Sari la conținut

a fost pe la dansa 0756299065


mirel85

Postări Recomandate

  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Urma si recenzia,  mestere! Ai putintica rabdare, nu s-a putut ieri din cauze obiective. Am vizitat ieri domnisoara, stabilit intalnire, ajuns la ea, totul ok. Garsoniera in regula, baia nu stiu ca n-am intrat, eram dusat de acasa. Fata exact cum ma asteptam, mie imi plac mai rotunjoare, pozele puse ieri sunt reale, draguta si foarte disponibila. Eram putin in criza de timp dar am vrut sa ajung ieri la ea, asa ca treaba a mers destul de rapid. 100 lei finalizarea, bani platiti inainte. Tzatele mari si frumoase, m-a frapat ca are o carne tare pe corp, asta e un plus. Pasarica frumoasa si curata. Imi pusesem multe in cap sa fac si Andreea era dispusa dar la locul faptei si prins de valtoarea evenimentelor s-a schimbat planul. Oral protejat(la cererea mea) , m-am jucat putin cu piersicuta si am trecut la treaba. Se umezeste, geme, stie ce sa faca sa te simti bine. S-a terminat destul de repede si am plecat cu gandul revenirii cand am mai mult timp sa pun in practica tot  ce-mi doresc. Dildourile erau la locul lor si asteptau sa fie folosite insa n-am mai apucat, am intrebat ce este cu ele.

Notele: locatia-8, fata-9 (strict pentru acest gen spre bbw), igiena-10, gfe-8 (n-am prea avut timp dar e potential de mai mult), oral-8, normal-9. Spor!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

M-a blocat pe tel..scria cineva mai sus de cel subtire, nu, pe cel gros mi l-a luat 😠

Cat mai stai la Focsani?Am vazut pe anunt ca esti ultimele zile pe la noi,as fi vrut sa mai trec odata pe la tine.Trimite un PM cu o adresa de mail sa iti trim ceva😉
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Exagerezi, mi s a spus ca e blocul un mic mai naspa dar in rest e ok,,nu I atat de rau iar ptr o zi zic ca e ok

Andreea credema ala este ghetou si stiu ce zic,tu esti la ultimul etaj,pe scari este un miros de urina,intradevar in garsoniera este curat,eu zic ca nu o sa ai multi clienti acolo.Cred ca din acest motiv a renuntat Elena tipa bruneta la ea dar daca tie iti place si ti se pare ok locatia este treaba ta ,nu?
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Din ce stiu nu a stat decât o zi in Focsani dar locatia unde era lasa mult de dorit,pun pariu ca mai multi de 1,2 clienti nu a avut acolo in ghetoul ala de la fostul Schilaci de la Sud😃😃😃😃.Pasarica buna si cu potential,am vizitat-o la precedenta ei vizita in Focsani,atunci avea locatie pe Panduri aproape de qoatro😉.

  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Din ce stiu nu a stat decât o zi in Focsani dar locatia unde era lasa mult de dorit,pun pariu ca mai multi de 1,2 clienti nu a avut acolo in ghetoul ala de la fostul Schilaci de la Sud😃😃😃😃.Pasarica buna si cu potential,am vizitat-o la precedenta ei vizita in Focsani,atunci avea locatie pe Panduri aproape de qoatro😉.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...