Sari la conținut

0768253421 Stapana Cat-women


Postări Recomandate

  • Oras:ulm
  • Oras:ulm
STAPANA te asteapta la picioarele ei. Ofer sclavilor submisivi sedinte de dominare hard si soft, umilire fizica si verbala, spanking, footfetish, penetrare, uro, cunnilingus, anillingus, masturbare, 22 Dec 12:35
0768253421 Bucuresti
 

 

Poze false, insa le pun ca reper

 

post-3120-0-58453500-1356260530_thumb.jpgpost-3120-0-34718600-1356260540_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am sunat-o azi. La telefon pare destul de amabila mi-a spus ca are locatia undeva pe Nerva Traian si ca pozele sunt reale facute intr-un studio si sunt lucrate (zice ea). Mi-a mai spus ca lucreaza de cativa ani in domeniu si are experienta... Acum am mai cautat si eu prin arhivele personale inainte sa postez si sunt 2 variante... fie e tiganca ciorditoare care actualmente e pe la OMV Coposu (mai putin plauzibil dar nu exclus) Fie cel mai probabil sa fie Alina... cea care avea poze reale cu o masca in genu... Acum sa se pronunte cei cu mai multa experienta sa-i dam de cap cine e! Multam,

Link spre comentariu

  • Oras:In pizda ma-tii, la caldurica
  • Oras:In pizda ma-tii, la caldurica

Salutare. Am sunat si eu azi la respectiva si pot spune ca am dat peste o tipa nu prea vorbareata. In prim plan am intrebat-o de poze, experienta in domeniu si ce alte servicii mai ofera si parca trageam informatiile cu clestele. Parca nu stia ce sa raspunda, daca sa raspunda... cred ca am dat tel intr-un moment nepotrivit pt respectiva care, se pare ca avea pe fundal si alte colege in zona ei. Mi-a spus ca are 6 ani in domeniul BDSM, n-are studio ci locatie si ca ofera impreuna cu celelalte colege si alte servicii o+n insa cand am intrat mai in esenta despre domeniu BDSM mi-a inchis telefonul. Cred 95% ca-i teapa sau provinciale reorientate pe acest "domeniu" de nisa.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...