Sari la conținut

Vanessa- blonda slim 0738036722


Postări Recomandate

Suna telefoanele ca dracii și îi vin milioanele fetiței,de mica a fost fata asta norocoasa,prea buna prea ca la tara,note:locația 6,aspect 9,sex oral 10,sex normal 10,gfe 9,calitate preț bunicel,dacă locația arata bine avea 10 pe linie așa o da în jos,mergeți fratilor futetio pana nu mai poate,am vrut sa o păstrez pt mine dar nu a vrut😂😂.

Link spre comentariu

Ar trebui creat un nou articol in codul penal pentru aia care trag femeile de par. Dar stai asa… exista! Se cheama vatamare corporala.

"Ceea ce nu am putut…" in plm tu ai si copii, sau ai de gand sa faci? Sper sa iasa chel in cap pe viata progenitura ta, cretin sinistru.

Daca le dau cu palma peste cur in timpul uni doggy, cam cati ani iau ?!?!    :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Zi de toamna! Privesc prin geamul de la birou la cerul plumburiu de afara ce revarsa nervos stropi de ploaie reci pe pamant. O stare de angoasa si o dorinta de satisfacere trupeasca intensa ma indeamna sa intru pe acest site.Incep sa caut.Iau la rand pagini cu recenzii pana ce ochii imi cad pe acest topic.Gasesc niste poze incitante,cu o blonda cu forme placute privirii.Pun mana pe telefon si sun.Nu imi raspunde la telefon.Incep sa ii trimit cateva mesaje in care o intreb de disponibilitatea ei pentru o intalnire.Raman surprins de faptul ca a raspuns destul de rapid, in cateva minute chiar.Stabilim coordonatele unei intalniri pentru cateva ore mai tarziu.Astept oarecum nerabdator la birou sa soseasca clipa intalnirii.Timpul trece greu,iar ochii privesc din ce in ce mai des ceasul de la mana.Insa vine si momentul mult asteptat.Ma urc in masina si ma indrept spre Bulevardul Unirii,zona in care salasluieste tanara blonda.Ajung,parchez putin cam greu masina,fiind foarte aglomerat.Ma trezesc in fata usii si imi apare in fata o blonda inalta, undeva in jur de 170 cu forme frumoase ale corpului,mai putin sanii care sunt micuti..Ochii ei patrunzatori te privesc si iti spun ca te asteapta o partida de sex cu scantei.Chipul ei este al unei scolarite ,cu ochii patrunzatori si buzele mici si subtiri.Incepe sa ma intrebe diverse lucruri pentru a destinde atmosfera.Vorbim si ne amuzam putin dupa care ma cer la baie.Ma dezbrac si imi agat hainele pe umerasele din sifonier.Primesc un prosop si intru in baie unde gasesc diferite sortimente de geluri de dus.Intors in camera ma asez in pat iar Vanessa incepe sa ma sarute pe corp.Coboara in jos spre organ pe care il ia in gurita ei micuta.Incepe sa il suga cu o stangacie placuta ajutandu-se de mana.Incerc sa ii arat cum sa faca si se conformeaza.Este o fata destul de docila,fara figuri si ifose.Ma ridic in picioare iar ea stand in fund la marginea patului continua sa suga cu daruire organul.O iau de cap si incerc si putin deepthroat,unul destul de placut deoarece dintii ei nu se simt.Imi place ca oralul este facut destul de umed,adesea scuipand pe Moby Dick.Incep sa o sarut pe corp,burta,micutele tate,coborand in jos spre pasarica.Incep sa ii alint partea de jos a corpului cu limba la care ea imi raspunde cu niste gemete infundate.O iau si o pun peste mine si initiez un french kiss la care ea raspunde,dar destul de rezervat,foarte putin si-a folosit limba.Carnea este destul de moale lucru observat si atunci cand o strangeam in brate.Deasupra se infige in organ si incepe sa se miste destul de bine.O iau si o pun in misionar unde incep sa ii sarut buzele moi.Initiez un ritm crescendo pana obosesc si imi scot prezervativul trecand intr-un oral la care finalizez in gurita ei.Asteapta sa termin si ultima zvacnire si pleaca cu incarcatura la baie.Se intoarce in camera,iar apoi ma duc eu la igienizare.Intors in camera de actiune ne asezam unul langa altul si incepem sa discutam despre viata.

E o persoana care te asculta si se uita atenta in ochii tai cand ii vorbesti.Deoarece mai erau doar 10 minute si nu mai aveam timp de inca un numar ma hotarasc sa plec.Ii las fetei cadoul pe masuta de la televizor si ma imbrac pentru debarcare.Ne sarutam de ramas-bun si ma indrept de data aceasta spre casa.

 

Pret:300 de  lei ora

 

Notele sunt urmatoarele:

 

Normal:8 bunicel, dar se vede ca e incepatoare

Oral:8.fara dinti,fara priviri in ochii partenerelui,umed cu multa saliva,face si putin deepthroat

French Kiss:8 sarutari mai mult pe buze,nu isi foloseste limba,nu initiaza french kiss

Girlfriend Experience:7 E cu tine prezenta,vorbeste,te saruta pe corp dar mai are multe de invatat

Aspect fizic:8 inaltuta,fundul maricel in comporatie cu restul corpului,carnea moale dar un corp destul de armonios in rest,fara burtica

Aspect chip:9 buzele micute si subtiri,ochii frumosi si patrunzatori,parul blond,fardata destul de intens

Igiena:9-nu a facut dus in preajma mea,dar nici nu am simtit ceva suspect

Prestatie la pat:8

Locatie:8.5 Nu e singura in locatie ceea ce pentru unii poate reprezenta un discomfort.In rest are un pat mare in camera care nu scartaie

 

Nota finala:8+8+8+8+9+9+8+8.5/8=8.31 

 

Semnat:

Cu respect,

Remember Me

 

 

  • Like 8
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...