa "combinatia" doar pentru un amarat de coit, pe care il puteti procura de la sau de la...sa zicem, diverse alte "nemaritate"! :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Piatra Neamt
  • Oras:Piatra Neamt

In primul rand nu toate femeile maritate pot fi ,,corupte"! Dar totusi daca ai pus ochii pe un milf trebuie sa vezi mai intai comportamentul ei, daca o cunosti bine si va mai vorbiti atunci incet incet faci glume cu tenta si abia apoi vezi daca e receptiva si vezi daca tine la gluma iar usor usor o duci inspre latura cealalta, asta se face in timp si iti trebuie ,,papagal", dar repet nu poti cu oricare ! Iar cand vezi ca nu zice nu atunci e ca si ,,executata"! Femeia nu iti va zice niciodata da , ea iti da de inteles!!!!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

In primul rand nu toate femeile maritate pot fi ,,corupte"! Dar totusi daca ai pus ochii pe un milf trebuie sa vezi mai intai comportamentul ei, daca o cunosti bine si va mai vorbiti atunci incet incet faci glume cu tenta si abia apoi vezi daca e receptiva si vezi daca tine la gluma iar usor usor o duci inspre latura cealalta, asta se face in timp si iti trebuie ,,papagal", dar repet nu poti cu oricare ! Iar cand vezi ca nu zice nu atunci e ca si ,,executata"! Femeia nu iti va zice niciodata da , ea iti da de inteles!!!!

Asa am pățit eu :)

O intreb:

-mi se pare mie sau îmi faci ochi dulci?

Ea răspunde :

-îți răspund cu o întrebare, te-ai speriat de asta?

Hoațe femeile astea :)))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Nu există rețetă pentru agățat!

Spontaneitatea,capacitatea de a identifica genul,slăbiciunile,calitățile și defectele,punctele slabe,precum și capacitatea de a folosi aceste informații!

La toate acestea se adaugă discursul și capacitatea de a o îmbârliga și de a-i stârni interesul!

Link spre comentariu
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?

femeia, fie ea maritata, ramane tot femeie, adica complicata si de cele mai multe ori de neinteles, inclusiv de ea insasi. 

 

in fine, daca exista totusi doritori de astfel de trofee - probabil s-a mai zis asta, n-am citit chiar toate raspunsurile - mi se pare mult mai eficient sa te concentrezi pe cele care te vor si ti-au dat de inteles asta, nu pe cele pe care vrei sa le agati.

 

diferenta dintre aceste doua categorii e uriasa. dpdv al timpului, energiei consumate si mai ales al eficientei. asa ca, fute pe cine te roaga (evident selectiv, hahahha, nu orice chioara, hada sau schioapa!), nu te baza pe ce ai vrea tu sa prinzi, astea sunt bonus daca le agati...si s-ar putea sa ai mai mult succes si cu astea daca le abordezi cu coaiele eliberate, in detrimentul celui disperat pe fata caruia scrie: NEFUTUT!

  • Like 1
Link spre comentariu

Ufff. Greu. Eu vorbesc din proprie experiență. O futui timp de 6 ani pe nevasta lu' taică-meu, cu regret spun că ea m-a iubit, însă eu nu. Oarecum mă simt vinovat în privința asta, da' tot o futeam fără scrupule, știu sunt un porc, nu mă tratez.

Pe nevastă-mea, am intalnit-o pe net, mai exact pe Conquizstador, cine mai tine minte jocul.

Era cu unu' de vreo 9 ani, frustrata, se simtea singură, deprimata, neinteleasa. N-a avut niciun gând de la început. Am vorbit câteva luni, era încă in relatie cu el când m-am întâlnit cu ea, apoi, iata-ne la altar intr-un final.

Eu am rămas cu premiul. Ai grijă ce-ți dorești.

Ideea e să fii intr-un mediu în care să poți interactiona cu ele. N-o să le scrie pe față că-s măritate și nefericite. Ține de circumstanțe, nah. Dar sincer nu recomand, decât dacă ai foarte multă răbdare și mai ales timp. Succes, așteptăm "finalizarea".

Link spre comentariu

  • Oras:U pizdu materinu
  • Oras:U pizdu materinu

 nu orice chioara,

 

Ai sa fii surprins cat de fain e cu una de-aia; ea deja faptul ca e femeie simte mult mai mult decat noi, barbatii; dar faptul ca si celelalte simturi i se amplifica din cauza conditiei, gemetele ei te fac sa te simti nepretuit.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...