Sari la conținut

alexa 0752575977 a revenit la birou si a reinceput activitatea


alexa0909

Postări Recomandate

  • Oras:till i die
  • Oras:till i die

Ma numesc Alexa am activat acum ceva timp In bucuresti si acum m.am reintors la birou si am zis sa incerc in cluj.

 

Sunt MILF si imi place sa te invaluiesc cu sarutari si mangaieri pasionale.

 

Ca si servicii eu va propun urmatoarele fantezii:

 

FK COB COF CIM ANAL ( 50 de lei extr)

 

Cadoul meu:

 

150 de lei finalizarea normal

200 de lei ora

 

va pup si va astept la mine in locatie. zona zorilor.

post-232298-0-83251300-1506075575_thumb.jpg

post-232298-0-54242300-1506075592_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

buna si bine v-am gasit.

chiar daca am 27 de ani eu cred ca ma incadrez in aceasta categorie.

:*

Poate pentru cei de 10-11 ani ai fi MILF, no offence. De regulă MILF e o femeie matură, peste 40-45 de ani, care arată trăsnet și aș vrea să o fut. Dar la 27 de ani încă ești tânără, părerea mea, și poți să îi induci pe unii în eroare, cu afirmația de MILF.
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Poate pentru cei de 10-11 ani ai fi MILF, no offence. De regulă MILF e o femeie matură, peste 40-45 de ani, care arată trăsnet și aș vrea să o fut. Dar la 27 de ani încă ești tânără, părerea mea, și poți să îi induci pe unii în eroare, cu afirmația de MILF.

Asta e definitia:MILF is an acronym that stands for "Mother/Mom/Mama I'd Like to Fuck". deci...nu prea are a face cu varsta.Banuiesc ca te-a derutat M din MILF. Deci chiar daca are 27 ani poate fi MILF dupa definitia 'clasica'!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Asta e definitia:MILF[/size] is an acronym that stands for [/size]"Mother/Mom/Mama I'd Like to Fuck"[/size]. deci...nu prea are a face cu varsta.Banuiesc ca te-a derutat M din MILF. Deci chiar daca are 27 ani poate fi MILF dupa definitia 'clasica'![/size]

Știu ce înseamnă MILF, dar am strecurat acolo în comentariul meu " părerea mea". Din punctul meu de vedere, nu a greșit cu afirmația MILF, ci doar că poate induce în eroare pe unii. O zi faină!

Link spre comentariu
  • Oras:aici. acolo
  • Oras:aici. acolo

Ai dat cu capul de cantul uneia din treptele pe care stai intinsa sau de ce ai fizionomia asa deformata si privirea atat de tampa?

 

Auzi al-rashid... tu esti mona lisa masculina de nu accepti decat perfectiunea totala a trasaturilor in ceilalti din jurul tau?

Link spre comentariu
  • Oras:aici. acolo
  • Oras:aici. acolo

Tu cand iti cumperi o masina incerci sa o iei pe cea mai ruginita si in starea cea mai proasta?

 

Esti putin pe langa cu comparatia, nu stiam ca vrei s-o iei de sotie pe d-soara. Dar fie, merg pe ideea ta: nu cumpar cea mai ruginita/proasta masina, evident. Dar, ocazional, cand ma grabesc, ma urc si intr-un taxi ruginit si in stare proasta. 

  • Like 2
Link spre comentariu

Tu iti iei masina de nevasta? Si curva si masina sunt obiecte de uz. Le platesti ca sa-ti faca ce ai nevoie, masina sa te transporte, curva sa te goleasca. Simplu.

In schimb scartie comparatia ta. Taxi poate nu gasesti pe moment altul. Insa la curve langa fiecare consumata se afla una buna la doar 2-3 minute de mers.

Link spre comentariu
  • Oras:aici. acolo
  • Oras:aici. acolo

Tu iti iei masina de nevasta? Si curva si masina sunt obiecte de uz. Le platesti ca sa-ti faca ce ai nevoie, masina sa te transporte, curva sa te goleasca. Simplu.

 

In schimb scartie comparatia ta. Taxi poate nu gasesti pe moment altul. Insa la curve langa fiecare consumata se afla una buna la doar 2-3 minute de mers.

 

Serios? Asta ai inteles tu? O masina de obicei o cumperi pe cativa ani. Nevasta, la fel. Masina n-o cumperi de fiecare data cand te urci in ea, la fel cum nici cu nevasta nu faci nunta de fiecare data cand o futi. Asa ca pot foarte usor sa echivalez nevasta = masina si curva = taxi. E buy vs rent. Daca nu pricepi, c'est la vie mon cher. Nu-s profesor, nu educ. 

 

Si daca tu ai in Cluj bunaciuni la fiecare 2-3 minute de una nasoala, atunci felicitari pentru descoperirea multiversului, ai un Nobel de la mine. Si poate ne zici si noua unde-i gaura de vierme, nu fi egoist. 

 

 

Te urci si intr-un taxi cu defectiuni tehnice? Ca despre asta era vorba, despre aspectul de plecata cu pluta a tipei.

 

Exagerezi. Ma urc intr-un taxi cu bara indoita, ceva vopsea luata si zgariat, daca ma grabesc si nu am alta alternativa. De defectiuni tehnice nu stiu ce sa zic, nu-i ridic omului capota si nu-i cer cartea service. Mno, poate-s eu mai naiv si-ar trebui sa ma schimb radical. Ms de iluminare. 

 

Ca-i plecata cu pluta sau nu, nu cred ca esti un atat de fin psiholog incat sa-ti dai seama din 2 poze. Daca ma insel, imi cer scuze. 

 

In plus, si putin pe langa subiect, hodiniti ca tine sunt parte a problemei acestui forum: vine o tipa (din 100) si-si pune poze reale, si cu fata. Si tu, mona lisa masculina care manca numa' caviar la mic dejun, comentezi, ca nu-i ce trebueie, ca nu-i model, ca 90-60-90, ca ochii nu-s pe golden spiral cu nasu', ca simetrie, ca fibonaci. Ca are capu' mare, ca are fata spate, ca arata ca un extraterestru, ca pula, ca bascula. Bah ne lasi? Ma frate, pai despre ce vorbim aici? Ori, ori. Vrei civilizatie, vrei poze reale, vrei poze cu fata? Atunci accepta ca fiecare are gusturile lui, ca nimeni nu-i perfect si taci acolo. Daca-ti place, du-te, fute. Daca nu, ciocu' mic. Recenzeaza obiectiv locatie, pret, atitudine, servicii. Si daca vrei, esti liber sa-ti dai cu parerea la aspect, dar fara insulte, fara a fi badaran. Stiu ca-i mult de cerut de la multi, dar mai stii? Poate bagi la cap si forumu-i mai OK cu 0.001% maine. Vise...

  • Like 2
Link spre comentariu
In plus, si putin pe langa subiect, hodiniti ca tine sunt parte a problemei acestui forum: vine o tipa (din 100) si-si pune poze reale, si cu fata. Si tu, mona lisa masculina care manca numa' caviar la mic dejun, comentezi, ca nu-i ce trebueie, ca nu-i model, ca 90-60-90, ca ochii nu-s pe golden spiral cu nasu', ca simetrie, ca fibonaci. Ca are capu' mare, ca are fata spate, ca arata ca un extraterestru, ca pula, ca bascula. Bah ne lasi? Ma frate, pai despre ce vorbim aici? Ori, ori. Vrei civilizatie, vrei poze reale, vrei poze cu fata? Atunci accepta ca fiecare are gusturile lui, ca nimeni nu-i perfect si taci acolo. Daca-ti place, du-te, fute. Daca nu, ciocu' mic. Recenzeaza obiectiv locatie, pret, atitudine, servicii. Si daca vrei, esti liber sa-ti dai cu parerea la aspect, dar fara insulte, fara a fi badaran. Stiu ca-i mult de cerut de la multi, dar mai stii? Poate bagi la cap si forumu-i mai OK cu 0.001% maine. Vise...

Forumul asta are 2 probleme:

1. Ca-i comercial. Asta nu mai lasa loc la obiectivitate si este motivul care a terminat toate forumurile care erau tot pe principiul banului. Un forum de calitate poate exista numai fara bani, asta insemnand fara venituri de la prostituate, fara venituri din reclame, facut de un entuziast care nu vrea sa scoata bani.

2. Accesul curvelor. Nu aduc nimic in plus, doar sperie pe unii sa-si expuna parerea corect. Pe langa asta fiind platitoare vor avea intotdeauna dreptate. Acesta de fapt nu mai este un forum al curvarilor ci o platforma de reclama a curvelor.

 

Pt. mine concluzia din cele 2 este ca nu voi face aici nici o recenzie. Am mai spus-o. La fel cum n-am nici un interes ca forumul sa devina mai bun. Nici macar cu 0,01%. De ce as fi interesat in asa ceva? Ca sa le coste reclama pe curve si mai mult? Pina la urma tot din buzunarele noastre platesc si ele si nu ajuta cu absolut nimic la prestatia pe care o primesti, ba din contra strica si prestatiile fetelor care la inceput erau ok. (S-au vazut cazuri nenumarate.)

Schimbul de informatii il fac altundeva, nu aici.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:aici. acolo
  • Oras:aici. acolo

OK, am inteles si nu am nimic cu decizia ta, chiar tind in directia asta de mult. Dar, forum bun sau nebun, tot nu scuza atacuri dintr-astea la aspectul unor tipe. Urate sau nu, proaste sau nu, cu personalitati de kkt sau nu, is si ele oameni, si-i vorba de bun simt pana la urma. Oricum, consider subiectul incheiat, fiecare face ce vrea si cum vrea, doar mi-am dat cu parerea. 

 

PS: ia-te mai degraba de pesti, nu de curve. Acolo te sustin 100% :D. Abia pe-aia nu-i consider eu oameni...

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Na vezi, cand ii vorba de pesti, atunci postez.

Adica de cate ori am putut sa detectez unul i-am postat datele (FB, nume, inregistrari de firme tot pe acelasi nume).

 

Niii mah, nici nu stiam ca DIICOT-ul angajeaza PFA-isti, mai sa fie!

Link spre comentariu

  • Oras:Bv
  • Oras:Bv

Care este motivul de inca mai imi vizualizezi contul dupa ce ma faci in toate felurilesi iti pui sustinatori sau cum vrei tu sa le spui sa imi ea din reputatie

 

 

Care este motivul de iti arunci ochii pe aici te maninca si nu sti cum sa faci sa te scarpini??

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...