Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Flory - new entry - 0736569882

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
58 raspunsuri in acest thread

#41 rafika30

rafika30

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 23 Postari:
  • Inscris la:
    11 September 2017
  • Reputatie: 4

Postat 19 November 2017 - 10:44 PM

Se pare ca duduia rafika a inchis cercul. Felicitari celor prinsi inauntru  :clap2

La numere noi zice a nu e valabil nimic si ca ca e greseala.

Anunturi cu ea mai apar in diverse locuri pe net, dar probabil ca sunt vechi. 

Cel mai bine ar fi sa confirme aici, ca doar are cont, ca sa nu o mai deranjam. Sau sa isi faca un numar doar pt clientii din cerc. Dar nu o invat eu..

Din partea noastra cred ca se poate muta la inactive  :350x

nu rasp la numere care nu sunt in agenda mea telefonica k nu este valabil sau ca e greseala ceea ce insinuiezi tu..nu am rasp la nimeni asa..dar si celor care le rasp ne fiind clientii mei aceea fiind putini la nr carora le pot raspunde deoarece programul meu de lucru nu imi permite asta asa, cum aveam si pe publi24 anuntul si cei care mi-l cunosc stiu cand sunt si cand nu.(mai multe detalii dau pe wattapp viitorilor clienti).,daca din partea ta 'noastra' consideri sa fiu trecuta la inactive nu este o problema dar asta este se pare doar parerea ta.din pacate timpul meu nu imi permite ami lua multi clienti pe zi.cu parere de rau..anuntul meu apare doar aici nu in alte,diverse locuri pe net.atunci cand sunt ocupata nu raspund la telefoane(daca tel imi suna, fiind oricum pe silentios) din respect pentru cei care vin la mine.cei care vin 'noi 'la mn ma gaseste pe wattapp si raspund ma repet atunci cand sunt libera(celor care la wattapp au poza reala cu ce vine si la mine pentru a nu ne lovi de un refuz la sosirea la adresa mea sau trimiterea unei poze reale )pe aceste criterii imi iau noile programari pentru clientii care nu au fost niciodata la mine. .multumesc de intelegere.o seara frumoasa.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#42 rafika30

rafika30

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 23 Postari:
    • Inscris la:
      11 September 2017

Postat 19 November 2017 - 10:47 PM

rafika30  ti-am lasat mesaj. Te poop, astept raspuns !

:138x  :138x  :138x

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#43 rafika30

rafika30

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 23 Postari:
    • Inscris la:
      11 September 2017

Postat 20 November 2017 - 08:27 AM

nu rasp la numere care nu sunt in agenda mea telefonica k nu este valabil sau ca e greseala ceea ce insinuiezi tu..nu am rasp la nimeni asa..dar si celor care le rasp ne fiind clientii mei aceea fiind putini la nr carora le pot raspunde deoarece programul meu de lucru nu imi permite asta asa, cum aveam si pe publi24 anuntul si cei care mi-l cunosc stiu cand sunt si cand nu.(mai multe detalii dau pe wattapp viitorilor clienti).,daca din partea ta 'noastra' consideri sa fiu trecuta la inactive nu este o problema dar asta este se pare doar parerea ta.din pacate timpul meu nu imi permite ami lua multi clienti pe zi.cu parere de rau..anuntul meu apare doar aici nu in alte,diverse locuri pe net.atunci cand sunt ocupata nu raspund la telefoane(daca tel imi suna, fiind oricum pe silentios) din respect pentru cei care vin la mine.cei care vin 'noi 'la mn ma gaseste pe wattapp si raspund ma repet atunci cand sunt libera(celor care la wattapp au poza reala cu ce vine si la mine pentru a nu ne lovi de un refuz la sosirea la adresa mea sau trimiterea unei poze reale )pe aceste criterii imi iau noile programari pentru clientii care nu au fost niciodata la mine. .multumesc de intelegere.o seara frumoasa.

Tin sa mai precizez k programul meu este ziua NU noaptea.

• 0

#44 >flavius36<

flavius36

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 408 Postari:
    • Inscris la:
      21 February 2015
  • Reputatie: 203

Postat 20 November 2017 - 09:03 AM

Scuze Flory pentru activitatea mea nocturna.
    Azi ai fost foarte promta am stabilit mici detalii pe whatsapps, sper ca o sa fiu unul din clientii tai fideli. Ms de poza.
    Te pupic dulce flavius
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#45 mariusnicu

mariusnicu

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 61 Postari:
    • Inscris la:
      26 January 2016
  • Reputatie: 3

Postat 20 November 2017 - 02:26 PM

Buna Flori, ceva poze primim? Ms :*
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#46 jardel

jardel

magnum cum pizdae

• Maistru Curvar
    • 134 Postari:
    • Inscris la:
      27 July 2013
  • Reputatie: 126

Postat 21 November 2017 - 04:02 AM

Ca sa sintetizez: n-am whatsapp, nu ma primesti. Punct. Si Virgula. Multumim pentru precizari oricum.

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#47 dozadeamor

dozadeamor

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 99 Postari:
    • Inscris la:
      19 February 2016
  • Reputatie: 61

Postat 27 November 2017 - 11:27 PM

"nu ma primesti" ... = nu te duci dupa cum spui... e simplu nu ai whap.. nu te duci :)))  mai bine ... abia ii ramane apetitul sexual crescut... ca nu il imparte si cu tine.... tipa e o fire deosebita din punctul meu de vedere ... imi e dor de ea ;) daca citesti stii cine sunt :*

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#48 rafika30

rafika30

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 23 Postari:
    • Inscris la:
      11 September 2017

Postat 04 December 2017 - 08:53 AM

"nu ma primesti" ... = nu te duci dupa cum spui... e simplu nu ai whap.. nu te duci :)))  mai bine ... abia ii ramane apetitul sexual crescut... ca nu il imparte si cu tine.... tipa e o fire deosebita din punctul meu de vedere ... imi e dor de ea ;) daca citesti stii cine sunt :*

da stiu ..multumesc te astept cu drag sa revi  :kiss3

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#49 maximus3

maximus3

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 3 Postari:
    • Inscris la:
      08 June 2015
  • Reputatie: 0

Postat 04 December 2017 - 12:55 PM

"nu ma primesti" ... = nu te duci dupa cum spui... e simplu nu ai whap.. nu te duci :))) mai bine ... abia ii ramane apetitul sexual crescut... ca nu il imparte si cu tine.... tipa e o fire deosebita din punctul meu de vedere ... imi e dor de ea ;) daca citesti stii cine sunt :*
    Cine sa fi : PESTELE
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#50 costi2

costi2

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 4 Postari:
    • Inscris la:
      11 June 2017
  • Reputatie: 7

Postat 04 December 2017 - 01:49 PM

Imediat cum iti exprimi o parere buna despre una trebuie sa apara unu repede sa te acuze ca esti pestele respectivei.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#51 dozadeamor

dozadeamor

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 99 Postari:
    • Inscris la:
      19 February 2016
  • Reputatie: 61

Postat 04 December 2017 - 05:34 PM

sunt pe....calare ma-ta! 

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#52 tetete

tetete

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 1 Postari:
    • Inscris la:
      03 December 2017

Postat 05 December 2017 - 01:59 PM

anunțul pe publi24 nu este activ. ceva poze putem vedea aici ?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#53 >alin985<

alin985

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 445 Postari:
    • Inscris la:
      13 August 2015
  • Reputatie: 514

Postat 05 December 2017 - 02:53 PM

Si eu incerc sa revin la Flori dar nu mi se raspunde...
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#54 rafika30

rafika30

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 23 Postari:
    • Inscris la:
      11 September 2017

Postat 05 December 2017 - 04:41 PM

Si eu incerc sa revin la Flori dar nu mi se raspunde...

lasami un mesaj sau scriemi pe watt alin nu rasp la nr care nu le am in agenda .

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#55 rafika30

rafika30

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 23 Postari:
    • Inscris la:
      11 September 2017

Postat 05 December 2017 - 04:45 PM

"nu ma primesti" ... = nu te duci dupa cum spui... e simplu nu ai whap.. nu te duci :))) mai bine ... abia ii ramane apetitul sexual crescut... ca nu il imparte si cu tine.... tipa e o fire deosebita din punctul meu de vedere ... imi e dor de ea ;) daca citesti stii cine sunt :*
    Cine sa fi : PESTELE

Cine sa fi : PESTELE   SI DACA AR FI ASA CARE AR FI PROBLEMA TA ?? MA ROG... PARE A INVIDIE SA CUIVA NU II CONVINE CEVA??DA SE PARE TIE....DAR POTI GANDI CE VREIII ........

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#56 rafika30

rafika30

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 23 Postari:
    • Inscris la:
      11 September 2017

Postat 05 December 2017 - 04:48 PM

sunt pe....calare ma-ta! 

stai linistiti asa fac cei frustrati sau invidiosi dar nu stiu de ce.....te astept ...'PESTE' la mine cu drag cand vei reveni in tara  :slap2  :laugh2  :kiss3 lasal sa creada ce vrea noi sa fim bine  :kiss3

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#57 rafika30

rafika30

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 23 Postari:
    • Inscris la:
      11 September 2017

Postat 14 December 2017 - 03:09 PM

vreau sa va anunt ca voi mai fi disponibila pana pe data de 21.12.2017(inclusiv)

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#58 blitzkrieg1000

blitzkrieg1000

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 2 Postari:
    • Inscris la:
      14 December 2017

Postat 14 December 2017 - 08:44 PM

suna foarte bine recenziile, cred ca am sa fac o incercare de a te contacta,sper sa pot .
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#59 puyol_

puyol_

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 1 Postari:
    • Inscris la:
      16 December 2017

Postat 16 December 2017 - 09:31 AM

vreau sa va anunt ca voi mai fi disponibila pana pe data de 21.12.2017(inclusiv)

Te retragi definitiv din branșă?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

1 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Bing (1)