Sari la conținut

Lory33 - Alba Iulia - 0744274137


mark69

Postări Recomandate

Vizitator lory28
Reputație: 0

Bună

Ne poți spune cât o să fii disponibilă în Alba Iulia.Aș vrea să te cunosc

Mulțumesc

Mai stau inca o zi sau doua. Nu sunt sigura

 

Buna,lory! ii accepti si pe aia care  au sub 30 de ani?

Limita mea de varsta ar fi peste 27 ani si sa fie cu bunul simt, nu imi plac mistocarii :)

Link spre comentariu
Vizitator lory28
Reputație: 0

Mareeee caracter domnule wolf007!ce mai aștepti cand Lory te intreaba cu ce a fost imbrăcată?daca chiar ai vizitat-o,spunei cu ce a fost îmbracata,sau poate a fost dezbracata si ai inchis jocul sa zic asa!(eu chiar sunt curios cu ce era imbracata)fara acest raspuns noi restu nu intelegem de ce tot poluezi topicul fetei aiurea si nu ne lasi pe noi restu care suntem multumiti de ea ,sa ne bucuram de ea!

Bună!!! Ce mai face ce-l mai cumsecade fost client all meu? :-*
Link spre comentariu
Vizitator lory28
Reputație: 0

In ce oraș esti ?

In nici un oraș, ca nu ma sunt in domeniul asta de mult...am intrat să salut câțiva amici care au știut sa respecte o femeie și să nu o trateze ca pe o bucata de carne...Ca multi au impresia ca daca au pus bani pe masa pot face ce vor ei din aceea femeie...Respectele mele pentru ce-i cu bun simț!! Se stiu ei
Link spre comentariu
Vizitator lory28
Reputație: 0

Am asteptat cu nerabdare ca Lory sa revina in orasul nostru

Ieri la amiaza am avut sansa sa pot stabili o intilnire cu ea si fara sa stau mult pe ginduri m-am prezentat la usa ei

Locatie draguta,usor de gasit

Am fost intimpinat de Lory intr-o tinuta sexy si provocatoare

Ne-am imbratisat ca doi vechi prieteni si am fost invitat la un pahar de suc

Am povestit citeva minute dupa care am intrat la dus

Lory ma astepta intinsa in pat in toata splendoarea ei.Am luat loc linga ea si a inceput "nebunia"....sarutari...mangaieri...imbratisari...dupa care a alunecat usor spre junior ,pe care a inceput sa il dezmierde cu limba ...

am rugat-o sa vina in 69 sa ma bucur si eu putin de piersicuta ei...care a fost minunata

Am rugat-o sa puna capisonul apoi si a trecut in LOT....superba...miscari usoare alternate cu miscari bruste...simteam ca explodez

Am trecut in misionar pentru a putea sa o sarut si sa ma bucur de privelistea sanilor ei si dupa citeva clipe am schimbat in doogy stile

Fata asta se misca intr-un mare fel....e magnifica....

Am finalizat glorios...

Si acum imi tremura genunchii

Cea mai buna investitie...

Multumesc Lory

Voi reveni cu siguranta

...despre note...totul la superlativ...10 pe linie

Hei :) când ai timp dă-mi un semn...
Link spre comentariu

Vizitator lory28
Reputație: 0

Alba dragule...scrie undeva ca trebuie sa dau detaliile acestea?daca nu am intrat un an de zile ce poate însemna?cum am zis...am intrat sa vad dacă mai e acest topic ca ma așteptam sa fiu trecute la inactive...dar cu ocazia asta am vrut sa salut ca asa e frumos!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...