Sari la conținut

Vanessa- blonda slim 0738036722


Postări Recomandate

  • Oras:intr-un ocean de pizde
  • Oras:intr-un ocean de pizde

M-am gandit mai bine si avand experiențe placute am inclus in serviciile mele si Fk-ul pe baza compatibilității si a igienei

Accept si annilingus acum pt doritori :*

FK? :D

Link spre comentariu

Noroace!

 

Super OK Vanessa. Am fost la ea aseara si e o aparitie placuta.

 

Locatia: 9, nimic de reprosat, pe Nerva Traian, intrare la strada, parcare se gaseste usor in zona. Baia curata cu geluri de dus la alegere. Camera moderna, totul OK. Dau 9 pentru ca nu lucreaza singura, deci intimitatea nu este maxima. Mai are o colega care nu era in locatie si o prietena in sufragerie (mascata cu o perdea mare) care se auzea vorbind, dar nu a deranjat in niciun fel.

 

Aspect Vanessa: 8.5 - e tanara, joviala, simpatica la fata si cu pielea fina. Sanii sunt in schimb mici de copila :) pe mine nu m-a deranjat, fundul compenseaza.

 

ON: 9.5 foarte bun, cu deep, chiar ii place

 

NP: E frumos ce are ea acolo, curata, nu am apucat eu prea mult ca mi-a placut de ea si in cateva minute eram gata.

 

Halat 150 / fin

 

O precizare importanta zic eu pentru cei insurati/ cu prietene etc: fata e super parfumata, miroase foarte bine si era data si cu crema de corp. Ramane insa mirosul destul timp, iar pentru unii asta e periculos. Cred ca e bine sa o informati dinainte sa nu fie prea mult parfum daca mergeti acasa la nevasta dupa.

 

Overall, Vanessa e super OK, o experienta placuta cu o tipa tanara 20 de ani. O recomand si cred ca voi reveni si eu la ea.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bifat Vanessa.

 

O fata foarte ok din punct de vedere al comportamentului si al aspectului.

Metoda de programare:sms cu confirmare.Locatia pe Nerva Traian.Imparte apartamentul cu o colega.

Am benificiat de oral neprotejat si normal protejat si french kiss.

Fata este blonda,pe la 1,65 cred.Foarte draguta la fata,fundul putin cam mare,sani mici.

 

Note:

 

Locatie:8.5

Fata: 8 corp,  9.5 fata

Igiena:10

GFE:9

Oral neprotejat:9.5

Normal Protejat:8.5

 

Pret:150 finalizarea,de revenit pe viitor

  • Like 3
Link spre comentariu

Noroace!

Super OK Vanessa. Am fost la ea aseara si e o aparitie placuta.

Locatia: 9, nimic de reprosat, pe Nerva Traian, intrare la strada, parcare se gaseste usor in zona. Baia curata cu geluri de dus la alegere. Camera moderna, totul OK. Dau 9 pentru ca nu lucreaza singura, deci intimitatea nu este maxima. Mai are o colega care nu era in locatie si o prietena in sufragerie (mascata cu o perdea mare) care se auzea vorbind, dar nu a deranjat in niciun fel.

Aspect Vanessa: 8.5 - e tanara, joviala, simpatica la fata si cu pielea fina. Sanii sunt in schimb mici de copila :) pe mine nu m-a deranjat, fundul compenseaza.

ON: 9.5 foarte bun, cu deep, chiar ii place

NP: E frumos ce are ea acolo, curata, nu am apucat eu prea mult ca mi-a placut de ea si in cateva minute eram gata.

Halat 150 / fin

O precizare importanta zic eu pentru cei insurati/ cu prietene etc: fata e super parfumata, miroase foarte bine si era data si cu crema de corp. Ramane insa mirosul destul timp, iar pentru unii asta e periculos. Cred ca e bine sa o informati dinainte sa nu fie prea mult parfum daca mergeti acasa la nevasta dupa.

Overall, Vanessa e super OK, o experienta placuta cu o tipa tanara 20 de ani. O recomand si cred ca voi reveni si eu la ea.

Ai punctat bine cu parfumul...de exemplu pe mine nu ma avantajeaza sa fie parfumata ....sa o simt pana la culcare. Poate se repliaza si fata pe viitor.
  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Imi cer scz pentru recenzia intarziata. Acum 2 zile m-am intalnit si eu cu Vanessa. A fost o experienta foarte placuta. Daca doriti un girlfriend experience de nota 10 mergeti cu mare incredere. pe mine unul m.a surprins placut. Am sunat am fost programat a doua zi. acces foarte usor pe nerva. locuri de parcare cate doriti dupa cum bine stiti. aparatamentul f ok la dush totul arata foarte bine. prosopul curat asternuturile la fel. acum actiunea a inceput cu niste sarutari FK si apoi trecut frumos pe pat cand eu am incalzit.o putin. dupa minute bune de preludiu pus caciula si trecut la caprita apoi Vanessa m.a calarit bine si apoi un misionar. atmosfera chiar romantica as putea spune.este foarte placuta la pizda se vede ca este la inceput. are un fund minunat exact ce imi place mie sanii ii lipsesc dar pana la urma pe mine nu m.a deranjat asta. ca note:

 

Gf 10+ fk plus e lipicioasa.

normal 8.5

aspect 9

conditii 9

 

de revenit daca ma intrebi pe mine pentru ca sigur se mai pot experimenta lucruri frumoase.

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...