Sari la conținut

Flory - new entry - 0736569882


radu77

Postări Recomandate

Nu am alte anunturii pe akte situri culoarea parului nu am schimbat-o .cei care ma cunosc bine si au fost la mn tipa postata nu are tatuajele mele va place se pare diversilor sa vb in necunostinta .am vz k a luat amploare acest subiect pe topicul meu ...sunt si mai miniona par blond tatuajele care le stiu cei "fideli"si vechi pe care nu mi le arat decat pers..asa k despre dracu vorbim...cai verzi pe pereti...sa aveti subiecte si sa jigniti ce stiti uni sa faceti sa vb urat ...dar succes

Link spre comentariu

Chiar nu poti sa te abtii? In 2/3 din postari ori jignesti, ori injuri pe cineva.. :laugh2  :laugh2  :laugh2

Atar se stie sa jigneasca si mie mi se rupe de cum vb el de mn sau de altele baftaaa jigneste nu te retine nimeni dar se vede frustrarea

  • Like 1
Link spre comentariu

Crede-ma pe mine.

Eu am deschis topicul acesta si Flory de aici este blondina.

Nu are legatura cu cea din pozele/anunturile mentionate de tine.

nr este neschimbat roscata nu sunt eu cei care ma cunosc stiu cum sunt nu fac cacanari de cacat k sa rezolv ce ,,, pff
Link spre comentariu
Reputație: 2013
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Hello my dear...

Pai... am scris eu altceva? Decat ca nu ai nicio legatura cu personajul mentionat... ?

nr este neschimbat roscata nu sunt eu cei care ma cunosc stiu cum sunt nu fac cacanari de cacat k sa rezolv ce ,,, pff

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu pun pentru nimeni nimic deoarece cei care ma cunosc si su fost la mn stiu cum sa ia legatura cu mine si noutati nu mai iau am un cerc inchis si atat multumesc ptr intelegere si va multumesc si ptr rautati nu m-au afectat cu nimic.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Nu pun pentru nimeni nimic deoarece cei care ma cunosc si su fost la mn stiu cum sa ia legatura cu mine si noutati nu mai iau am un cerc inchis si atat multumesc ptr intelegere si va multumesc si ptr rautati nu m-au afectat cu nimic.

 

Trei femei stateau de vorba pe timpul lui Ceasca despre posibilitatea contraceptiei. Prima spune:

-Pe mine ma doare in cur! Sotul meu este ginecolog si in caz ca raman imi face el un chiuretaj.

A doua spune:

-Si pe mine ma doare in cur! Sotul meu este farmacist si imi aduce pilule anticonceptionale, deci nu am probleme!

A treia spune:

-Si pe mine ma cam doare in cur! Dar sotul mi-a zis sa ma obisnuiesc..

  • Like 10
Link spre comentariu
Vizitator baiatploiesti
Reputație: 0

aveam un numar de whatsapp, am fost de 4 ori la Flory. acum nu-mi mai raspunde nici mie pe acel numar. probabil n-am prins "cercul" . 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brazilia
  • Oras:Brazilia

aveam un numar de whatsapp, am fost de 4 ori la Flory. acum nu-mi mai raspunde nici mie pe acel numar. probabil n-am prins "cercul" . 

Daca ai fost de 4 ori si nu ai prins cercul, daca vrei si ai chef sunt curios cum au decurs intalnirile pentru a descoperi pe ce se bazeaza criteriul ei de slectie si a imi confirma sau infirma o anume banuiala personala.

  • Like 2
  • Minus 10
Link spre comentariu
Vizitator baiatploiesti
Reputație: 0

Am facut recenzii aici. Imi "rezervam" cate o ora de fiecare data, ultima data mi-a zis ca nu mai ia decat jumatati de ora. Am incercat de cateva ori sa mai ajung, dar nu ne-am pupat la program. Cred ca de cand i-am zis de foot fetishul meu s-a schimbat foaia, poate nu ii place ideea. Eu zic ca m-am comportat cu bun simt. Ce banuiala ai ?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brazilia
  • Oras:Brazilia

Am facut recenzii aici. Imi "rezervam" cate o ora de fiecare data, ultima data mi-a zis ca nu mai ia decat jumatati de ora. Am incercat de cateva ori sa mai ajung, dar nu ne-am pupat la program. Cred ca de cand i-am zis de foot fetishul meu s-a schimbat foaia, poate nu ii place ideea. Eu zic ca m-am comportat cu bun simt. Ce banuiala ai ?

Cred ca si-a cules cateva gaste care decarteaza de la 300 in sus.

  • Like 2
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Nu și-a cules nicio gașca, fata este aceeași caracter desebit, servicii ireproșabile, cine o cunoaște pe fata poate să confirme. Dacă are programări, normal ca nu te mai poate primi... O seara plăcută. Pup flory...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Confirm spusele lui Flavius36....pentru prima data accepta doar o finalizare...pt cunoastere...socializare....iar apoi...e ok si 1 h ...dar daca ...itibface programari ...printre altele ...iti zice probabil ...nu stiu zic si eu ....da am liber (o fereastra) dar doar 30 minute....da este o fata super ok

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Brazilia
  • Oras:Brazilia

Nu și-a cules nicio gașca, fata este aceeași caracter desebit, servicii ireproșabile, cine o cunoaște pe fata poate să confirme. Dacă are programări, normal ca nu te mai poate primi... O seara plăcută. Pup flory...

Pai ea a facut ceva afirmatii pe aici ca mai primeste doar anume persoane etc.

 

GOOD LUCK  :138x  Mai schimba poza la whatsapp. poate nu ii mai place de tine.. :banmed

 Buna asta :)

  • Like 1
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Plecata ? Mie ultima data mi-a zis ca "s-a angajat" :)

De angajat, era angajata mereu - intr-o activitate mai mult sau, mai degraba mai putin, rentabila.  :crazylove Posibil sa fi plecat si sa presteze alte ocupatii: cu relatii, pretentii locative reduse si mult noroc, gasesti in Occident servicii putin mai profitabile decat prostitutia (si mult mai stresante dpdv fizic): de la ospatarie la sortat/ambalat in anumite depozite (de obicei era plin de poloneze, dar vad ca au inceput si romancele sa preia activitatea).

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...