Sari la conținut

Cum agatati/convingeti femeile casatorite?


Postări Recomandate

  • Oras:In vacanta
  • Oras:In vacanta

Nu există nimic și nimeni în viață care să îți aducă doar beneficii!

Și cele mai bune și mai revoluționare medicamente au dau reacții adverse!

Asta nu înseamnă că nu le iei pentru a trata boala principală,chiar dacă dau,poate,dureri de cap!

Tind să cred că te confrunți cu foarte mari dureri de cap de la cate medicamente ti-ai "administrat "in ultimii ani...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Idei raman,atata vreme cat nu au fost puse în practică de către tine.

Toate cele enumerate mai sus nu cred ca prind la nici 20%din femei.

O femeie inteligență are cu totul o alta "viziune "si un comportament diferit.

Parerea mea...

Si care ar fi, dupa parerea ta, strategia unui barbat pentru a cuceri o femeie maritata?

Link spre comentariu
  • Oras:In vacanta
  • Oras:In vacanta

Si care ar fi, dupa parerea ta, strategia unui barbat pentru a cuceri o femeie maritata?

Nu detin o "reteta"si sincer nici nu cred ca exista.

O mare parte din femeile căsătoriile raman fidele, fie de dragul copiilor,fie din interes financiar ,fie ca vor stabilitate.

Restul, desi poate parea usor ciudat,sunt foarte usor de "agatat".

Iti asiguri reusita daca le asiguri un confort mental si fizic,dacă le acorzi discretie (acesta ar trebui sa ocupe primul loc),dacă le găsesti punctul sensibil(nefacand prea mare "uz"de el),dacă o faci sa se simtă femeie (Si nu neapărat prin sex,deoarece are nevoie si de un confort emotional )si lista poate continua

Revin cu completări

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Nu detin o "reteta"si sincer nici nu cred ca exista.

O mare parte din femeile căsătoriile raman fidele, fie de dragul copiilor,fie din interes financiar ,fie ca vor stabilitate.

Restul, desi poate parea usor ciudat,sunt foarte usor de "agatat".

Iti asiguri reusita daca le asiguri un confort mental si fizic,dacă le acorzi discretie (acesta ar trebui sa ocupe primul loc),dacă le găsesti punctul sensibil(nefacand prea mare "uz"de el),dacă o faci sa se simtă femeie (Si nu neapărat prin sex,deoarece are nevoie si de un confort emotional )si lista poate continua

Revin cu completări

Multzam.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Raman la parerea ca alte "coordonate "determina o femeie căsătorită sa lase "garda jos"

Eu doar am enumerat câteva impulsuri date de o femeie care poate lasă "garda jos", din primul contact vizual cu o femeie, nu ce o determină. Ce o determină să facă lucru acesta, e altă poveste.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:the buleni
  • Oras:the buleni

Am citit atenta comentariul, tu ai fost cel care ai lasat loc de interpretări si te-ai contrazis in termeni

Raman la parerea ca alte "coordonate "determina o femeie căsătorită sa lase "garda jos"

 

daca pe el l-ai criticat pentru ca vorbeste din carti, inteleg ca tu vorbesti din experienta, da?

Link spre comentariu
  • Oras:In vacanta
  • Oras:In vacanta

Eu doar am enumerat câteva impulsuri date de o femeie care poate lasă "garda jos", din primul contact vizual cu o femeie, nu ce o determină. Ce o determină să facă lucru acesta, e altă poveste.

Ca sa nu fim superficiali ,ne ducem cu gândul la determinare, nicidecum la împulsuri sau contacte vizuale..

Link spre comentariu
  • Oras:the buleni
  • Oras:the buleni

Iarasi esti pe o "pista"gresita...

Nu l-am criticat, ci doar mi-am expus punctul de vedere sustinut de argumente

Si nu ,nu vorbesc din experienta

 

domnisoara, chiar nu sunt pe nici o pista, ca nu urmaresc nimic. cred ca e a 10-a oara cand folosesti sintagma asta. mai lasa-le naiba de piste. 

as fi interesat totusi de argumentele mentionate, din moment ce NU vorbesti din experienta.

Link spre comentariu
  • Oras:In vacanta
  • Oras:In vacanta

domnisoara, chiar nu sunt pe nici o pista, ca nu urmaresc nimic. cred ca e a 10-a oara cand folosesti sintagma asta. mai lasa-le naiba de piste. 

as fi interesat totusi de argumentele mentionate, din moment ce NU vorbesti din experienta.

Domnule draga, nu fiti atat de aprig cu o domnisoara care nu a reusit sa ajunga la zece cu numărătoarea!

Iart-o ca te plictisește atat de tare!

Ce sens isi mai au argumentele ???

Link spre comentariu
  • Oras:the buleni
  • Oras:the buleni

Domnule draga, nu fiti atat de aprig cu o domnisoara care nu a reusit sa ajunga la zece cu numărătoarea!

Iart-o ca te plictisește atat de tare!

Ce sens isi mai au argumentele ???

 

pentru mine si in astfel de cazuri mai ales, nici unul :) dar nu sunt eu cel care a facut referire la ele...

aprig inca nu m-a mai facut nimeni :) mi-a placut asta, am zambit. daca-mi permiteti, domnita, un indemn: grabiti-va sa numarati, e pacat sa ramaneti doar la cifre (mic dictionar: cifrele sunt de la 0 la 9, numerele sunt alcatuite din doua sau mai multe cifre)

Link spre comentariu
  • Oras:In vacanta
  • Oras:In vacanta

pentru mine si in astfel de cazuri mai ales, nici unul :) dar nu sunt eu cel care a facut referire la ele...

aprig inca nu m-a mai facut nimeni :) mi-a placut asta, am zambit. daca-mi permiteti, domnita, un indemn: grabiti-va sa numarati, e pacat sa ramaneti doar la cifre (mic dictionar: cifrele sunt de la 0 la 9, numerele sunt alcatuite din doua sau mai multe cifre)

Si eu imi permit sa va spun ca făcusem o ironie subtila cu privire la cifre (m-am gândit ca o interceptati rapid-m-am inselat)
Link spre comentariu
  • Oras:the buleni
  • Oras:the buleni

Vă recomand un monolog

Nu "gustam "ironiile celuilalt nicicum

 

domnita, sunteti prea inversunata :) mai descretiti-va fruntea un pic, ce naiba :) sharky asta nu pare sa faca o treaba foarte buna :) asta e un site al carui principal scop e placerea, nu dialogul. 

 

monolog...meh...am incercat si am adormit la jumatea frazei...cre' ca restu' s-a scurs incet pe la coltul gurii, ca n-am mai gasit nimic dimineata...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...